2017. november 7., kedd

Tv műsor - 1998. december 2. - Szerda

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Zöld övezet
10.30 Amőba
11.00 Zöldpont
(magazin)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/43.)
14.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 A mi huszadik századunk
(angol sorozat)
15.45 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
15.50 Családorvos
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 41/5.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Útmutató
Templomsorsok
17.30 KiberNET
17.50 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A kulcs
Játékos show-műsor
21.00 Pegazus
- Éljen a XX. század! - Hogy volt!
- A múzsa csókja
- Nevetett ma már?
21.50 Miért pont én?
Utazás 9/2.
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Stúdió '98
23.10 Lépés
(szovjet-japán film, 1988)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.30 Nótaszó
Aranykoszorús Művészek Fesztiválja 3.
15.00 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat - 21/10.)
16.00 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 124.)
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 Útmutató
Templomsorsok (ism.)
19.05 A sport ára Szegeden
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Mecénás
21.05 Bodnárné
(tévéjáték, 1978)
23.00 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 32.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 A Dunánál
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 12.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodil kommandó - 7.
- Dragon Ball Z - 26.
- Varázslatos álmok - II. 22.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 195.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 207.)
17.25 100-ból egy
(vetélkedő)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 30.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 55-56.)
20.00 Medicopter 117 - Légi mentő
(német sorozat - 3.)
20.55 Új Frei-dosszié
22.00 Híradó - Időjárás
22.15 Öreglányok
(amerikai sorozat - 6.)
22.45 Dóra mozija
23.15 Féltve őrzött titkok
(amerikai erotikus film)
0.40 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 296.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
10.30 Hűséges az Isten
11.00 A tegnap csodái - A jövő titkai
(ismeretterjesztő magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 33.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 91.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
Az autóbontó
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 301.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 61.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plussz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Kepes
Kepes András műsora
20.50 A hegyi doktor
(német sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
0.30 Tények (ismétlés)
1.00 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Nappali sötétség
(magyar film, 1963)
10.55 A Steenfort család
(francia sorozat - 6/1.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ism.)
12.45 Gazdakör (ismétlés)
13.20 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
13.50 Fórum (ismétlés)
15.30 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 23.)
A kalózbecsület
16.00 Katedra nélkül
Szép magyar novella
Csáth Géza: A varázsló kertje
16.30 Szakmák dicsérete
16.45 Magyar történelmi arcképcsarnok - Kapisztrán János
17.00 (kis) Mamaklub
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Ablak a világra
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sport
21.40 A történelem legendái
(német sorozat - 5/5.)
Raszputyin, a cári udvar szent démona
22.35 A 20. század zenéje
(angol sorozat - 7/5.)
23.30 Híradó
23.50 Vers

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 Állati élet
9.00 A szerencse zsoldosai
10.40 Sztárközelben: Angela Bassett
11.05 Tökös tekés
12.55 Nyomorultak
(francia filmdráma)
15.45 Marilyn mosolya
17.15 A gyanú árnyéka
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Dredd bíró
(amerikai akciófilm)
21.35 101 kiskutya
(amerikai családi vígjáték)
23.20 Önarckép szeretővel
(lengyel filmdráma)
0.45 Shop-stop
(amerikai vígjáték)
2.15 TNT
3.45 Tiszta játszma
5.15 Vállvetve a harcban
(amerikai akciófilm)

TV3



12.10 VH1 (klipek)
16.10 Cinema
16.40 A klinika
(német sorozat - 59.)
17.35 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 2.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 139.)
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 12.)
21.00 Keressük az igazit
(amerikai film, 1987)
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.10 Cinema (ismétlés)

MSat



23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 News-da (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
20.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 21.)
21.00 Mit les, Mr. Beadle?
(angol sorozat - 1.)
21.30 Benny Hill
(angol sorozat - 34.)
22.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 21.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Testszépítés Bíró Icával
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás?
(egészségügyi magazin nőknek)
17.00 Gigabyte
17.30 Vahur
(kutyabarátok magazinja, ismétlés)
18.00 City magazin (ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ism. - 40.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 108.)
22.45 Sportműsor
- Music Box

ATV



14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek
20.00 A férfi mind őrült
21.40 Csillagszem
22.00 Ingatlankavalkád

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése