1998. december 17., csütörtök

Tv műsor - 1998. december 17. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Zöldövezet
10.40 Terra X
(német sorozat)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
Egy gyilkosság és csupa kellemes ember
14.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.50 Így is, úgy is
Uborka- és Szatelit-kabaré (ismétlés)
15.50 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat)
A nők szabadsága
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 „Senkinek sem ártani...” 2/2.
17.25 Zöldkalap
17.45 Magyar népmesék
(rajzfilmsorozat)
Pityke és Kökény
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
(teleregény)
20.30 Esti Showder
Fábry Sándorral 1-2.
21.35 Mustra
(mozgóképmagazin)
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Világkép
(nemzetközi kitekintő)
23.05 MM
23.15 Testvérek
(tadzsik film, 1991)

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Háló (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Utánam, srácok!
(sorozat - 6/2.)
14.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/76-78.)
15.55 Telesport
Ukrajna-Magyarország
Női kézilabda Eb
17.25 Lássuk Indonéziát!
(ausztrál sorozat - 133.)
17.40 Holdfényes történet
(német sorozat - 4.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.25 „Legyen egy szó...”
Karácsonyi üdvözlet
20.30 A Kennedy-klán
(angol dokumentumfilm-sorozat- 4/4.)
21.30 Hanuka '98
Gyertyagyújtás és ünnepi műsor a Makkabeus szabadságharc emlékére
22.20 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/7.)
23.10 Mélyvíz
23.40 AKT (ismétlés)
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 43.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 .hu
(számítógépes magazin)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 23.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 18.
- Dragon Ball Z - 36.
- Varázslatos álmok - II. 33.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 206.)
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat - 8.)
17.25 100-ból egy
(játék)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 41.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 77-78.)
20.00 Pensacola - A név kötelez
(amerikai sorozat - 11.)
20.50 Akcióban a rendőrség
(amerikai sorozat - 2.)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.00 Művészbejáró
Carmen
(francia-olasz operafilm)
1.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 307.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Segíts magadon!
11.00 Színkép
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
12.45 Rémecskék kicsiny boltja
(német rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 44.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 102.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 312.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 74.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.40 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Jolly Joker
(német sorozat)
A tigrisjáték
23.55 Magyarország holnap
0.30 Tények (rövid ism.)
1.00 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 (kis) Mamaklub (ism.)
9.35 Régió (ismétlés)
10.10 Táncház (ismétlés)
10.45 A napkirály árnyékában
(francia sorozat - 4/4.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.30 Anziksz
(sorozat, ism.)
12.50 Kísértet Lublón
(magyar film, ism.)
14.25 Koraszülöttek
15.20 Vízipók-csodapók: A nagy kirándulás
15.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 66.)
16.00 Katedra nélkül
Sír-nevet 1-2.
17.00 Élő forrás
17.40 A cikcakk cirkusz
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Fekete karácsony
(tévéfilm, 1995)
20.15 Menny és pokol víziója
(angol dokumentumfilm - 3/3.)
20.35 Karácsonyi üdvözletek (4/3. rész)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fehér éjszakák
Al Manach
22.25 Vízi csoda
22.30 Underground
(magyar-német-francia film, 1995)
1.15 Híradó
1.30 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Billy, a kölyök
(amerikai western)
9.40 Csekkben a tenger
(amerikai családi vígjáték)
11.10 Gyilkos szekták
(francia dokumentumfilm - 3/2.)
12.05 Siringo, az indián seriff
(amerikai western)
13.35 Csendszimfónia
15.55 Az elveszett hercegnő
(amerikai film)
17.30 Rózsaágy
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Gittegylet
(kanadai thriller)
21.35 Így készült
22.00 Melrose Place
22.50 Repülő erőd
0.25 Látogatók
(szexfilm)
2.00 Vállvetve a harcban
3.35 A bűnbeesés ideje
5.05 Wildside

TV3


12.10 VH1 (klipek)
16.10 72 óra
(ajánlóműsor)
16.40 A klinika
(német sorozat - 70.)
17.35 Robotzsaru
(amerikai sorozat - 5.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 150.)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi-sorozat - 5.)
21.00 Mélytengeri vészjelzés
(amerikai film, 1978)
22.55 Esti gyors
23.40 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.40 72 óra (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 Bulivonal extra (ism.)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 3.)
21.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 1.)
21.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 12.)
22.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 1.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.45 Music Box
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Sportműsor
18.00 Lesen
(sportmagazin, ism.)
19.00 Közelkék - 107
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés - 47.)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 ATV-stúdió
20.00 Tárcanézőben
21.00 ATV-stúdió
22.00 Érdekességek a nagyvilágból
23.00 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése