2017. november 13., hétfő

Tv műsor - 1998. december 16. - Szerda

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Azok a csodálatos állatok
10.30 Zöld posta
11.00 Zöldpont
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/49.)
13.55 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű magazin)
14.20 Ecranul nostru
(román nyelvű magazin)
14.50 A mi huszadik századunk
(angol sorozat)
1939 - Totális háború
15.45 Csellengők
15.50 Családorvos
16.05 Derült égből egy család
(német sorozat)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 „...Mindenkinek használni!” 2/1.
17.30 KiberNET
17.50 Csillagkoszorú
(francia rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A kulcs
(show-műsor)
21.05 Pegazus
21.55 Miért pont én...?
(sorozat - 9/8.)
22.10 Hírek
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Stúdió '98
23.15 Zongoralecke
(új-zélandi-ausztrál-francia film, 1993)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
Iskola-társ
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Utánam, srácok!
(sorozat - 6/1.)
14.30 Színészek nótáznak
15.00 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat - 21/12.)
16.00 Repeta
17.35 Holdfényes történet
(német sorozat - 3.)
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 „... Mindenkinek használni!”
A visszafoglalok (ism.)
19.05 Alsószentmárton
19.30 Mesetár
19.55 Telesport
Magyarország-Németország
Női kézilabda Eb-mérkőzés
21.30 Ománban érdemes kikötni...
22.05 Mecénás
22.40 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 42.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 22.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 17.
- Dragon Ball Z - 35.
- Varázslatos álmok - II. 32.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 205.)
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat - 7.)
17.25 100-ból egy
(vetélkedő)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 40.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 75-76.)
20.00 Medicopter 117 - Légi mentők
(német sorozat - 5.)
20.55 Új Frei-dosszié
22.00 Híradó - Időjárás
22.15 Öreglányok
(amerikai sorozat - 8.)
22.45 Dóra mozija
23.15 Bosszúvágy
(amerikai akciófilm)
0.45 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 306.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.00 A tegnap csodái - A jövő titkai
(ismeretterjesztő magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
12.45 Rémecskék kicsiny boltja
(német rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 43.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 101.)
15.15 Acapulco öböl
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 311.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 71.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Azok a szép napok
20.50 A hegyi doktor
(német sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
0.30 Tények (ismétlés)
1.00 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Gazdakör (ismétlés)
9.45 A dolgok természete
(kanadai film)
10.35 Ötpercesek
10.40 A napkirály árnyékában
(francia sorozat - 4/3.)
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Heuréka! Megtaláltam!
13.05 Dunatáj (ismétlés)
13.40 Tovább Zimbabwéba
(dokumentumfilm - 2/1.)
14.15 Karácsonyi izgalmak
(lett-német film)
15.40 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 25.)
16.05 Katedra nélkül
Száz vasutat, ezeret - 6.
16.35 Vörösmarty Mihály: Szép Ilonka
16.40 Magyar történelmi arcképcsarnok
Beatrix királyné
17.00 (kis) Mamaklub
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Jenny
(norvég tévéfilm - 3/2.)
20.25 Karácsonyi üdvözletek
20.35 Ötpercesek
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Egy film portréja
Kristin Lavransdatter
22.35 A 20. század zenéje
(angol sorozat - 7/7.)
23.30 Híradó
23.45 Vers
23.50 Egy év Habsburg Ottóval

HBO



7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 Állati élet
9.00 Texas elveszett szüzessége
(amerikai vígjáték)
10.30 Úton hazafelé
11.55 Mindörökké Soul
13.30 Sztepp
(amerikai film)
15.20 Francia csók
17.10 Őt is anya szülte
(amerikai film)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Menekülés az éjszakába
(amerikai film)
21.55 Utánunk a tűzözön
(amerikai akciófilm)
23.55 Hazugság - Fehér - Igazság
(kanadai film)
1.25 Szentháromság és csokoládé
3.05 Az évszázad bűnügye
(amerikai dokumentumfilm)
5.00 Ez az életem
(amerikai vígjáték)

TV3


12.10 VH1
(könnyűzenei klipek)
16.10 Cinema
16.40 A klinika
(német sorozat - 69.)
17.35 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 8.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 149.)
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 14.)
21.00 Éjszakai rohanás
(amerikai vígjáték, 1988)
23.15 Esti gyors (ismétlés)
24.00 A klinika (ismétlés)
0.55 Cinema (ismétlés)

MSat



6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 News-da (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 3.)
21.00 Mit les, Mr. Beadle?
(angol sorozat - 5.)
21.30 Benny Hill
(angol sorozat - 42.)
22.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 1.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV



0.40 Music Box
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Testszépítés Bíró Icával
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás?
(egészségügyi  magazin nőknek)
17.00 Gigabyte
17.30 Vahur
18.00 City magazin (ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
(horgászok magazinja)
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés - 46.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 112.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Jogban járás
20.30 A keselyű három napja
21.50 Csillagszem
23.00 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése