2017. november 13., hétfő

Tv műsor - 1998. december 15. - Kedd

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
11.10 Válaszolunk...
a nézők telefonjaira
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/48.)
14.00 Srpski Ekran
(nemzetiségi magazin)
14.25 Unser Bildschirm
(nemzetiségi magazin)
14.55 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/10.)
15.50 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
15.55 Drog-szerviz
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Katolikus krónika
17.25 Kisokos
17.45 Viktor és Marika
(angol rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó -  Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/13.)
Carter választása
20.50 Huszonhat VOLT
Hírek a múltból
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
(kulturális háttérműsor)
23.05 Bolse Vita
(magyar-német film)

MTV 2



5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ism.)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Szabad verseny (ism.)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
A szünetben: Híróra
16.35 Repeta
17.35 Holdfényes történet
(német sorozat - 2.)
Szerelmespár fészket keres
18.30 Magyarország ma
AKT
Aktuális, Kultúra, Tudomány
18.45 Katolikus krónika
19.05 A(u)kció
19.30 Mesetár
- Töf-töf elefánt
- A nagy ho-ho-ho-horgász
- Kíváncsi Fáncsi kalandjai
19.55 Magyarok cselekedetei (ism.)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Tiltott találmányok
(dokumentumfilm - 2/1.)
Tiszta energia
21.25 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 6.)
Szemben az árral
22.10 Mélyvíz
23.40 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 41.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
11.15 Antenna
(euro-atlanti magazin)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 21.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 16.
- Dragon Ball Z - 34.
- Varázslatos álmok - II. 31.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 204.)
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat - 6.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 39.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 73-74.)
20.00 A csendőr nősül
(francia vígjáték, 1968)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 MMM
Mi, Mennyi, Miért? - a téli sportokról
23.00 Jogában áll hallgatni
(amerikai sorozat - 7.)
Családi erőszak 2/1.
23.55 Antenna (ismétlés)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 305.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
10.30 Hét x hét
11.00 Esély
Sérült gyermek a családban
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
12.45 Rémecskék kicsiny boltja
(német rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 42.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 100.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 310.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 72.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
Az igazmondás kardja
20.45 Sentinel - Az őrszem
(amerikai krimisorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét Magyarország!
23.00 Szép új világ
23.30 Magnum
(amerikai sorozat)
0.15 Hozam
(gazdasági magazin)
0.45 Tények
(rövid ismétlés)
1.15 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Kapcsok (ismétlés)
9.45 Ml lesz holnap?
(sorozat, ismétlés)
10.05 Héthatár (ism.)
10.45 A napkirály árnyékában
(francia sorozat - 4/2.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Kincses sziget
(angol film, 1971)
14.05 Virtus (ism.)
14.30 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat, ism.)
15.35 Az aranyló patak
(francia-ausztrál sorozat - 10/2.)
16.00 Katedra nélkül
Betegápolás otthon
(sorozat, ismétlés - 9.)
17.00 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Falusi Rómeó és Júlia
(svájci film, 1941) FF
20.25 Karácsonyi üdvözletek
(4/1. rész)
20.35 Nagymesterek kamarazenéje
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Puha ágyak, kemény csaták
(angol film, 1973)
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.35 Farkas Ferenc
A Zene arcai különkiadása

HBO


7.00 Jó barátok
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Mesebeli vadnyugat
(amerikai kalandfilm)
9.40 A csodabogár
(amerikai film)
11.40 Egyik kopó, másik eb
(amerikai vígjáték)
13.20 Mennyi? 30!
13.55 Családban marad
(amerikai film)
15.35 Tökös tekés
(amerikai vígjáték)
17.30 Irány a nagyi!
(amerikai családi film)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Álmok hősei
21.35 Keserű méz
23.55 Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk
(amerikai vígjáték)
1.55 Célpontban
(amerikai thriller)
3.25 A kárbecslő
5.15 Szerelem utolsó vérig

TV3


11.40 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.40 A felügyelőnő
(német sorozat, ismétlés)
16.40 A klinika
(német sorozat - 68.)
17.35 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 7.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 148.)
20.00 Hawaii Üzenetek
(amerikai sorozat - 5.)
21.00 Cápa 2
(amerikai thriller, 1978)
23.05 Esti gyors
23.50 A klinika
(német sorozat, ism.)

MSat


0.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója (ism.)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 2.)
21.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 11.)
21.30 Dilizsaruk
(angol sorozat - 10.)
22.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 2.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Lazítson Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Kapásjelző
(horgászmagazin, ismétlés)
17.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora (ismétlés)
17.30 Sportműsor
19.00 City magazin
(kulturális híradó)
19.30 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.05 Klippercek
19.30 ATV-stúdió
20.00 A keselyű
21.00 ATV-stúdió
22.00 Sportmagazin
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése