2017. november 12., vasárnap

Tv műsor - 1998. december 13. - Vasárnap

MTV 1


7.20 Gazdaképző
7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/15.)
8.00 „Így szól az Úr!”
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Vadvirág-kastély
(norvég kisfilm)
9.15 Zenegér
9.30 É. V. A.
(női életmódmagazin)
10.00 Tévémagiszter
11.00 Gazdit keresünk
11.30 Miss Universe Hungary
Út a döntőig
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Délidő
Kerekasztal-beszélgetés
13.05 Telesport
14.30 Miért pont én?
(sorozat - 9/6.)
14.40 Csellengők
15.10 Tranzit
(közép-európai magazin)
15.40 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Plutópia
(amerikai rajzfilm)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.00 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
17.55 Önök kérték!
(kívánságműsor)
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Tombstone - a halott város
(amerikai film, 1993)
22.10 Telesport
22.40 Miss Universe Hungary
1999 Döntő

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.20 Advent
(sorozat - 4/3.)
7.25 Tudóra - válogatás
9.30 A mi Charlynk
(német sorozat - 4.)
10.20 Tökjó
Nemzetközi gyermekjogok napja - UNICEF
11.20 Telesport
13.00 Az örök kedvenc
Vámosi János énekel
13.35 Pódium
14.20 ...az én váram
14.55 Gabi
(tévéfilm, 1977)
A film után beszélgetés
16.25 Jövő heti műsorajánlat
16.45 A Forrás Argentínában 1.
17.15 Kortársunk, Déry Tibor (2/2. rész)
Animációs folyókép
17.50 Telesport
Hollandia-Magyarország
Női kézilabda Eb
19.00 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/10.)
20.00 Mint oldott kéve
(tévéfilm - 7/2.)
21.05 R.E.M.-koncert
22.05 MM
22.10 Jean Marais
(portréfilm)
23.00 Universitas
23.30 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Csőrre töltve
- Tazmánia
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat)
12.00 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat - 11.)
A béke ára
13.00 Hírek
13.10 A növények magánélete
(angol sorozat)
Alkalmazkodás és fennmaradás
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 11.)
Rövidzárlat
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 18.)
A sebesség ördögei
16.00 Földönjáró angyal
(amerikai vígjáték)
17.40 Így készült: Pinokkió
18.15 Kész átverés
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
A Fókusz-csapat kulturális magazinja
20.00 Chips, a katonakutya
(amerikai családi film)
21.40 Igaz történetek
Halálos hegycsúcs
(amerikai kalandfilm)
23.15 Híradó - Időjárás
23.30 Országház
24.00 A növények magánélete
(angol sorozat, ism.)
0.50 Akták (ismétlés)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Egy úr az űrből
(amerikai vígjátéksorozat)
10.30 Szegény Dzsoni és Árnika
(magyar film)
12.00 Nótaszó
12.45 Hűséges az Isten
13.15 Hét x hét
13.45 Azok a kedves fészkes fenevadak
(angol természetfilm)
14.45 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
15.35 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
20.00 Közkívánatra!
1. Ásó, kapa, fakanál
(német vígjáték)
2. Az eltitkolt gyermek
(francia film)
3. Piszok szerencse
(német vígjáték, 1996)
22.00 Gól!! Gól!! Gól!!
23.00 Színkép
(kulturális magazin)
23.30 Főhajtás
Emlékezés Antall Józsefre
24.00 Herkulesfürdői emlék
(magyar film)
1.30 Napló (ismétlés)
2.30 Vers éjfél után

Duna TV


6.30 Hírek
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat - 13/13.)
7.25 A varázsvödör
7.50 Az óceán lánya (ism.)
8.15 Pop-sa-rock (ismétlés)
8.45 Miénk a tér (ism.)
10.20 Kalliopé dalnokai (ism.)
10.55 Kapcsok
(magazin)
11.30 Mi lesz holnap?
12.00 Hírek - Lóverseny
12.30 Ír hősök
(amerikai burleszk)
12.50 Kísértet Lublón
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Vízipók-csodapók
17.00 Kedves
17.40 Moha és Páfrány
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Ősöd üzen - Egy este Szörényi Leventével
19.20 Az Illés-zenekar játszik
19.40 Népzene...
19.50 A Fonográf felvételei
20.05 Egy vagyok közülük
20.10 Népdal...
20.20 Mondd, mennyit ér az ember?
20.35 IV. László király
20.45 Király vagy, László!...
21.00 Az eltűnt Osbuda nyomában
21.20 Szemtől szemben...
21.40 Jött éve csodáknak...
21.50 Attila - Isten kardja
22.05 Kapuja ennek az erdőnek a halál volt
22.30 Regölés
22.35 Közöttünk élő turulmadár
22.50 Fénylő ölednek...
23.05 Zárógondolatok
23.10 Kopár sziget
0.50 Egy év Habsburg Ottóval

HBO


7.00 Az utolsó igaz harcos
(amerikai kalandfilm)
8.45 Baráti kör
10.30 Állati élet
11.25 Phoenix és a varázsszőnyeg
(angol családi film)
13.05 Így készült: Az angol beteg
14.05 A gyanú árnyéka
15.50 Nicsak, ki beszél most!
(amerikai családi vígjáték)
17.25 Ragyogj!
19.10 Melrose Place
20.00 Utánunk a tűzözön
(amerikai akciófilm)
22.00 A halál és a lányka
(amerikai filmdráma)
23.45 A papa szolgálati útra ment
(szerb film)
2.00 Repülő erőd
(amerikai akciófilm)
3.35 Önarckép szeretővel
(lengyel film)
5.05 Szelíd motorosok

TV3


7.30 VH1
9.30 Music Time (ismétlés)
10.15 Utazás Gasztronómiában
10.45 A dumagép
(amerikai sorozat)
11.15 Jövőnéző
11.45 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 13.)
12.40 Hegylakó
(amerikai sorozat - 95.)
13.40 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 16.)
14.40 Az Angyal
(angol sorozat - 2.)
15.40 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 2.)
16.40 Melrose Place
(amerikai sorozat - 69-70.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 5.)
19.55 A görög mágnás
(amerikai film, 1978)
21.45 Millennium
(amerikai thrillersorozat)
22.40 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 45.)
23.10 VH1

MSat



1.15 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Aaahh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
15.00 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor)
16.00 Szelep (ismétlés)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Aaahh!!! A szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Benny Hill
(angol sorozat, ism. - 39.)
19.00 MSat Klub
19.30 Kakasdombi rendőr
(jugoszláv film)
21.15 Címlapsztori (ism.)
22.15 Waczak Szálló
(angol sorozat - 12.)
22.45 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 24.)
23.45 Benny Hill
(angol sorozat - 40.)
0.15 A horror háza
(angol sorozat - 11.)
1.15 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

Szív TV



0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.45 Testszépítés Bíró Icával
Príma torna
16.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat - 47.)
17.00 Zenei hírzárlat (ism.)
17.30 Autósport
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design (ismétlés)
20.00 Kétes üzlet
(amerikai film)
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
21.45 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV



19.30 Klippercek
20.00 Filmmúzeum
21.30 Klippercek
22.15 Hakni
(sztárok-sztorik)
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit
Róna Pitzi Roland műsora (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése