2017. november 12., vasárnap

Tv műsor - 1998. december 12. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Fazonok
9.25 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 9.)
9.50 Mikrokozmosz
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/38.)
12.00 Déli harangszó Hírek - Időjárás
12.05 Déli muzsikaszó
Vitkay Kovács Vera újvidéki operaénekesnő nótaműsora
12.35 Telesport
13.40 Jelfák
Hét hársból már csak egy
14.00 Leg... leg... leg...
Különleges rekordok és rekorderek
14.30 Gaia
Ökológiai filmújság
15.05 Keserédes
(amerikai film, 1933)
16.30 Úton
Európa magazin
17.05 Ki marad a végén?
17.30 Háló
(riport-dokumentumfilm)
18.00 Antall Józsefre emlékezve
19.00 Lottóshow
Vendég: 100 Folk Celsius
19.20 A jövő hét időjárása
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Meghalok érted
(amerikai tévéfilm)
21.35 Színházról színházra
23.10 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora nőknek
Egy éjszaka?

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ism.)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Manőver (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 A mi Charlynk
(német sorozat - 3.)
11.00 Família Kft. (ismétlés)
11.30 A magyar irodalom képes története
Történetírók a XVI. században
12.00 Mélyvíz - Válogatás
13.00 Európa ablak
15.00 Gyöngyök
15.30 Zöldövezet
16.00 Szemlátomást Ez történt...
16.30 Járóföld - hazai tájakon
Pannon halmok
17.05 Gyöngyöspata temploma
17.30 Tv a természetben - természet a tv-ben
Húszéves a Natura Szerkesztőség
18.00 Kincsestár
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
20.45 Esti Showder
Fábry Sándorral 1-2.
21.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 22.)
Befejezetlen játszma
22.30 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok (ism.)
7.00 Kölyökklub
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Tazmánia
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.30 Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 15.)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat - 11.)
Az ünnepség 2/2.
14.40 A boldogság a réten van
(francia vígjáték)
16.40 Kung-fu
(amerikai sorozat - 1.)
17.30 Sliders
(amerikai sorozat - 11.)
Adathalmaz
18.20 ZenÉs
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Mindörökké Batman
(amerikai fantasztikus kalandfilm)
22.10 A mi fiaink
(amerikai film)
23.45 Hírek - Időjárás
24.00 Neve: Senki
(amerikai sorozat - 14.)
A sötétség mélyén
0.50 Fókusz plusz (ism.)

TV2



6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
6.55 Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Urmel
8.35 Rocky és Bakacsin
(rajzfilmek)
9.00 PARTYZÁN
9.05 Mozivarázs
9.45 Gimi dili
(amerikai sorozat)
10.30 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
11.00 Madison
(kanadai sorozat - 65/23.)
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
12.30 Szemtanú
(angol természetfilm-sorozat)
13.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
13.30 Fő az étel!
13.40 Családban marad
(amerikai sorozat)
14.10 Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén
(spanyol vígjáték)
15.50 Kastélyszálló
16.40 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Panaszkodó fák
17.35 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra..
20.00 Braddock - Ütközetben eltűnt
(amerikai akciófilm)
22.00 Jákob lajtorjája
(amerikai thriller)
23.45 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
A láthatatlan kéz
24.00 Szirén csókja
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Hubertus; Virtus; Rupert maci kalandjai; Két macska egy kutya; Az ókor csodái; Hírek
8.10 Összkép (ismétlés)
8.45 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 26/25.)
9.15 Zöldszem, Zöldfül
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Medúza - A halálos tapogatók
(finn kisfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Anziksz - Nagyvázsony
(sorozat)
12.55 Ötpercesek
(svéd filmetűd)
13.05 A film évszázada - Martin Scorsese filmnaplója
(angol-amerikai sorozat)
14.25 Szép zenék délutánra
(sorozat - 3/1.)
15.15 Londoni Tandori
(portréfilm, 1998)
16.15 Dunatáj
(magazin)
16.50 Magyar történelmi arcképcsarnok - Hunyadi Mátyás
17.05 Táncház
(magazin)
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Ikarosz
(animációs film) FF
18.25 Cápafióka
(francia film, 1993)
19.50 Én szolgálni akartam...
(dokumentumműsor)
20.40 Vásáry Tamás Kodályt játszik
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Hely a tetőn
23.25 Híradó
23.40 Vers
23.45 Élni
(kínai film, 1994)

HBO


7.00 A két pöttöm
(amerikai rajzfilm)
7.55 Csekkben a tenger
(amerikai családi vígjáték)
9.30 Rózsaágy
11.00 Melrose Place
11.45 Sztepp
13.35 Cocktail
(amerikai vígjáték)
15.20 A dzsentlemanus
(amerikai vígjáték)
17.10 101 kiskutya
(amerikai családi vígjáték)
19.00 National Geographic
20.00 Álmok hősei
21.35 Barb Wire - A bosszúálló angyal
(amerikai akciófilm)
23.10 Kockázatos játék
0.55 Gyilkos szekták
(francia dokumentumfilm - 3/2.)
1.50 Elképzelt valóság
3.50 A kukorica gyermekei
5.15 TNT
(amerikai akciófilm)

TV3


7.05 VH1
9.05 72 óra (ismétlés)
9.35 Cinema (ismétlés)
10.00 Szárnyak
(amerikai sorozat - 47.)
10.30 Foci a javából
A spanyol és az angol bajnokság legszebb pillanatai
12.00 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 13.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 94.)
13.55  Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 15.)
14.50 Robotzsaru
(amerikai sorozat, ism. - 3-4.)
16.40 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 99-100.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 4.)
19.55 Gable és Lombard
(amerikai film, 1976)
22.00 Lélekvándorlás
(amerikai horror, 1989)
23.35 Music Time (ismétlés)
0.20 VH1

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Aaahh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
16.00 Szelep
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
18.30 Rocktükör
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Bulivonal extra
20.00 Bullet a világ végén
(amerikai film)
21.45 News-da
22.15 Kedves fészek
(angol sorozat - 6.)
23.15 Benny Hill
(angol sorozat - 39.)
23.45 Waczak Szálló
(angol sorozat - 11.)
0.15 A horror háza
(angol sorozat - 10.)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Sportműsor
18.30 NASA
Az amerikai űrhajózás története
(sorozat - 32/18.)
19.00 Irányjelző
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat - 46.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/110.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.35 Különleges sportok
20.00 Elválunk, szerelmem
21.50 Uni-verziók
22.30 És mégis igazak a Táltos mesék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése