2017. november 11., szombat

Tv műsor - 1998. december 11. - Péntek

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Terra X
(német sorozat)
10.50 Pomázi képeslapok
(kisfilm)
11.00 Túrabakancs
(turistamagazin)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Szenzáció
(kanadai sorozat - 52/14.)
13.55 Örökségünk
Az orvvadászat
14.05 TéVéTéka
14.30 A lényeg
(dokumentumműsor)
15.00 Körzeti magazinok
16.00 Lét-kép
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 159.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora)
17.35 Téka
17.50 Ablak
18.45 Körzeti híradók
19.00 Família Kft.
Halálugrás a semmibe
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/7.)
Minden a viselkedésen múlik
20.45 Extrém koktél
Különleges sportok
21.00 Óperencián innen és túl
A magyar miniszterelnök amerikai útjáról
21.50 Miért pont én?
(sorozat - 9/5.)
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 X-akták
(amerikai sorozat)
A lista
23.25 Pigalle
(francia film, 1994)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 VilágKép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda - Családolás
Családi kör (részlet)
A második házasság
Sebestyén Márta a családról
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/73-75.)
15.50 Telesport
Magyarország-Románia
Női kézilabda Eb
17.25 Évszakok - Tél
17.40 Delta 2000
Tudományos híradó
18.10 Európa Galéria
18.35 Energiaábécé
Napház
18.40 Lyukasóra
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyar Ház
Palackposta
20.55 Minden, ami zene
21.00 Körtánc
22.05 Az állás
(olasz film, 1961)
23.40 Mélyvíz
0.20 AKT (ismétlés)
0.35 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 39.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Bibliai kalandok
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 19.)
14.20 Wow!
Slágerlista
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 14.
- Dragon Ball Z - 32.
- Varázslatos álmok - II. 29.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 202.)
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat - 4.)
17.20 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 37.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 69-70.)
20.00 Most kapd el, Jack!
(amerikai vígjáték)
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
23.05 RTL Night Klub
Ellen
(amerikai sorozat - 7.)
A video
23.30 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat)
24.00 Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
0.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 303.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 40.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 98.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 308.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 70.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Dáridó
- Kabaré
- Ki vagyok én?
- Dáridó
22.00 Jó estét, Magyarország!
22.45 Szeszélyes éjszakák
- Jericho láz
(amerikai akciófilm)
- Playboy Show
0.45 Tények
(rövid ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Halld, Izrael! (ism.)
9.40 Néptáncok
9.50 Eigel István-Tassy Klára riport-ré
10.15 Szerelmek városa
(francia film - 2/2.) FF
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Talpalatnyi zöld (ism.)
13.20 Váltó (ismétlés)
13.55 Mozgó Kép (ism.)
14.35 Két kutya egy macska
14.45 Hubertus
15.00 Virtus
(magazin)
15.30 Pop-sa-rock
16.00 Miénk a tér
Fiatalok másfél órája
17.35 Icuri-picuri Miltonka
- Két macska egy kutya
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Összkép
19.30 Jenny
(norvég sorozat - 3/1.)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Gyilkos törvény
(kanadai film)
23.30 Híradó
23.45 Vers
23.50 A per
(angol film, ism.)

HBO



7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Kassza-siker
(amerikai akciófilm)
9.50 Nyomorultak
(francia film)
12.40 Billy, a kölyök
(amerikai western)
14.20 Így készült: Francia csók
14.50 A csodabogár
(amerikai film)
16.55 Mindörökké Soul
(amerikai film)
18.25 Mennyi? 30!
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Őt is anya szülte
21.55 Holló 2. - Az angyalok városa
(amerikai akciófilm)
23.20 Közönséges bűnözők
1.05 Rosewood, az égő város
(amerikai film)
3.25 Hülyénél is hülyébb
(amerikai vígjáték)
5.05 Farkaskölykök
(lengyel krimi)

TV3



11.55 VH1 (klipek)
15.55 Music Time
16.40 A klinika
(német sorozat - 66.)
17.35 Robotzsaru
(amerikai sorozat - 4.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 146.)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 15.)
21.00 Mortal Kombat
(amerikai film, 1995)
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.10 VH1

MSat



23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 Rocktükör
(riportműsor, ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Poirot
(angol sorozat - 5.)
21.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 9.)
21.30 Mit les, Mr. Beadle?
(angol sorozat - 4.)
22.00 Álomsziget
(angol sorozat - 22.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazíts Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Sportműsor
18.30 Vahur
(kutyabarát-magazin)
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat - 45.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/109.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


19.30 Klippercek
20.00 Filmmúzeum
21.30 Klippercek
22.15 Hakni
(sztárok-sztorik)
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit
Róna Pitzi Roland műsora (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése