2017. november 11., szombat

Tv műsor - 1998. december 10. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Mecénás
10.35 Emlékezetes operettműsorok
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
Ne adj kezet kezet a gyilkosnak!
14.00 Együtt
Valahol a Duna mentén
Várgesztes múltja és jelene 2/2.
14.50 Új szeszélyes évszakok
15.45 Életjel
15.50 Sorstársak
(rehabilitációs magazin)
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
17.25 Jövő-menő
17.45 Magyar népmesék
(rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Segítség, csaló!
(francia film, 1994)
21.30 Tinédzser-parti
21.55 Miért pont én?
(sorozat - 9/4.)
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Világkép
23.05 MM
23.15 Telesport
Labdarúgó kupanap

MTV 2



5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Taljánok Csizmaországban (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - tudomány - távoktatás
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/70-72.)
15.55 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 129.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A Kennedy-klán
(angol dokumentumfilm-sorozat - 4/3.)
Mindannyian halandók vagyunk
21.25 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/5.)
Nincs megnyugvás
22.10 Mélyvíz
23.40 AKT (ismétlés)
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.0 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 36.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 .hu
(számítógépes magazin)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 18.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 13.
- Dragon Ball Z - 31.
- Varázslatos álmok - II. 28.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 201.)
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat - 3.)
17.25 100-ból egy
(játék)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 36.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 67-68.)
20.00 Pensacola - A név kötelez
(amerikai sorozat - 10.)
20.50 Akcióban a rendőrség
(amerikai sorozat - 1.)
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.10 Művészbejáró
Potyautasok
(magyar film)
0.45 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt,Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 302.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Segíts magadon!
11.00 Színkép
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 39.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 97.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 307.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 69.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.40 Rex felügyelő
(német sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét,Magyarország!
23.00 Jolly Joker
(német sorozat)
23.55 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
0.30 Tények
(rövid ismétlés)
1.00 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Felelet az életnek (ismétlés)
9.50 Régiók (ismétlés)
10.25 Ki nevet a végén
(amerikai burleszk)
10.45 A Steenfort család
(francia sorozat - 6/6.)
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Néptáncok
12.35 A Noszty fiú esete Tóth Marival
(magyar film, 1960)
14.10 Anziksz
(sorozat, ism.)
14.30 Elhalványult rajzok
Emlékek Szabó Sipos Tamásról
15.15 Willie, Dagi és a vad hajsza
(amerikai burleszk)
15.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 65.)
16.00 Katedra nélkül
„Megy a gőzös...”
16.30 Kalliopé dalnokai
17.05 Halld, Izrael!
Zsidó vallási műsor
17.45 Mese
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 José Saramago
(portugál riportfilm)
20.00 W. A. Mozart: D-dúr (Haffner) szimfónia
20.20 Menny és pokol víziója
(angol dokumentumfilm)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Mozgó Kép
(magazin)
22.25 A furgon
(ír film, 1996)
0.10 Híradó
0.25 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Marilyn mosolya
9.40 Családban marad
11.20 Gyilkos szekták
(francia dokumentumfilm - 3/1.)
12.20 Francia csók
14.10 A szerencse zsoldosai
(amerikai film)
15.50 Bébicsőszök klubja
(amerikai vígjáték)
17.25 Az öreg hölgy és a testőr
(amerikai film)
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Irány a nagyi!
21.30 Így készült
22.00 Melrose Place
22.45 Az esküdt
0.40 Jezebel
(francia szexfilm)
1.55 Kölcsönkapott idő
(amerikai krimi)
3.45 Csórikám!
5.15 Szirének
(amerikai vígjáték)

TV3


12.10 VH1
16.10 72 óra
16.40 A klinika
(német sorozat - 65.)
17.35 Robotzsaru
(amerikai sorozat - 3.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 145.)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 4.)
21.00 Díszkíséret
(amerikai film, 1994)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.15 72 óra (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 Sztárok civilben (ism.)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 1.)
21.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 10.)
21.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 10.)
22.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 5.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.45 Music Box Classic
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Sportműsor
18.00 Lesen
(sportmagazin)
19.00 Detektív - 107
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés - 44.)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár (ismétlés)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek
20.00 Uni-verziók
20.40 Klippercek
21.00 Hakni
(sztárok-sztorik)
22.00 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése