2017. november 20., hétfő

Tv műsor - 1999. február 12. - Péntek

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Gyerekszoba
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.40 Szenzáció
(kanadai sorozat - 52/21.)
13.30 Teljes biztonsággal
(amerikai sorozat - 13/5.)
14.15 Jelfák
Állva halnak
(Alcsútdoboz)
14.25 A kölcsönkapott Föld
15.00 Fűben-fában
(természetgyógyászati magazin)
15.30 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 6.)
16.00 Körzeti magazinok
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Pardon, lehetne kevesebb?
(rajzfilmsorozat az adózásról)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
(közéleti szolgáltató magazin)
19.00 A Mézga család
(rajzfilmsorozat - 5.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A nyakék románca
(francia-olasz sorozat - 14/6.)
21.00 A jog hálójában
(amerikai thriller, 1991)
(14 éven felülieknek!)
22.45 Hírek
22.50 Aktuális
23.10 Kenó
23.15 Mac
(amerikai film, 1992)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - tudomány - távoktatás
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.20 Néprajzi értékeink
A gyimesi málékeverő
9.30 Tanoda
Családolás
10.30 Szomszédok (ism.)
11.00 Tanoda plusz
Generációk egymás közt
12.00 VilágKép
Nemzetközi kitekintő
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/151-153.)
15.20 Repeta
Junior híradó
16.55 Öregberény
(magyar sorozat - 21/7.)
17.30 Európa Galéria
17.55 Magyar Ház
Kézfogás
18.20 Delta 2000
18.45 Lyukasóra
19.35 Mesetár
19.55 Minden, ami zene
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyar- és Erdély-ország története rajzolatokban
21.00 Trónöröklés, trónviszályok az Árpád-korban
21.30 Mr. és Mrs. Bridge
23.30 Mélyvíz
0.30 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat - 49-50.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Bibliai kalandok
11.45 Barátok közt (ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 26.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 55.
- Dragon Ball Z - 73.
- Varázslatos álmok - II. 71.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 243.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 34.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 45.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 155-156.)
20.00 Egyszervolt kisfiú
(amerikai film)
21.35 Híradó - Időjárás
21.50 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
22.50 RTL Night Klub
Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 20.)
23.20 Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
23.50 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.15 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.35 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 81.)
9.45 Édes hármasban
(francia sorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
11.10 Kuk@c
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
13.00 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
13.30 Felhőtáncos
(amerikai film)
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat - 139.)
15.35 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 Stefanie
(német sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 349.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 111.)
18.30 Plusz
Aktuális magazin Bombera Krisztinával
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Dáridó
- Kabaré: L’art pour l’art
- Ki vagyok én?
- Dáridó
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szeszélyes éjszakák
- Csendes gyilkosok
(amerikai film)
- Playboy-show

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.45 Al Manach (ismétlés)
10.35 A nagy kék jelzés - avagy a hűség jutalma
(magyar film, ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Kedves (ismétlés)
13.25 Néptáncok
13.40 Hannibál és a „Sivatagi vihar” hadművelet
(angol ismeretterjesztő film)
14.30 A csúcstartó bogarak
15.00 Virtus (ismétlés)
15.30 Pop-sa-rock
16.00 Adrian Mole újabb kínszenvedései
(angol sorozat - 6.)
16.25 Miénk a tér
17.30 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal(rajzfilmsorozat - 7.)
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Összkép
19.35 Wycliffe
20.25 Szellem a kísértetvárosban
(amerikai burleszk) FF
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Folytassa... az idegenlégióban!
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.35 Gyerekgyilkosságok
(magyar film, 1992)

HBO


6.30 Sztárközelben
7.00 Melrose Place
7.45 Texas elveszett szüzessége
9.15 Támadás a torony ellen
10.50 Napok romjai
13.05 Noé bárkája
13.55 Így készült
14.20 A Jönsson banda
15.50 Drágám, a kölykök összementek!
17.25 Egyről a kettőre
17.50 Jó barátok
18.15 Repülj velem!
20.00 A rajongó
21.55 Mozi! Mozi! Mozi!
22.20 Időcsapdában
23.50 Félszemű Jimmy nyomában
1.20 Mary Shelley: Frankenstein
3.20 Veszélyes vidék
4.55 Az angyalok háborúja 2.
(amerikai horror)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.00 Esti gyors (ismétlés)
9.50 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
13.00 Video Hits No. 1.
(könnyűzenei klipek)
17.00 Music Time
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat - 131.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 24.)
A találkozó 2/2.
20.50 Ütközetben eltűnt
(amerikai akciófilm, 1984)
22.40 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.30 Dinasztia (ismétlés)
0.20 Video Hits No. 1.

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Rocktükör (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Nagytappancs 1.
(amerikai film, ism.)
21.45 Alak-Art (ismétlés)
22.15 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazíts Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Sportműsor
18.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 „Csillagok kerestetnek”
Modellverseny (ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/127.)
21.00 Legjobb barátom a pónim (ismétlés)
Utána: Music Box
24.00 Napraforgó
0.40 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. február 11. - Csütörtök

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.05 Túrabakancs (ism.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/4.)
13.30 Tattingers
(amerikai sorozat - 12-13.)
14.20 Képzőművészeti műsorok
- Szemlátomást
Múzsák és babák között
- Apokrif magány
Emlékezés Bartha László festőművészre
15.10 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
16.00 Együtt
16.55 Családorvos
17.20 Kormányváró
17.45 Körzeti híradók
18.00 Pap, festő vagy író?
Portréfilm Prokop Péterről
18.20 Hang-szál(l)
18.45 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 Kincsestár-kabaré
21.00 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
21.45 Nevetett ma már?
Csehov: A lónevű
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Világkép
Nemzetközi kitekintő
23.00 MM
23.10 Az olimpia nyara
(német film, 1992)

MTV 2


8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.20 Néprajzi értékeink
Csontos nyereg
9.30 Tanoda
Gyermekbarát
10.30 Szomszédok (ism.)
11.00 Tanoda plusz
12.00 Telesport magazin (ismétlés)
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
Aktuális, Kultúra, Tudomány
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism. - 193/148-150.)
15.25 Repeta
Junior híradó
16.55 Öregberény (21/6.)
17.30 Kincsestár
19.00 Magyarország ma
Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Van öt perce?
Mascagni: Parasztbecsület - Húsvéti kórus
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A Comedie France vendégjátéka a Vígszínházban
20.40 Nők iskolája
22.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/4.)
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat - 47-48.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
11.15 Pont hu (ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 25.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 54.
- Dragon Ball Z - 72.
- Varázslatos álmok - II. 70.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 242.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 33.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 44.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 153-154.)
20.00 Pensacola - A név kötelez
(amerikai sorozat - 17.)
Húsz év után
20.50 David Copperfield: Az Orient Expressz rejtélye
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.00 Művészbejáró
Metró
(francia film)
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.00 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 80.)
9.45 Édes hármasban
(francia sorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
11.10 Színkép
(kulturális magazin)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Segíts magadon!
13.00 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
13.30 Nagymenő balek
(amerikai vígjáték)
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat - 138.)
15.35 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 Stefanie
(német sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 348.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 110.)
18.30 Plusz
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.45 Légi zsaruk
(német sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Jolly Joker
23.35 Magyarország holnap
0.05 Szép új világ
0.35 Vers éjfél után
Bereményi Géza: Somlai Margit
Elmondja: Für Anikó

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 (kis) Mamaklub (ism.)
9.40 Régiók (ismétlés)
10.15 Táncház (ismétlés)
10.50 Clara (5/4.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Anziksz (ismétlés)
12.35 Valaki bennem tovább él...
Molnár V. József portréja - 2/2.
14.20 Stephen Hawking és a világegyetem
(angol sorozat, ism. - 6/6.)
15.10 Honolului nászút
15.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 72.)
15.55 Katedra nélkül
Lyukasóra
16.35 Zengő ABC
16.45 Informatéka (23.)
17.00 Élő forrás
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
(magazin)
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Blanche
20.35 Vásáry Tamás zongorázik
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fehér éjszakák
Al Manach
- Szabadkikötő
(kisfilm)
- Mese
(kisfilm)
22.45 Távoli hangok, csendes életek
0.05 Híradó
0.20 Vers

HBO


6.30 Sztárközelben: Annette Bening
6.55 Jó barátok
7.20 Állati élet
8.15 Ellenséges vizeken
(amerikai thriller)
9.50 Egy bébi és más semmi
(francia vígjáték)
11.35 Égiposta
13.25 Angie
(amerikai vígjáték)
15.10 Jack, a villám
16.45 Kerge kacsák 3.
18.25 Ellenséges vizeken
20.00 Visszapassz - Earl Manigault, a „Kecske”
(amerikai film)
22.00 Melrose Place
22.45 Rossz vér
(dán film)
0.15 Első számú közellenség
1.45 Kaliforniai álom
3.20 Féktelen folyó
5.00 Fritz, a macska

TV3



5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.00 Esti gyors (ismétlés)
13.10 Video Hits No. 1.
17.10 72 óra
(ajánlóműsor)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat - 130.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 12.)
20.50 Az utolsó csillagharcos
(amerikai sci-fi, 1984)
22.30 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.20 Dinasztia (ismétlés)
0.10 72 óra
(ajánlóműsor, ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Bulivonal extra (ism.)
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Belső erő
(amerikai film)
21.45 Alak-Art (ismétlés)
22.15 Music Box

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Sportműsor
18.00 Lesen
(sportmagazin, ismétlés)
19.00 Közelkék - 107
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box
24.00 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2017. november 19., vasárnap

Tv műsor - 1999. február 10. - Szerda

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Provokatív (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat - 8.)
13.30 A mi XX. századunk
(angol dokumentumfilm-sorozat)
14.30 Alfa szolgálat
A vegetáriánus étkezés
14.45 Ismeretlen Budapest
(sorozat - 3/3.)
15.10 Csillagok égen és földön
16.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
16.50 Életjel
17.00 Tükörkép
17.45 Körzeti híradók
17.55 Dalma nővér
18.20 Hang-szál(l)
18.50 A kiscsacsi kalandjai
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A kulcs
Játékos show-műsor
21.00 Família Kft.
21.30 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat)
Maria Callas és Aristoteles Onassis
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Telesport magazin
23.05 Clarence „Gatemouth” Brown
a „Pori Jazz 1998” fesztiválon

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra - Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatása gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Zóna (ismétlés)
9.30 Tanoda - Iskolatárs
10.30 Szomszédok (ism.)
11.00 Tanoda plusz
Generációk egymás közt
12.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Hogyha ír majd édesanyám...
14.25 A négy páncélos és a kutya (21/19.)
15.25 Repeta
Junior híradó
16.55 Öregberény (21/5.)
17.30 Kincsestár (ismétlés)
18.50 Nemzeti értékeink
Balaton - Tihany
19.00 Magyarország ma
Haynau Szatmárban
19.30 Mesetár
19.50 Van öt perce?
Schubert: Katonainduló
20.00 Híradó
20.30 Az ötvenes évek világa (13/6.)
A vasfüggönytől Nyugatra
21.00 Új szeszélyes évszakok (ismétlés)
22.00 Mecénás
22.30 Könnyűzene az MTV archívumából
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat - 45-46.)
10.50 Az első csók (ism.)
11.15 A Dunánál
11.45 Barátok közt (ism. )
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 24.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 53.
- Dragon Ball Z - 71.
- Varázslatos álmok - II. 69.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 241.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 32.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 43.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 151-152.)
20.00 A bohóc
(német sorozat - 5.)
20.55 Frei-dosszié
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 Öreglányok
(amerikai sorozat - 16.)
22.40 Dóra mozija
23.10 Akkor neked véged!
(német thriller)
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.05 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 79.)
9.45 Édes hármasban
(francia sorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
11.10 Tegnap csodái
11.35 Mindent tudni akarok!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
13.00 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
13.30 Csiszolatlan gyémánt
(amerikai vígjáték)
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat - 137.)
15.35 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
16.25 Stefanie
(német sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 347.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 109.)
18.30 Plusz
Aktuális műsor Bombera Krisztinával
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Columbo
(amerikai sorozat)
Nyugodjék békében
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Bocsáss meg, madárijesztő!
(szovjet film)
0.50 Vers éjfél után
József Attila: Bukj föl az árból
Elmondja: Tordy Géza

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Heuréka! Megtaláltam!
10.15 A büdös sajt
10.30 Falusi Rómeó és Júlia
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.50 „Árnyékom nyomát örökre őrzi e fal...”
(finn dokumentumfilm, ismétlés)
13.50 Mester és tanítványa (ismétlés)
15.35 A rétisasok birodalma
16.05 Katedra nélkül
Legyen a zene mindenkié - 6/2.
16.40 Szakmák dicsérete
17.00 (kis) Mamaklub
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Ady Endre: A szerelem eposzából
19.10 Dúvad
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat - 52/6.)
21.50 Formatervező természet
(sorozat - 2.)
22.20 Új kilátások
(sorozat - 6.)
22.45 Stephen Hawking és a világegyetem
(angol sorozat - 6/6.)
23.35 Híradó
23.50 Vers
23.55 Gato Barbieri a montreali nemzetközi dzsesszfesztiválon

HBO


6.30 Szederkert - Nyári mese
(angol rajzfilm)
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Állati élet - A hiúz
8.25 Úton hazafelé 2.
(amerikai vígjáték)
9.55 Így készült: Pokoli lecke
10.20 Találkozás egy idegennel
(amerikai krimi)
11.50 Zenemánia: Janet Jackson
13.25 Kassza-siker
15.10 Lövések a Broadwayn
16.50 Nixon
20.00 Műszak után, Las Vegas!
21.45 Államérdek
(amerikai thriller)
23.45 Két túsz között
1.40 A holló
3.20 Amerikai bölény
4.45 Vízi dili

TV3


5.50 Nap-kelte
9.00 Esti gyors (ismétlés)
12.40 Video Hits No. 1.
(könnyűzenei klipek)
16.40 Jövőnéző (ismétlés)
17.10 Cinema
(filmmagazin)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat - 129.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 22.)
20.50 Sellők
(amerikai vígjáték, 1990)
22.40 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.30 Dinasztia (ismétlés)
0.20 Cinema (ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
8.00 Music Box
15.30 News-da (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Mágikus srác
(amerikai film)
21.45 Alak-Art (ismétlés)
22.15 Music Box

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás?
(egészségügyi magazin)
17.00 Autósport (ismétlés)
17.30 Vahur (ismétlés)
18.00 City magazin (ismétlés)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
(magazin)
19.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 128.)
21.00 Buck és a mágikus karperec
(amerikai film)
Utána: Music Box
24.00 Napraforgó
0.45 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. február 9. - Kedd

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Évgyűrűk
11.30 A szerelem jogán
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat - 7.)
13.35 Tattingers
(amerikai sorozat - 10-11.)
14.20 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
14.55 30. magyar filmszemle
Nekem lámpást adott kezembe az úr Pesten
(werkfilm)
15.10 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(szerb, német)
16.50 Csellengők
17.00 Pos(z)itív
17.15 Mérce
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Hang-szál(l)
18.45 Mesefilmek
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/21.)
20.45 Kriminális
Bomba sztori
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
Beszámoló a 30. magyar filmszemléről
23.00 MM
23.10 Országalma
A Közgáz Vizuális Brigád filmje

MTV 2


8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.35 Repeta
Junior híradó
18.10 Trópusi hőség
(sorozat - 1.)
Halál a parton
19.00 Magyarország ma
19.30 Mesetár
- Töf-töf elefánt
- Dörmögőék kalandjai
- Viktor és Marika
20.00 Híradó
20.30 Egy szabad ember - Fisch Ernő élete
(dokumentumfilm - 2/2.)
21.30 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/3.)
22.20 Mini-fesztivál ’99
23.00 Mélyvíz
24.00 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat - 43-44.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
11.15 Antenna
Euro-atlanti magazin
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 23.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 52.
- Dragon Ball Z - 70.
- Varázslatos álmok - II. 68.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 240.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 31.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 42.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 149-150.)
20.00 Rágógolyó-futam
(amerikai vígjáték)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 MMM
Mi, Mennyi, Miért?
23.00 Jogában áll hallgatni
(amerikai sorozat - 15.)
23.50 Antenna (ismétlés)
0.20 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.40 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 78.)
9.45 Édes hármasban
(francia sorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
11.10 Esély
Sérült gyermek a családban
Szenzoros terápia vízben
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Premier
13.00 Mila szupersztár
13.30 Sohasem késő
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat - 136.)
15.35 Acapulco-öböl
16.00 Kakuk!
(talkshow)
16.25 Stefanie
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 346.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 108.)
18.30 Plusz
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
20.45 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szép új világ
(világmagazin)
23.15 Magnum
24.00 Hozam
(gazdasági magazin)
0.30 Vers éjfél után
Nyerges András: Pörlekedés
Elmondja: Szakácsi Sándor

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Kapcsok (ismétlés)
9.45 Szüret Szadán
(rövidfilm)
10.05 Szevasz, Vera
(magyar film, ism.) FF
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Héthatár (ismétlés)
13.10 Sztálin
(német sorozat, ism. - 4.)
14.05 Keresztelő
(dokumentumfilm, ism.)
14.40 Új kilátások
(lengyel-japán sorozat - 5.)
Vihar előtti csend
15.10 A fajok kihalása
(amerikai sorozat - 4/3.)
Az ember, a gyilkos vadász
15.35 Az aranyló patak
(sorozat - 10.)
16.05 Katedra nélkül
Betegápolás otthon
17.05 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Tudósítás a 30. magyar filmszemléről
19.10 Laura
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A papa szolgálati útra ment
(jugoszláv sorozat - 3/3.)
22.35 Híradó
22.50 Vers
22.55 Echo park

HBO


6.30 Sztárközelben: Wesley Snipes
7.00 Egyről a kettőre
7.25 Rolling Stones
9.00 Vágta
(ausztrál film)
10.50 Feleségemnek, 37. születésnapjára
12.25 Szemünk fénye akció
14.00 Notre-dame-i toronyőr
14.50 Pirománc
(amerikai vígjáték)
16.25 Jack
(amerikai film)
18.20 Társasjáték
(amerikai vígjáték)
20.00 III. Richard
(angol film)
21.45 Nicsak, ki beszél még!
(amerikai vígjáték)
23.05 A szex hálójában
23.55 Ne légy barom 2.
(amerikai vígjáték)
1.25 Az utolsó órán
(dán horror)
2.45 A pokol angyala
4.30 Csak egy tánc volt

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.00 Esti gyors (ism.)
12.45 Video Hits No. 1.
16.45 A felügyelőnő
(német sorozat, ism.)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat - 128.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Hawaii üzenetek
(amerikai sorozat - 13.)
20.50 Gyilkos barátság
(amerikai krimi, 1992)
22.35 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.25 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
0.15 Foci a javából - Futbol Mondial (ism.)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
8.00 Music Box
15.30 Ugródeszka (ism.)
Benkő Dániel sztárcsinálója
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
20.00 Nagytappancs 2.
(amerikai film)
21.45 Alak-Art (ism.)
22.15 Music Box

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Lazítson Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Kapásjelző (ism.)
17.00 Szédülj el! - Csuka Mónika műsora (ismétlés)
17.30 Sportműsor
19.00 City magazin
Válogatás a főváros kulturális életének eseményeiből
19.30 Hívd Andreát! (ismétlés)
20.00 Sportműsor
Utána: Music Box
24.00 Napraforgó
0.40 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2017. november 18., szombat

Tv műsor - 1999. február 8. - Hétfő

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Gazdatévé (ism.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat - 6.)
13.30 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 18.)
14.20 30. Magyar Filmszemle
Az alkimista és a szűz
(werkfilm)
14.35 Civil kurázsi
15.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 41.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
17.00 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
17.15 Gazdit keresünk
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Eurcnpercek
18.15 Ki marad a végén?!
Taktika és tudás játéka
18.40 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
18.45 A legkisebb Ugrifüles
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Gio doktornő
(olasz tévéfilm)
21.35 Tinédzser parti - nem csak fiataloknak
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Szabad Verseny
(gazdasági magazin)
23.10 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat - 13/1.)
(Felnőtt nézőinknek!)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Parlamenti Napló
10.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.05 Repeta
Junior híradó
17.35 Mesetár
- Kukori és Kotkoda
- Benedek Elek meséi
- Állati pótpapa
18.00 Telesport
Vasas-Hertz-FTC
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Feketeszárú cseresznye
22.35 Tudósklub
Kontextusok
23.35 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat - 41-42.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Országház (ism.)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 51.
- Dragon Ball Z - 69.
- Varázslatos álmok - II. 67.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 239.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 30.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 41.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 147-148.)
20.00 Meglepő és mulatságos - Friderikusz Sándorral
22.25 Híradó - Időjárás
22.40 A gonosz érintése
(amerikai thriller)
0.10 Pont hu
(multimédiás magazin)
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.00 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 77.)
9.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
11.10 A tudás titkai
(amerikai rajzfilmsorozat)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
13.00 Igazi szellemirtók
(amerikai sorozat)
13.30 Egy nő vagy kettő
(francia vígjáték, 1985)
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat - 135.)
15.35 Acapulco-öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
16.25 Stefanie
(német sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 345.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 107.)
18.30 Plusz
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai sorozat)
20.45 Sentinel - Az őrszem
(amerikai sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Remington Steele
(amerikai sorozat)
23.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
24.00 Kuk@c
0.30 Vers éjfél után
Petőfi Sándor: A négyökrös szekér
Elmondja: Balkay Géza

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régi híradók (ism.)
9.30 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.05 Heti hírmondó
11.00 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
11.35 Esti kérdés (ism.)
11.50 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat - 5.)
12.45 Jégbe zárt történelem
(angol sorozat, ism. - 3/2.)
13.40 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
14.10 Ami igaz, az igaz
14.25 Kalliopé dalnokai (ism.)
15.00 Tarkabarka (ism.)
16.05 Katedra nélkül
...és még egymillió lépés
(sorozat - 9.)
16.50 Petőfi-relikviák
17.00 Virtus
17.30 Mese
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Tudósítás a 30. magyar filmszemléről
19.15 Cserepek
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Sztálin (4/4.)
22.30 „Árnyékom nyomát örökre őrzi e fal...”
23.35 Beavatás
23.50 Híradó
0.05 Vers
0.15 Palota a Volhonka utcában - A Puskin Múzeum
(sorozat - 5.)

HBO


6.30 Sztárközelben: Kim Basinger
7.00 Mozivarázs 2.
7.50 A kis hableány
8.40 Sírba viszel!
(amerikai vígjáték)
10.15 Az utolsó viking
11.45 Love Jones - A szerelem ereje
(amerikai film)
13.30 A barátom a halálom
14.55 Rejtélyes manhattani haláleset
(amerikai vígjáték)
16.40 A zsaru családja
18.10 Drágám, add az életed!
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Vérdíj
(amerikai krimi)
21.35 Hollywoodi akcióhősök - Nicolas Cage
22.05 Jerry Maguire - A nagy hátraarc
0.25 Ellenséges vizeken
2.00 Elátkozott város
3.50 A rajongó
(amerikai thriller)
5.45 A végzet hollywoodi asszonyai

TV3


5.50 Napkelte
Benne: Kereszttűz; Kinn padon; Sport plusz; Tetszik - nem tetszik; Hír3
13.10 Video Hits No. 1.
(könnyűzenei klipek)
17.10 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat - 127.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat - 22.)
20.50 Lidérces órák
(amerikai film, 1985)
22.25 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.15 Foci a javából: a spanyol bajnokság
23.45 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
8.00  Music Box
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Nagytappancs
(amerikai film)
21.45 MSat Klub
22.15 Alak-Art (ism.)
22.45 A3-K vonal
23.45 Music Box

Szív TV


6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.25 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow (ism.)
18.30 Közelkék - 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Szúróláng
(tűzoltómagazin, ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 127.)
21.00 Legjobb barátom a pónim
(amerikai film)
Utána: Music Box
24.00 Napraforgó
0.40 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. február 7. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kék egér
7.15 Süsü, a sárkány kalandjai
7.50 Kukucs
8.10 Zenegér
Játékos élő műsor egy kis számítógéppel, rajzzal, zenével, Internettel
8.20 Kisokos
8.40 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
9.05 Zöldkalap
9.30 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
10.20 A magyar szabadságharc nagy csatái
10.50 A templom egere
(tévéjáték)
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 „Hogyha ír majd édesanyám...”
Kedvenc nótáiból válogat Karcagi Nagy Zoltán
13.00 Gazdatévé
13.30 A sírás küszöbén
(francia-ausztrál film)
15.05 PoliTour
(világjáró mozaik)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 A jaguár szelleme
(angol sorozat - 4/4.)
16.50 Delta 2000
Tudományos híradó
17.15 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
18.00 Önök kérték!
(kívánságműsor)
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/14.)
Testbeszéd
20.45 Telesport
21.00 Még ilyet!
Rózsa György bizarr show-ja
22.00 Mustra
(mozgóképmagazin)
22.25 A XX. század nagy románcai (ismétlés)
22.55 11 után

MTV 2


7.05 Műsorismertetés
7.10 Kánon
(vallási műsor)
7.40 Tudóra - válogatás
- A tudás és tudomány órái
- Iskolák az ezredfordulón
- Válogatás a Tudóra-műsorok legjavából
9.40 A mi Charlynk
(német sorozat)
Talált gyerekek
10.30 Cimbora-óra
11.30 A Hétpettyes Lovag
Zenés mesejáték
13.00 Aranyfüst (ismétlés)
14.00 Huszár József nótákat énekel
14.25 Unokáink sem  fogják látni
15.10 Hangyaboly
(magyar film, 1971)
16.45 Pillanatfelvétel
17.00 Molnár István koreográfiai portréja
17.30 Cirka-firka
(animációs folyókép)
17.55 Telesport
FC Barcelona-Fotex KC-Veszprém
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntő mérkőzés visszavágója
19.30 A három kövér
(mesejáték, 1985)
20.30 MM
20.40 Égető Eszter
(sorozat, 1989 - 6/3.)
21.45 Verdi: Álarcosbál
Opera három felvonásban
0.10 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
Benne: Repülő bocsok; Kimba; Zsebsárkányok; Hé, Arnold!; Spirou és Fantasio; Gazvezír, Animánia
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 4/2.)
A titkos sziget
12.00 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat - 19.)
Győzelmi láng
13.00 Hírek
13.10 A világ  körül Michael Palinnel
(angol sorozat)
Japán és Korea
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 19.)
Rövidített játszma
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 26.)
15.55 Mortadella
(olasz vígjáték)
17.30 Titanic - Új utakon
(amerikai dokumentumfilm)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 Fenegyerekek
(amerikai akciófilm)
21.40 Igaz történetek
Meghasadt világ
(amerikai film)
23.15 Híradó - Időjárás
23.30 Országház
(heti magazin)
24.00 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat - 2., ism.)
0.50 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.10 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
Cápali és Cápeti; Káposztafalva lakói; Tabaluga; Igazi szellemirtók; Rocky és Bakacsin
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Boomer
(amerikai sorozat)
10.10 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
10.30 Emberi sors
(szovjet film)
12.10 Lacikonyha
12.35 Nótaszó
13.20 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
13.50 Premier
(kulturális ajánló)
11.15 Vad-világ
(amerikai természetfilm-sorozat - 1.)
15.05 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat - 37.)
Táncmaraton
15.50 Petrocelli
(amerikai sorozat - 38.)
16.45 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.40 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
(riportmagazin)
19.30 Szerencsekerék
20.00 Közkívánatra
1. Zuhanás a szerelembe
(amerikai film)
2. Segítség, apa lettem!
(amerikai vígjáték)
3. Gyilkos szem
(amerikai krimi)
21.50 Gól!! Gól!! Gól!!
22.50 Színkép
23.20 141 perc a befejezetlen mondatból
(magyar film - 2/1.)
0.35 Vers éjfél után
Orbán Ottó: Horatiushoz
Elmondja: Garas Dezső

Duna TV


6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ismétlés)
7.00 A varázsvödör
(angol sorozat - 17.)
7.10 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
(sorozat, ismétlés)
7.35 Susogó vadon
7.50 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ismétlés)
8.15 Pop-sa-rock (ismétlés)
8.50 Adrian Mole újabb kínszenvedései
(angol sorozat, ismétlés)
9.15 Miénk a tér (ismétlés)
10.20 Kalliopé dalnokai (ismétlés)
10.55 Kapcsok
(magazin)
11.30 Mi lesz holnap?
(sorozat - 20/19.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Néptáncok
12.35 Én no spik inglis
(olasz film, 1996)
14.05 „Szeptember végén”
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Kedves
17.35 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.20 Ripacsok
(magyar film, 1981)
20.50 Tudósítás a 30. Magyar filmszemléről
21.10 Julius Caesar
(angol film, 1970)
0.05 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Repülj velem!
(amerikai kalandfilm)
8.45 A sors kegyeltje
(amerikai film)
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Angie
(amerikai vígjáték)
13.05 Olasz módra
14.55 Szederkert - Nyári mese
(angol rajzfilm)
15.25 Ebadta delfin
17.00 Támadás a torony ellen
(amerikai film)
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
20.00 Államérdek
22.00 A szex hálójában
22.50 A félelem országútján
0.20 Rossz vér
1.50 Az angyalok háborúja 2.
(amerikai horror)
3.15 Az éjszaka mélyén
4.45 Hajnalhasadás

TV3


6.50 Nap-kelte
10.55 Utazás Gasztronómiában
(magazin)
11.20 Jövőnéző
11.50 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 1.)
12.35 Lois és Clark
(amerikai sorozat - 17.)
13.25 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat - 5.)
14.15 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 32.)
15.05 Az Angyal (10.)
15.55 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 10.)
16.50 Melrose Place
(amerikai sorozat, - 84-85.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 21.)
19.45 Waikiki páros
(amerikai sorozat - 1.)
20.35 Futbol Mondial
21.00 Millennium
(amerikai sorozat - 21.)
21.45 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 53.)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ismétlés)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.00 Music Box
15.00 Címlapsztori
16.00 Szelep (ismétlés)
17.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 AAAhh!!! A szörnyek!
18.00 Pete é s kis Pete
18.30 MSat Klub
19.00 Láthatatlan mama
(amerikai film, ismétlés)
20.45 Címlapsztori (ismétlés)
21.45 Kétes üzlet
(amerikai film, ismétlés)
23.30 Music Box

Szív TV


7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.45 Testszépítés Bíró Icával
Príma torna
16.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Zenei hírzárlat (ism.)
17.30 Autósport
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design (ism.)
(divat és társasági magazin)
20.00 Egy páholyban Benkő Dániellel
20.15 Hívd Andreát!
Szenes Andrea talkshow-műsora
20.45 Pancsolj, pancser!
(amerikai vígjáték, ism.)
Utána: Music Box
0.30 Napraforgó
0.40 Music Box

ATV


17.30 Aeromagazin (ism.)
18.00 Csillagszem
19.15 Különleges sportok
19.30 Klippercek
20.00 Legmerészebb álmaidban
(amerikai film)
22.10 Nagy-Britannia belülről
23.00 Hálósipka (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek