1998. augusztus 30., vasárnap

Tv műsor - 1998. augusztus 30. - Vasárnap

MTV 1


7.00 Számítógép-jogosítvány
Felkészülés az európai számítógép-használói jogosítvány vizsgájára
7.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Ficánkoló (ismétlés)
7.40 Dörmögőék kalandjai
(bábfilmsorozat)
8.00 Macskabosszantó Makula
(bábjáték - 2/2.)
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.25 Delta 2000
9.55 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
11.00 Zenebutik - Zenehíd - visszatekintés
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Új Reflektor Magazin
13.05 Vészhelyzet
(amerikai sorozat, ismétlés - 22/16.)
Hittel, meggyőződéssel
13.55 Telesport
Forma-1
Belga Nagydíj
16.05 Walt Disney bemutatja
- Aladdin: Szegény Jágó
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Donald kacsa kertészkedik
(amerikai rajzfilm)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.10 Örömhír
A metodista egyház műsora
17.30 Tanévnyitó
18.05 Christy
(amerikai sorozat - 21/21.)
Hazaút
18.53 Európai időjárási körkép
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Játék határok nélkül
10/7. rész
Hajdúszoboszló csapatával
21.20 A szerelem megszállottja
(amerikai tévéfilm)
(Feliratozva is!)
22.50 Haydn: A teremtés
Oratórium
A zempléni művészeti napok záróhangversenye

MTV 2


6.55 Műsorismertetés
7.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
7.30 Hol-mi?
8.00 Tudóra - válogatás
10.00 ...hogy magának milyen mosolya van!
11.00 Cimbora óra
11.50 Zenegép
12.15 Ami a Lurkó-kupából kimaradt
12.30 Jubileum Nagykátán - 2/2.
13.00 A Tisza
(sorozat - 12/7.)
13.35 A film és...
(sorozat - 7.)
A film és a mese
14.25 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
15.10 Arborétumok, gyűjteményes kertek
15.25 Utazás a koponyám körül
(magyar film, 1970)
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Ötórai tea
A legjobb koncertjeinkből 1.
17.30 Európai Utas
18.00 „...az én váram”
Lakáskultúra mindenkinek
18.30 Újra nyitott könyv
19.00 Nyár a szigeten
(gyerekfilm - 2/1.)
20.00 Zempléni művészeti napok
(összefoglaló)
21.00 Megvagy!
(amerikai film, 1985)
22.40 Telesport
23.25 Műteremben
Boldizsár István festőművész
24.00 Universitas
0.30 Napbúcsúztató

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Tekergér; Brémai muzsikusok; Pumukli; Hé, Arnold!; Mot; Gazvezír; Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat - 10.)
11.30 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 18.)
12.00 A Dunánál...
(nemzetiségi magazin)
12.30 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.00 Hírek
13.10 Pingvinek szigete
(természetfilm)
14.05 Életveszélyben
Hétköznapi hősök (ism.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 3.)
15.55 Asterix: Cézár ajándéka
(francia rajzfilm)
16.35 A szeretet mindenekelőtt
(amerikai film - 2/1.)
17.45 RTL Klub Road Show
18.00 ZenÉsz
18.30 Dóra mozija
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 Öröm az ilyen szülő
(amerikai vígjáték, 1979)
21.45 Diana - Egy hercegnő tragédiája
(angol dokumentumfilm)
22.40 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 42.)
23.30 Híradó - Időjárás
23.45 Antenna (ismétlés)
0.15 Pingvinek szigete
(természetfilm, ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Tesz-vesz város
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
Éljen soká!
9.45 Szegény ember narancsa
(amerikai sorozat)
10.35 Klipösszeállítás
10.50 Wayne világa 2.
(amerikai film, 1992)
12.30 Hűséges az Isten
13.00 Sportszenzációk
13.30 A következő áldozat
(brazil sorozat, ismétlés - 54-55.)
15.20 Családi kötelékek
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.50 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 7., ismétlés)
16.15 Petrocelli
(amerikai sorozat - 15.)
Végzetes találat
17.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
17.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 26.)
18.05 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
19.00 Tények
19.10 Napló
20.00 Közkívánatra!
1. Piszok szerencse
(német vígjáték, 1996)
2. Bűnös vagy ártatlan
(angol krimi)
3. Pokoli stadion
(angol katasztrófafilm)
22.00 Gól! Gól!! Gól!!!
22.50 Keresztül-kasul
1.10 A zene titkai
Andy Hamilton
1.40 Napló

Duna TV



6.30 Hírek
6.45 Élő egyház (ismétlés)
7.05 Mesék a felkelő nap országából: Az aranyludak
7.15 A csodaszer
(amerikai burleszk) FF
7.30 Keménykalap és Krumpliorr
(sorozat - 3.)
8.25 Pop-sa-rock (ism.)
8.55 Miénk a tér (ism.)
10.30 Szóbazár (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
11.35 Beavatás
A fürge huncut és a sündisznó
Czakó Gábor televíziós esszéje (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Néptáncok
12.35 Doktor Minorka Vidor nagy napja
(magyar film)
13.55 Nganasan
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Tíz deka halhatatlanság
(animációs film)
17.00 Minoritates Mundi
Egyiptom 1.
17.40 Mese
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportperce
19.15 In memoriam Gaál Erzsébet
Friedrich Schiller: Don Carlos
A Szolnoki Szigligeti Színház előadása
21.50 Fórum
22.55 A tigris
(olasz film, ism.)
0.35 Vers

HBO



7.00 Csont nélkül
(amerikai vígjáték)
8.35 A nagymama soha
(amerikai vígjáték)
10.30 Állati élet
11.25 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
13.05 Télapu
(amerikai vígjáték)
14.40 Evita
16.50 Sztárközelben: Eddie Murphy
17.15 A dzsentlemanus
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 Pokoli lecke
22.25 Így készült: Pokoli lecke
(amerikai dokumentumfilm)
22.55 Gyagyás család
(amerikai vígjáték)
0.25 Tango és Cash
(amerikai vígjáték)
2.05 Szerelmes történetek
3.30 A kárbecslő
5.15 Afrika koktél
(amerikai vígjáték)

TV3


9.35 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
10.05 Music Time (ismétlés)
10.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 71.)
A bennünk élő kisgyerek
11.55 Tintin
(francia rajzfilmsorozat)
12.25 Star Trek
(amerikai sorozat - 65.)
Mint a pók hálójában
13.20 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 44.)
A háromormú ház
14.20 Az Angyal
(angol sorozat, ismétlés)
15.20 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.20 A rettegés foka
(amerikai thriller, ism.)
18.15 Jövőnéző
18.45 Hír3
19.15 Az ügyvéd, aki szelet vetett és sikert aratott
(amerikai film, 1987)
21.10 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ismétlés)
21.40 Z+ sikerlista (ism.)

MSat


1.40 Music Box
13.00 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor)
14.00 MSAT Klub
14.30 Álomhajó
(amerikai film, ism.)
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
17.00 Nickelodeon
Pete és kis Pete
17.30 A boszorkány Ben Vagner
(amerikai film, ism.)
19.20 A sebesség bűvöletében
(angol sorozat - 5.)
19.50 Halálos leleplezés
(amerikai film)
21.40 Címlapsztori (ism.)
22.40 Rossz reménység foka
(amerikai film, ism.)
0.25 Music Box

Szív TV


1.25 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(rajzfilmsorozat)
15.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Popeye
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 Gyertyafényben (ism.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 Okavango, a vadon szíve
(sorozat, ism. - 13.)
19.30 Delfy
20.00 A cowboy halála
(amerikai film)
21.40 Egy páholyban Benkő Dániellel
21.55 Vörös rock
(amerikai zenés film, ism.)

ATV


18.00 Csillagszem
19.00 Érdekel
Hámori Tamás műsora
20.00 Pénzvadászok
(amerikai krimi)
21.40 Klippercek
22.30 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése