1998. augusztus 29., szombat

Tv műsor - 1998. augusztus 29. - Szombat

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
(református ifjúsági műsor)
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
A nagy kelepce a gályán; Repülőjegy a rémületbe
9.30 Emberkék
9.55 Villám
(tévéfilm, 1981)
11.00 Szenvedélyek
(olasz sorozat - 42/34.)
11.50 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/24.)
Életem legszebb napja
12.40 Válaszolunk, a nézők telefonjaira
12.55 Telesport
Forma-1 Belga Nagydíj
Időmérő futam
14.05 Zöldposta
(természetvédelmi magazin)
14.40 Az éjszaka kapui
(francia film, 1946)
16.30 Divat '98
17.00 Baktatásaim találkozásai - 2/2.
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Játék határok nélkül
Bemutatkozik Hajdúszoboszló
18.15 Christy
(amerikai sorozat - 21/20.)
A látnok
19.05 Lottóshow
Vendég: Unisex
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A képzelet asszonya
(francia film)
21.30 Szombat esti Sztáro(c)k
23.05 Las Vegas, végállomás
(amerikai film, 1995)

MTV 2


6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Úton (ismétlés)
7.40 Határtól határig
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Família Kft. (ismétlés)
10.55 Számítógép-jogosítvány (ismétlés)
11.20 Rondó (ismétlés)
12.10 Mélyvíz
Körbetartozás (ism.)
13.00 Európa Ablak
15.00 Mesélő cégtáblák
Sztambul szőnyegkereskedői
15.30 A tiszta Balatonért
(környezetvédelmi vetélkedő)
16.00 Kánon
Keresztelő Szent János
16.30 A folyó
(sorozat - 3/1.)
A Nílus születése
17.00 Kőkrisztus
17.25 A múzsa csókja
Költők szerelmei
Karinthy Frigyesné
Judik Etel
17.50 Princ, a katona
(sorozat - 13/8.)
18.25 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat - 26/20.)
18.50 Jelképtár
19.00 Mosoly a javából!
Tiszta idegbaj
19.55 Mesetár
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
21.00 Nagy siker volt
Hofi-paródiák
21.50 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 7.)
22.35 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
Tekergér; Brémai muzsikusok; Pumukli; Hé, Arnold!; Mot; Gazvezír; Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat - 9.)
11.30 Enid Blyton kalandfilmsorozata
(amerikai sorozat - 3.)
Erdei kalandok
12.00 Bibliai kalandok
Ószövetségi történetek - 5.
12.30 Szezám, tárulj!
(oktatósorozat - 18.)
13.00 Hírek
13.10 Lovagias ügy
(magyar film, 1937)
14.35 Csőrre töltve
Animánia; Batman; Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
15.30 Bravo Tv
17.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 Rabbi a vadnyugaton
(amerikai vígjáték)
22.00 A szeretet mindenekelőtt
(amerikai film - 2/1.)
22.50 Híradó - Időjárás
23.05 Roger nyúl a pácban
(amerikai vígjáték, ism.)
0.50 Fókusz plusz (ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Sandokan
8.35 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
9.15 A 13 és 3/4 éves Adrien Mole titkos naplója
(angol sorozat - 7.)
9.50 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 7.)
10.25 Madison
(kanadai sorozat - 65/7.)
11.00 Top 10
12.00 Potyautas
(útikalauz)
12.30 Rinaldo Rinaldini
(német sorozat)
13.00 Fő az étel!
13.05 Túl a csúcson
(amerikai akciófilm)
14.45 Családban marad
(amerikai sorozat)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
Tetoválás
15.45 Plaza Hotel
(amerikai vígjáték)
17.40 Kedves nővérkék
(német sorozat - 25.)
18.10 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Szakaszvezető
(amerikai akciófilm)
21.45 Higgy neki, hisz zsaru!
(amerikai krimi)
23.40 Y akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Vándorló lelkek
0.10 Inkognitóban

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!!!; (kis)Mama-klub; Hírek; Rupert maci kalandjai
8.00 Összkép (ismétlés)
8.30 Magnificat
(kisfilm)
9.05 A kincses sziget térképe
(angol sorozat)
9.30 Ami igaz, az igaz
9.45 Zengő ábécé
9.55 Két macska, egy kutya
10.05 Tarkabarka
11.05 Antik cserepek
(amerikai burleszk) FF
11.20 Óceániai csavargások
(sorozat - 3.)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 A Benedek-ház
(magyar film, 1943) FF
14.05 King Kong
(amerikai film, 1976)
16.15 Tökéletesített természet
(angol sorozat - 10.)
16.40 A zene arcai
17.20 Magyar történelmi arcképcsarnok (ism.)
17.40 Moha és Páfrány
18.00 Híradó
18.20 Gábor Miklós 2/1.
Utolsó interjú
19.05 Csiribiri
(magyar tévéfilm) FF
19.50 Gábor Miklós 2/2.
20.40 Mozart: D-dúr rondó K. V. 382
21.00 Híradó - Sportképek
21.40 Flört
(amerikai-német-japán film, 1995)
(Feliratos!)
23.00 Híradó
23.15 Vers
23.20 New Morning Jazz Blues Fesztivál

HBO


7.00 Tom és Huck
(amerikai film)
8.35 Arc
(amerikai film)
10.30 Így készült: Csendszimfónia
(amerikai dokumentumfilm)
11.00 Melrose Place
11.45 Csendszimfónia
(amerikai film)
14.05 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
14.55 Jumanji
(amerikai film)
16.40 Egy becsületbeli ügy
(amerikai film)
19.00 Állati élet
20.00 Kína szindróma
(amerikai thriller)
22.00 Menekülés Absolomból
(amerikai film)
24.00 Sztriptíz
(amerikai szexfilm)
1.30 Tánc az éjszakában
(amerikai thriller)
3.10 Az évszázad bűnügye
5.05 Szimatnak szemét, szemétnek szimat
(amerikai vígjáték)

TV3


9.45 72 óra (ismétlés)
10.10 Jövőnéző (ismétlés)
10.35 Cinem a (ismétlés)
11.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 70.)
12.00 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
12.35 Star Trek
(amerikai sorozat - 64.)
13.30 Az Angyal
(angol sorozat - 44.)
14.30 Melrose  Place (ism.)
15.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.30 Music Time
17.20 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 9.)
18.15 Szellemes testek
(sorozat, ismétlés - 4.)
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 79.)
19.45 A rettegés foka
(amerikai thriller, 1962)
21.40 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 30.)
22.10 A maffia aranykora
(amerikai film, 1990)
23.55 Életmentő járőr
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


1.40 Music Box
11.15 Te és én
(amerikai film, ism.)
12.45 Rocktükör
13.15 Óvóbácsik
(amerikai vígjáték, ism.)
15.00 Szelep
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
17.00 Nickelodeon
Pete és kis Pete
17.30 Sztárok civilben
18.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 28.)
18.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.00 A titkos kommandó
(amerikai film)
20.40 Pengeélen
(amerikai film, ism.)
22.10 Irán 2.
(amerikai film, ism.)
24.00 L. A. kínai negyed
(amerikai film, ism.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
15.30 Popeye
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Príma torna
16.30 Salty, a fóka
(sorozat, ism. - 17.)
17.00 Tangó hármasban
(dán sorozat, ism. - 5.)
18.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat, ism. - 9-10.)
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Delfy
(sorozat)
20.00 Celeste
(sorozat, ism.)
21.00 Vörös rock
(amerikai zenés film)
22.50 Hívd Andreát!
23.50 Meghívó a halálba
(amerikai film, ism.)

ATV


18.00 Műsorismertetés
19.05 ATV-különjárat
20.00 Lan-guszta (ismétlés)
20.30 Klippercek
21.00 Technikai magazin
21.30 Klippercek
22.30 És mégis igazak a Táltos mesék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése