1998. augusztus 28., péntek

Tv műsor - 1998. augusztus 28. - Péntek

MTV 1


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Repeta - Nyár (ism.)
11.10 Játékos bestiárium A-Z-ig
A béka
11.30 Szomszédok
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
12.10 AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.05 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm - 2/2.)
14.00 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.30 A mi Charlie-nk
(német sorozat - 31/25.)
Charlie és a kenguru
15.20 A Terra misszió
(német sorozat - 21/21.)
Egyenesen a szemébe
15.50 Múzeumosdi
Sinkó István és Szemadám György műsora
16.25 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 144.)
A támadás
16.55 Játék, határok nélkül - előzetes
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.40 Körzeti híradók
18.00 Ablak
19.00 Família Kft.
„Eddig vagyok” 3.
19.27 Európai időjárási körkép
19.30  Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.35 Telesport
Real Madrid-Chelsea
Labdarúgó Szuperkupa mérkőzés
22.45 Kenó
22.50 Exkluzív
23.10 Megölni Hitlert
(amerikai film, 1990)

MTV 2


6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Aktuális (ismétlés)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nem csak a régiókban élőknek
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
- Családi Kör (archív)
- Családmodellek (archív)
- Vendégünk Pásztor Erzsi
10.00 Szomszédok
(teleregény, 1991, ism.)
10.30 Kincsestár (ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bordal - Szőlőről, borról, emberekről
(sorozat - 7/5.)
Aki szőlőt ültet...
14.30 A pampák királya
(brazil sorozat, ismétlés - 130/93-94.)
16.10 Repeta - Nyár
17.40 Azok a csodálatos állatok
18.05 Európa Galéria
18.30 Kincsestár
20.00 Mesetár
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
21.00 Magyar Ház
Palackposta
21.30 Kézfogás
22.00 Imuhar
(nigériai-francia film)
23.20 AKT
23.40 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Receptklub
13.30 Megveszem ezt a nőt! (125-126.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Helló, Sandybell!
- Candy, Candy
- Varázslatos álmok
16.10 Az első csók
(francia sorozat - 128.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 138.)
17.25 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 10.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Roger nyúl a pácban
(amerikai vígjáték, 1988)
21.50 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
22.50 Híradó - Időjárás
23.05 RTL Night Klub
- Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat)
- Erotikus fantáziák
(francia erotikus sorozat)
- Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
9.00 Délelőtt a Tv2-vel
9.00 Káposztafalva lakói
(spanyol rajzfilmsorozat)
9.25 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat - 65/52-53.)
10.15 Magnum
(amerikai sorozat - 125.)
11.05 Szerencsekerék (ism.)
11.35 Satöbbi
A hasznos tanácsok, érdekes személyek, információk és pletykák magazinműsora
13.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
14.00 Stádium
14.10 Lacikonyha
14.40 Satöbbi (ismétlés)
15.40 A tegnap csodái
15.50 Szemtanú
(angol sorozat - 26.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 108.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 229.)
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 233.)
18.00 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
18.05 Kobra
(amerikai sorozat)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Polip
(olasz sorozat - 5.)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 A hercegnő
Diana-emlékműsor
23.30 Delta kommandó 2.
(amerikai akciófilm)
1.20 Stádium
1.35 Satöbbi
2.00 Tények

Duna TV


5.30 Virradóra
9.05 Susogó vadon
9.20 Mesék a felkelő nap országából: A varázspálca
9.30 Váltó (ismétlés)
10.05 Az arany ember
(magyar film, ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Kedves (ismétlés)
13.25 Kisebbségek Izraelben
(dokumentumfilm, ism.)
13.55 „Ilyenek vagyunk” (ism.)
15.00 Fantasztikus utazás az élővilágba - A virágállatok
(német kisfilm)
15.30 Pop-sa-rock
16.00 Miénk a tér
Fiatalok másfél órája
17.35 Mesefilmek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Összkép
(kulturális híradó)
19.25 Kiadatás
(lengyel sorozat - 4.)
20.20 „Mundruc”
(dokumentumfilm)
20.45 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fehér éjszakák
Al Manach
22.25 Necrophilia
22.55 A négy évszak meséi - A nyár meséje
(francia film, 1996)
0.45 Híradó
1.00 Vers

HBO


7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Közös többszörös
(amerikai vígjáték)
10.00 Tisztes távolságból
(olasz kisfilm)
10.20 Szenvedélyek viharában
(amerikai film)
12.35 Sztárközelben: Kevin Costner
13.00 Fejjel a falnak
(amerikai vígjáték)
15.15 Mindent a győzelemért!
(amerikai film)
17.10 Only You
(amerikai vígjáték)
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Don Juan DeMarco
21.35 Boogie Boy
23.20 Barb Wire - A bosszúálló angyal
0.55 A halál és a lányka
2.35 Itt a gyilkos, hol a gyilkos?...
4.20 Dr. Jekyll Junior
5.50 Mozimánia: Kaszkadőrparádé

TV3


15.15 Z+ sikerlista
17.15 Utazás Gasztronómiában
(magazin)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 30.)
Methos
18.45 Hír3
19.15 Melrose Place
(amerikai sorozat - 43.)
Szerencsétlen baleset
20.15 Pauly
(amerikai sorozat - 4.)
Vonzó bébi
20.40 Filmpárbaj
(telefonos játék)
20.50 Kasszafúrók
(amerikai film, ismétlés)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


2.10 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
15.00 Rocktükör (ismétlés)
15.30 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Rocko
17.00 Nickelodeon
Clarissa
17.30 Music Box Top Ten
18.00 Álomhajó
(amerikai vígjáték)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Benny Hill (ismétlés)
20.30 Poirot
(angol sorozat - 35.)
21.30 Rossz reménység foka
(amerikai thriller)
23.15 Alak-Art (ismétlés)
23.45 Városi sárkány
(amerikai film, ism.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Testszépítés Bíró Icával
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Salty, a fóka
(amerikai sorozat, ism. - 19.)
17.00 Élet és design
17.30 Barkács
18.00 Kedvenc horgászvizeink 2.
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Popeye
(sorozat)
20.00 Celeste
(sorozat, ism.)
21.00 Meghívó a halálba
(amerikai film)
22.40 Tengerparti akadémia (ism.)

ATV


13.00 Casa Italia
18.00 Műsorajánlat
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Filmmúzeum
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Solaris
(szovjet sci-fi)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése