1998. augusztus 27., csütörtök

Tv műsor - 1998. augusztus 27. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Repeta - Nyár (ism.)
11.10 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
11.35 Erdőjárók
„Az embernek természetes közege”
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
12.10 AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.05 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm - 2/1.)
14.00 Rondó (magazin)
14.50 Unser Bildschirm
15.20 A két testvér
(kínai rajzfilm)
15.35 Titkos küldetés
(ausztrál sorozat - 24.)
16.00 Shakespeare-mesék
(angol rajzfilmsorozat)
Othello
16.30 Indaba
(francia sorozat - 25/4.)
Vadászat
17.00 Segítőtárs
17.15 Csellengők
17.20 Dunai hajóút
Budapesttől Passauig
17.35 Euro-percek
17.45 Körzeti híradók
18.00 Útmutató
Üldözni fognak titeket
18.20 A kockásfülű nyúl
(rajzfilmsorozat)
18.35 Christy
(amerikai sorozat - 21/19.)
Csecsemő az erdőben
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/10.)
20.50 tizenegy VOLT
Hírek a múltból
21.00 Telefonos kisasszonyok
(angol sorozat - 8/8.)
21.30 Kerge város
(amerikai sorozat)
21.50 Stúdió '98
22.30 Hírek
22.35 Aktuális
23.00 Kenó
23.05 Fekete húsvét
(angol tévéfilm)

MTV 2


6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Aktuális (ismétlés)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Tanoda
- A Mentálhigiénés Program Iroda tevékenysége
- Új utak a gyermekgyógyászatban
- Szakértő vendégek
10.00 Szomszédok
(teleregény, 1991, ism.)
10.30 Kincsestár (ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bordal - Szőlőről, borról, emberekről
(sorozat - 7/4.)
A magyar bor a 20. században
14.30 A pampák királya
(brazil sorozat ismétlés - 130/91-92.)
16.10 Repeta - Nyár
17.35 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
18.00 Magyarország ma
18.30 Kincsestár
20.00 Mesetár
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
21.00 A lángész és a bomba
22.00 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 30/15.)
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőtt
(mexikói sorozat - 124-125.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Helló, Sandybell!
- Candy, Candy
- Varázslatos álmok
16.10 Az első csók
(francia sorozat - 127.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 137.)
17.25 100-ból egy
(játék)
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 9.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Extralarge
(olasz sorozat - 10.)
21.35 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat - 10.)
22.10 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.10 Híradó - Időjárás
23.25 MMM (ismétlés)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
9.00 Délelőtt a Tv2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Káposztafalva lakói
(rajzfilmsorozat)
9.25 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat 65/50-51.)
10.15 Magnum
(amerikai sorozat - 124.)
11.05 Szerencsekerék (ismétlés)
11.35 Satöbbi
12.00 Segíts magadon!
13.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
14.00 Stádium
14.10 A festészet titkai - Modrian
14.40 Satöbbi
15.40 A tegnap csodái
15.50 Szemtanú
(angol sorozat - 40/25.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 107.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat -  228.)
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 232.)
18.00 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
18.05 Kobra
(amerikai sorozat - 9.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.55 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
A babakészítő
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Magnum
(amerikai sorozat)
24.00 Stádium
0.15 Satöbbi
0.40 Tények

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Műsorismertetés
9.05 (kis)Mamaklub (ism.)
9.35 Régiók (ismétlés)
10.10 Táncház (ismétlés)
10.45 Trópusi hőség
(kanadai sorozat, ism.)
11.35 Néptáncok
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Parancsold meg a szívednek...
(nótaműsor)
12.45 Szlovákia műemlékei
(szlovák sorozat)
A nagybitcsei várkastély
13.00 Vadgesztenye és Blue
(amerikai vígjáték, 1994)
14.35 Ló és ember
(skót sorozat - 6/5.)
15.30 Kalandok Kythera szigetén
(ausztrál sorozat)
16.00 Katedra nélkül
16.30 Szóbazár
17.00 Figyelj!!!
17.35 Mesefilmek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Váltó
(gazdasági magazin)
19.00 Maigret
(francia sorozat)
20.25 XX. századi kamarazene
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Mozgó Kép
22.20 Hangverseny Zbigniew Preisner filmzenéiből
(lengyel film)
23.10 Híradó
23.25 Vers
23.30 Kierkegaard
(dán dokumentumfilm, 1995)

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Amikor királyok voltunk
(amerikai dokumentumfilm)
9.35 Zűrzavaros éjszakák
(amerikai vígjáték)
11.15 Koldus és királyfi
(amerikai rajzfilm)
12.10 Billy, a kölyök
13.45 Sztárközelben: Michael Keaton
(dokumentumfilm)
14.10 Idegroncs-derbi
(amerikai vígjáték)
15.40 Mindörökké Soul
17.10 Botránytévé
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Halálos merülés
21.30 Mennyi? 30!
22.05 Melrose Place
22.50 Sekély, sírhant
0.20 Hotel Ámor
1.45 Hasznos holmik
3.45 El Mariachi - A Zenész
(spanyol film)
5.10 Frankie, a légy

TV3


15.35 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
16.05 Kasszafúrók
(amerikai film, 1984)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 59.)
Balcsillagzat alatt
18.45 Hír3
19.15 Fejvadász
(amerikai sorozat - 21.)
20.15 MASH
(amerikai sorozat - 60.)
20.45 Mindent a gyerekemért
(amerikai film, 1993)
22.25 Hír3 (ismétlés)
22.55 Hegylakó
(amerikai sorozat)
23.55 72 óra (ismétlés)

MSat


2.20 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
14.00 Bulivonal (ismétlés)
14.30 A hekus
(német sorozat, ism.)
15.30 Játszd újra...
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Rocko
17.00 Nickelodeon
Clarissa
17.30 Music Box Top Ten
18.00 News-da
18.30 Szelep
A legaktuálisabb témával foglalkozó háttérműsor
19.30 Alak-Art
20.00 Benny Hill (ismétlés)
20.30 A hekus
(német sorozat - 77.)
21.30 Pengeélen
(amerikai akciófilm)
23.00 Alak-Art (ismétlés)
24.00 Drakula
(sorozat - 9.)
0.30 Ne add fel!
(amerikai thriller, ism.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Príma torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Terhestorna
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Kedvenc horgászvizeink 1.
18.00 Lesen - Sportmagazin
19.00 107
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Szédülj el!
20.30 Sztárbár
21.00 Tengerparti akadémia
(amerikai film)
22.45 Címlapsztori
(amerikai thriller, ism.)

ATV


18.58 Agráresték
19.20 Klippercek
20.00 Tárcanézőben
20.40 ATV-stúdió
21.00 Életbiztosítás?
21.25 ATV-stúdió
21.50 Klippercek
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése