2017. október 31., kedd

Tv műsor - 1998. november 15. - Vasárnap

MTV 1


7.20 Gazdaképző
7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/11.)
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.00 A varázscipő
(izlandi kisfilm)
9.15 Zenegér
9.30 É. V. A.
(életmódmagazin)
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.00 A komolyzenéről könnyedén
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Délidő
13.05 Telesport
14.30 Családi napló
15.05 Tranzit
(közép-európai magazin)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin: Dzsini vadászat
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto, a közlegény
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.00 Helló, világ!
17.45 Nevetett ma már?
Slawomir Mrozek: A színész
18.00 Önök kérték!
18.50 Versek a városról
Tóth Árpád: Körúti hajnal
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Nico
(amerikai film)
21.40 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat - 26/1.)
22.05 Reflektorfényben: Zámbó Jimmy
22.40 Telesport
23.10 Remekművek
Paganini: Huszonnégy caprice

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.25 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
- Zenegér
(játékos műsor, ism.)
8.00 Tudóra - válogatás
10.05 Tökjó - Ernyő
10.30 Zenélő gyermekkezek
10.40 Emberkék
11.05 Telesport
13.05 Dallamról dallamra
Kedvenc nótáiból válogat Bojtor Imre
13.30 Unokáink sem fogják látni (ismétlés)
14.25 Pódium
Cserhalmi György és Cseh Tamás műsora
15.05 Dorottya
vagyis A dámák diadalma a fársángon
Furcsa vitézi versezet
16.25 Jövő heti műsorajánlat
16.40 Reflektorfényben
Kárászy Szilvia
17.15 Árnyékfogó
(fotográfiai magazin)
17.45 Egy nejlonszatyor kiborul
Horgas Béla költő portréja
18.20 Telesport
19.00 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/6.)
20.00 Irgalom
(tévéfilm - 6/6.)
21.10 Bohémélet
22.00 A szólista - Vati Tamás
22.30 MM
22.40 Egy magyar sztár Izraelben
23.35 Universitas
0.05 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Antenna (ismétlés)
6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat - 2.)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
11.10 Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 8.)
Bízz a dinóban!
11.35 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 24.)
Folyami kalandok
12.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 7.)
A főorvos halála
13.00 Hírek
13.10 A növények magánélete
(angol sorozat)
14.05 Dóra mozija (ismétlés)
14.35 Knight Rider
(amerikai sorozat - 14.)
A tolvaj
15.30 Nyomul a csatársor
17.30 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat - 7.)
Szép új világ
18.20 ZenÉsz
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Csíííz!
20.00 Pensacola - A név kötelez
(amerikai sorozat - 7.)
20.50 Bűnvadászok
(amerikai sorozat - 7.)
Szerető férjem
21.40 Igaz történetek
Nyári álmok: A Beach Boys története
23.15 Híradó - Időjárás
23.30 Országház
24.00 A növények magánélete
(angol sorozat, ism.)
0.50 Akták (ismétlés)

TV2



6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
- Tabaluga
(rajzfilm)
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Kobra
(amerikai sorozat)
10.30 A csoda
(amerikai western)
12.15 Nótaszó
12.45 Hűséges az Isten
13.15 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
13.45 A vadonban
(angol természetfilm)
Christopher Reeve és a szürke bálna
14.45 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
Amit még a szív elvisel
15.35 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Közkívánatra!
1. Krokodilfarm
(francia film)
2. Rosamunda Piclher: Tengerparti ház
(német film)
3. Ki jön az én ágyamba?
(német vígjáték)
22.00 Gól!! Gól!! Gól!!
A Professzionális Nemzeti Bajnokság gólösszefoglaló műsora
23.00 Színkép
(kulturális magazin)
23.30 Herkulesfürdői emlék
(magyar film)
1.00 Napló (ismétlés)

Duna TV



6.30 Hírek
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat - 13/9.)
7.25 A varázsvödör (5.)
7.45 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.15 Pop-sa-rock (ismétlés)
8.45 Miénk a tér (ismétlés)
10.20 Kalliopé dalnokai (ism.)
10.55 Kapcsok
11.30 Mi lesz holnap?
11.55 Vers
12.00 Hírek - Lóverseny
12.30 A varázsló
(magyar film)
13.55 Az ókor csodái
(olasz kisfilm, 1996)
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Csajkovszkij: Keringő
17.00 Kedves
17.40 Moha és Páfrány
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Egy estém Reisenbüchler Sándor Kossuth-díjas rendezővel
19.30 A földre pottyant férfi
(angol sci-fi)
21.50 Beszélgetés
22.00 Holdmese
22.15 Beszélgetés Takácsy Gizella otthonában
22.25 Wight-sziget, 1970, a szeretet fesztiválja
22.45 Beszélgetés
22.55 Részlet Francois Truffaut Fahrenheit 451 című filmjéből
23.05 Isten veled, kis sziget
23.20 Frédéric Back-portré
23.50 Reccs!
(animációs film)
0.05 Részlet Francois Truffaut Fahrenheit 451 című filmjéből
0.10 Zárszó, búcsúzás
0.15 Vers

HBO



7.00 Így készült
7.30 A rút kiskacsa karácsonya
8.45 Jumanji
(amerikai kalandfilm)
10.30 National Geographic
(amerikai sorozat)
11.25 Mindent a győzelemért!
13.20 Dzsungel Jack
(amerikai rajzfilm)
14.40 Bogaras Joe
(amerikai vígjáték)
16.00 Nixon
19.10 Melrose Place
20.00 Tina
(amerikai életrajzi film)
22.00 Zsarolók városa
(amerikai krimi)
23.55 A kéz, amely a bölcsőt ringatja
(amerikai thriller)
1.45 Szerelmes lányok
(amerikai vígjáték)
3.00 Robbanófejek
(amerikai akciófilm)
5.00 Kitörés
(angol film)

TV3



7.35 VH1
(könnyűzenei klipek)
9.35 Music Time (ismétlés)
10.25 Cinema (ismétlés)
10.55 A dumagép
(amerikai sorozat - 44.)
Szoba kilátással
11.25 Jövőnéző
11.55 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 9.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 87.)
13.55 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 8.)
14.55 Árnyékok és köd
(amerikai vígjáték,  1992)
16.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 62-63.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 18.)
20.00 Vad nők 2.
(amerikai minisorozat)
21.45 Millennium
(amerikai thrillersorozat)
Nyitott kapu
22.45 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 41.)
A kívánság

MSat



23.30 Music Box
15.30 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor)
16.30 Szelep (ismétlés)
A legaktuálisabb témákkal foglalkozó háttérműsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
AAAh, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 MSAT Klub
19.30 Waczak Szálló
(angol sorozat - 12.)
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 16.)
Kockázati tényező
21.00 Címlapsztori (ism.)
22.00 Benny Hill
(angol sorozat - 24.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat, ism. - 3.)
23.30 Music Box

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.45 Testszépítés Bíró Icával - Príma torna
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 28.)
17.00 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 29.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 32.)
19.00 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 33.)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 31.)
20.00 Aljas indokból
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
21.45 Sportműsor (ism.)

ATV


18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Filmmúzeum
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-különjárat
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1998. november 14. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Fazonok
9.25 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 5.)
9.50 Mikrokozmosz
Informatika és kommunikációkultúra
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/34.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Nótaszó
12.35 Telesport
13.35 A hiénakutya alkonya
(angol kisfilm)
14.30 Gaia
Ökológiai filmújság
15.05 A világ legszebb asszonya
(francia film, 1955)
16.55 Apokrif magány
Emlékezés Bartha László festőművészre
17.25 Úton - Európa magazin
(Feliratozva is!)
18.00 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.25 Háló
(riport-dokumentumfilm)
19.00 Lottóshow
19.20 A jövő hét időjárása
19.25 Versek a városról
Arany János: A tölgyek alatt
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Egy független asszony
(amerikai sorozat - 3/1.)
21.30 Színházról színházra
Közreműködik: A pécsi Nemzeti Színház társulata
23.05 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Szerelem, ó!

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ism.)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Manőver
(katonai magazin, ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
(ifjúsági magazin)
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
10.40 Família Kft. (ismétlés)
11.05 Mikrokozmosz (ism.)
11.30 A magyar irodalom képes története
12.00 Mélyvíz
(válogatás, ism.)
12.55 Minden, ami zene (ism.)
13.00 Európa Ablak
15.00 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.30 Zöldövezet
16.00 „Itt artunk”
16.30 Járóföld - hazai tájakon
17.00 A Lánchídtól a Korinthoszi csatornáig
17.35 El Greco
18.00 Kincsestár
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
20.45 Esti Showder
Fábry Sándorral (ism.)
21.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 18.)
22.30 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.05 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
10.40 Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 7.)
A szirén éneke
11.05 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 23.)
Folyami kalandok
11.35 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat - 7.)
A találkozás
13.00 Hírek
13.10 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.40 .hu
(számítógépes magazin)
14.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
14.40 Bravo Tv
16.20 Csőrre töltve
- Tazmánia
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
17.30 Sliders
(amerikai sorozat - 7.)
Amikor igent kell mondani
18.20 ZenÉsz
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Kész átverés
20.00 Benjamin közlegény
(amerikai vígjáték)
21.55 Mi történt Baby Jane-nel?
(amerikai thriller)
23.35 Hírek - Időjárás
23.50 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja (ism.)
0.45 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Urmel
8.35 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 PARTYZÁN
9.05 Mozivarázs
9.45 Gimi dili
(amerikai sorozat - 5.)
10.30 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
11.00 Madison
(kanadai sorozat - 65/18.)
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
Utazási magazin
12.30 Szemtanú
13.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
13.30 Fő az étel!
13.40 Családban marad
(amerikai sorozat)
14.10 Rosamunde Pilcher: Alvó Tigris
(német film)
15.50 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.40 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
17.35 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Total Recall: Az emlékmás
(amerikai akciófilm)
22.10 Darkman 3.
(amerikai horror)
23.50 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
0.15 A kukkoló
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Hubertus; Virtus; Élő forrás; Az ókor csodái; Hírek
8.10 Összkép (ismétlés)
8.45 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 26/21.)
9.10 Zöldszem, Zöldfül
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Két macska egy kutya: Aranymosók
(animációs film)
11.10 Susogó vadon
11.25 Tengerentúli legendák
(francia kisfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Anziksz
(sorozat - 3.)
12.55 A helyettesítő tanár
(francia sorozat - 7.)
14.25 Bálnák rejtélyes halála
(angol kisfilm)
15.15 Az élet csodája
(svéd sorozat - 3/1.)
16.15 Dunatáj
16.50 Magyar történelmi arcképcsarnok - III. András (ism.)
17.05 Táncház
17.35 Mesés szigetlakók
18.00 Híradó
18.20 Napló helyett
18.55 Zenés üzenetek Dunán innen, Dunán túl
20.25 „Számosak legyenek napjaitok...”
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Riff-Raff
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.35 Arthur Rimbaud: A részeg hajó
23.45 Tébolyító zörejek a kék villa körül
(belga-francia-svájci film)

HBO


7.00 A három testőr
7.55 Panda kaland Kínában
9.20 Jack, a villám
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 A túlélők
(amerikai vígjáték)
13.30 Így készült: Az esküdt
14.00 Tegnap és ma
15.40 Szupermanus
(amerikai vígjáték)
17.15 Rejtélyes manhattani haláleset
(amerikai vígjáték)
19.00 National Geographic
20.00 Az utolsó tánc
21.45 Istent játszva
(amerikai thriller)
23.20 Hanglenyomat
(amerikai thriller)
0.55 Vissza a jövőből
(amerikai szexfilm)
2.20 Ne légy barom 2.
(amerikai vígjáték)
3.50 Sztriptűz
(amerikai akciófilm)
5.15 El Mariachi - A zenész
(spanyol kalandfilm)

TV3


7.50 VH1
(könnyűzenei klipek)
10.00 72 óra (ismétlés)
10.30 Utazás Gasztronómiában
10.55 Szárnyak
(amerikai sorozat - 43.)
11.25 Foci a javából: a spanyol bajnokság
11.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 9.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 86.)
13.55 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 7.)
14.50 Music Time
15.40 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 20.)
16.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 91-92.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 17.)
20.00 Vad nők
(amerikai minisorozat)
21.45 Ördögi szekta
(amerikai thriller, 1991)
23.20 Foci a javából: az angol bajnokság
0.20 VH1

MSat


23.30 Music Box
15.30 Happy Birthday, Pólus Center
16.00 Rocktükör
16.30 Szelep
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
AAAh, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Bulivonal extra
20.00 Kedves fészek
21.00 Benny Hill
21.30 News-da
22.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 11.)
22.30 A horror háza
23.30 Music Box

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 30.)
17.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 26.)
18.00 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 27.)
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat - 16.)
19.00 Irányjelző
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 31.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
21.00 Kobra
(amerikai film, ism.)
22.45 Sportműsor

ATV


18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 ATV-különjárat
19.35 Különleges sportok
20.00 A márványember
21.30 Technikai magazin
22.00 ATV-stúdió
22.30 És mégis igazak

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1998. november 13. - Péntek

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Terra X
(német sorozat)
11.00 Túrabakancs
(turistamagazin)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Szenzáció
(kanadai sorozat - 52/10.)
14.00 Nemzetközi Doromb Fesztivál
14.30 A lényeg
(dokumentumműsor)
15.00 Körzeti magazinok
16.00 Lét-kép
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 155.)
Az ítélet
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Évgyűrűk
17.35 Téka
17.50 Ablak
18.45 Körzeti híradók
19.00 Família Kft.
Ki fog itt aggódni? 1.
19.25 Versek a városról
Benjámin László: A Vadaskerti úttól a Kálvin térig
Előadja: Básti Lajos
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/3.)
A csók
20.40 Extrém koktél
Különleges sportok
21.00 Az öt zsaru
(sorozat - 1.)
21.50 Fészek
Homokanimáció
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 „Szerencsenap”
November 13., péntek
(szórakoztató műsor)
23.40 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 VilágKép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/49-51.)
16.00 Repeta
17.40 Delta 2000
Tudományos híradó
18.10 Európa Galéria
18.35 Energiaábécé
(sorozat, ism. - 20/10.)
18.40 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyar Ház
Palackposta
20.55 Minden, ami zene
21.00 Magyarország 2000
21.30 Barátnők
(olasz film, 1955)
23.10 Mélyvíz
23.40 AKT
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 19.)
10.50 100-ból egy (ismétlés)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át (ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 21.)
14.20 Slágerlista
14.35 Rajzfilm Klub
15.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 69.)
16.05 Az első csók
(francia sorozat - 182.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 194.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 17.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 29-30.)
20.00 Eszelős szerelem
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 RTL Night Klub
Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 8.)
22.30 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat - 21.)
23.05 Pajkos kalandok
(amerikai erotikus film)
0.45 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Reggeli dupla; Svédcsavar; Ringben; Horoszkóp
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 283.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Nótaszó
11.30 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
12.00 A holland építészet
13.05 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.30 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.55 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
14.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
14.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.55 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 20.)
15.35 Kedves nővérkék
(német sorozat -  78.)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 283.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 45.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Dáridó
Szórakoztató este játékkal, dallal, tánccal, kabaréval és Lagzi Lajcsival
- Vastyúk is talál szeget: A Besenyő család élete
A L’art pour Tart társulat előadása
- Ki vagyok én?
(szórakoztató vetélkedőműsor)
- Dáridó
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szeszélyes éjszakák
Férfiálmok autókról, motorokról, sportról, akciókról, nőkről, koktélokról...
- LINDA
(amerikai krimi)
- Playboy Show
0.45 Sportszenzációk
1.15 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.50 A három testőr - A Milady bosszúja
(francia-olasz film - 2/2.)
11.25 A vén tölgyfa
(filmetűd)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Talpalatnyi zöld (ism.)
13.15 Évgyűrűk szigete
(rövidfilm, 1994)
Az őszi Szarvasi Arborétum
13.40 Albók János New Yorkja
14.15 A körbezárt tenger
(angol sorozat - 9.)
14.45 Hubertus
15.00 Virtus
15.30 Pop-sa-rock
16.05 Miénk a tér
Fiatalok másfél órája
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Összkép
(kulturális híradó)
19.30 Horvátország
(útifilm - 3/1.)
19.55 Jelenetek egy házasságból
(svéd sorozat - 3.)
20.45 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Csúfak és gonoszak
(olasz film, 1976)
23.35 Híradó
23.50 Vers
23.55 Szerelmeinkre!
(francia film, 1983)

HBO


7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Szabadnak született 2. - Az új kaland
(amerikai kalandfilm)
9.40 Micsoda nő
(amerikai vígjáték)
11.40 Télapu
(amerikai vígjáték)
13.20 Egy bébi és más semmi
(francia vígjáték)
15.05 A bűn utcája
(amerikai vígjáték)
16.45 Napok romjai
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Akira Kurosawa: Álmok
(japán film)
22.00 A játék neve halál
(amerikai thriller)
23.25 Idegen testben élek
(dán dokumentumfilm)
0.30 Hiába futsz
2.05 Kemény fegyház
3.40 Magányos lány
5.10 Négy szoba
(amerikai vígjáték)

TV3


10.30 VH1
(könnyűzenei klipek)
14.30 Music Time (ismétlés)
15.20 Menekülés a győzelembe
(amerikai film, 1981)
17.30 A klinika
(német sorozat - 46.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 126.)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 11.)
21.00 Törvényre törve
(amerikai film, 1991)
22.40 Hír3 (ismétlés)
23.10 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.10 VH1

MSat


23.30 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Rocktükör (ism.)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Poirot
(angol sorozat - 1.)
21.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 1.)
21.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 47.)
22.00 Álomsziget
(angol sorozat - 14.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazíts Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, - 25.)
17.00 Élet és design (ism.)
17.30 Vahur
(kutyabarátok magazinja)
18.00 Grimm legszebb meséi (ismétlés)
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 29.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
21.00 Zsarugyilkosságok
(amerikai film, ism.)
22.45 Sportműsor (ism.)

ATV


18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Filmmúzeum
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-különjárat
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2017. október 30., hétfő

Tv műsor - 1998. november 12. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 21. Nemzetközi Cirkuszfesztivál, Monte-Carlo
10.35 Mosoly a javából! (ism.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.50 Van egy fantasztikus ötlete?
Bednai Nándor és Kállai István műsora
15.55 Sorstársak
(rehabilitációs magazin)
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/20.)
Válságba jutott kapcsolatok
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
17.25 Jövő-menő
Ifjúsági sportmagazin sztárokkal, hírekkel, érdekességekkel és játékkal
17.45 Utazások Meseországban
(lengyel rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Hétköznapi hősök
(olasz film, 1995)
21.35 Tinédzser-parti
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 VilágKép
23.05 MM
23.10 A vágy villamosa
(amerikai film, 1951)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Mérce (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
- Amiről keveset beszélünk: A halál a gyermekek és a felnőttek életében
„Családmesék”
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/46-48.)
15.50 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 113.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 1914-18
(angol sorozat - 7/6.)
Összeomlás
21.20 AKT (ismétlés)
21.35 A sebhelyes arcú
(amerikai film, 1983 - 2/2.)
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 18.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 20.)
14.20 Klip Klub
14.35 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 19.
- Dragon Ball Z - 12.
- Varázslatos álmok - II. 8.
(rajzfilmek)
15.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 68.)
16.05 Az első csók
(francia sorozat - 181.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 193.)
17.25 100-ból egy
(játék)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 16.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 27-28.)
20.00 Lopakodó
(amerikai akciófilm)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.00 Művészbejáró
A nyaraló
(magyar film)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 282.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Segíts magadon!
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 A holland zenei élet
12.30 Közvetlen ajánlat
13.05 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.30 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.55 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
14.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
14.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.55 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 19.)
15.35 Kedves nővérkék
(német sorozat - 77.)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 287.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 49.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.45 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
Az új felügyelő
21.35 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Jolly Joker
(német kalandfilmsorozat)
23.55 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Felelet az életnek (ism.)
9.50 Régiók (ismétlés)
10.25 Zongoraverseny
10.40 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/3.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Csínom Palkó
(magyar film, ism.)
13.55 A történelem legendái
(német sorozat, ism.)
14.50 Makovecz Imre - Fából ácsolt költészet
(svéd portréfilm, ism.)
15.35 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 61.)
16.00 Katedra nélkül
Katolikus templomok Magyarországon
(kisfilm)
16.10 Kalliopé dalnokai
16.45 Anziksz
(sorozat, ism. - 2.)
17.00 Élő forrás
Katolikus műsor
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Miénk a szabadság
(francia film, 1931) FF
20.25 Fecskeszárnyon
(kisfilm)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Al manach
(kortárs művészeti magazin)
22.25 Emil
(észt portréfilm) FF
22.25 Valaki más Amerikája
(francia-angol-német film, 1995)
0.30 Híradó
0.45 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Pirománc
(amerikai vígjáték)
9.40 Az élet megy tovább
11.15 Drágám, a kölykök összementek!
12.50 Karácsonyi csodák
13.45 Férjek és feleségek
(amerikai vígjáték)
15.35 A 3 nindzsa nem hagyja magát
(amerikai vígjáték)
17.05 Közös többszörös
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Szabadnak született 2. - Az új kaland
21.35 Így készült
22.00 Melrose Place
22.45 Halálos mulatság
(amerikai akciófilm)
0.20 Aranyrúd
(amerikai szexfilm)
1.55 Az igazság bajnoka
3.40 Szerelmes történetek
(lengyel vígjáték)
5.05 III. Richard

TV3


11.00 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.00 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
15.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
16.30 A felügyelőnő
(német sorozat, ism. - 9.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 45.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 125.)
Tanárnők kedvence
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 55.)
21.00 A szerelem könyve
(amerikai film, 1991)
22.35 Hír3 (ismétlés)
23.05 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.05 72 óra
(ajánlóműsor, ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Sztárok civilben (ism.)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
Az Alak-Art olyan, naponta jelentkező kulturális híradó és életmód-magazin, amelyben az adott hét aktuális eseményeiről tájékoztatjuk a nézőket...
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat, ism. - 4.)
21.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 10.)
21.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 2.)
22.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 3.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.45 Music Box Classic
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport
(autósport magazin, ism.)
17.00 Grimm legszebb meséi (ismétlés)
18.00 Lesen - Sportmagazin (ism.)
19.00 107 - Detektív
(rendőrségi magazin)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 28.)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár (ismétlés)
21.00 Sportműsor

ATV


19.00 Műsorismertetés
19.05 Klippercek
19.30 ATV-stúdió
20.00 Uni-verziók
20.40 ATV-stúdió
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1998. november 11. - Szerda

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Terra X
(német sorozat)
10.45 Zöld béka
11.00 Zöldpont
(szabadidősportok magazinja)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/34.)
13.50 Van öt perce?
Weiner: Változatok egy magyar népdalra
14.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű magazin)
14.55 A mi huszadik századunk
(angol sorozat)
15.50 Csellengők
15.55 Alfa szolgálat
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/19.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Protestáns napok
17.30 2x7
(ajánlóműsor)
17.50 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A kulcs
(játékos show-műsor)
21.00 Pegazus
Egy óra kultúra
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Stúdió ’98
23.00 A jó feleség
(ausztrál film, 1987)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.30 Nótaszó
Aranykoszorús művészek fesztiválja - 2. (ism.)
15.00 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat - 21/7.)
15.45 Repeta
17.35 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 112.)
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 Protestáns Napok (ismétlés)
19.05 A Wallenberg-szobor rejtélye
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A piac
(tévéfilm, 1983)
22.00 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 17.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók (ism.)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 19.)
14.20 Klip Klub
14.35 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 18.
- Dragon Ball Z - 11.
- Varázslatos álmok - II 7.
15.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 67.)
16.05 Az első csók
(francia sorozat - 180.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 192.)
17.25 100-ból egy
(vetélkedő)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 15.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 25-26.)
20.00 Cobra 11
(német sorozat - 29.)
20.55 Új Frei-dosszié
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 Kész átverés (ism.)
22.40 Dóra mozija
23.10 RTL Night Klub
- Erotikus fantáziák
(francia erotikus sorozat)
- Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
24.00 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 281.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.30 A tegnap csodái - A jövő titkai
(ismeretterjesztő magazin)
12.00 Mozivarázs
12.30 Közvetlen ajánlat
13.05 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.30 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.55 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
14.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
14.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.55 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 18.)
15.35 Kedves nővérkék
(német sorozat - 76.)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 286.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 48.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Életben maradtak
Magazin összefogásról, kiútkereséséről, emberi sorsokról
20.35 A hegyi doktor
(német sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
(műveltségi vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat)
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Gazdakör (ismétlés)
9.45 Duna-parti randevú
(magyar film, 1936) FF
10.55 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/2.)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Harmónia (ismétlés)
13.15 Néptáncok
13.30 Építészek háza a Vitträsk-tó partján (ism.)
14.00 A kétéltű ember
(szovjet film, ism.)
15.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat, ism.)
16.00 Katedra nélkül
Szóról szóra magyarul
16.30 Szakmák dicsérete
16.45 Találkozások Leszek Kolakowskival
(lengyel sorozat - 8.)
17.00 Felelet az életnek
17.40 Balfácánok: A gramofon
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 A költő álma
Remenyik Sándor emlékére
19.30 Nagy mesterek kamarazenéje
19.55 Nehéz föld
(dokumentumfilm - 2/1.)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A történelem legendái
(német sorozat - 5/2.)
22.35 A 20. század zenéje
(angol sorozat - 7/2.)
A ritmus
23.25 Híradó
23.40 Vers

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Eddie
10.40 Tüzes alkony
(amerikai thriller)
12.40 Kő’ egy csapat
(amerikai vígjáték)
14.10 Zenemánia: The Gipsy Kings
15.10 Túlélni Picasssót
17.15 Only You
(amerikai vígjáték)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Pirománc
(amerikai thriller)
21.40 A hálózat csapdájában
(amerikai thriller)
23.35 Georgia
1.30 Dr. Jekyll Junior
(amerikai vígjáték)
3.00 Lángoló űr
(amerikai sci-fi)
4.45 Gotti

TV3


11.15 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.15 Cinema
(filmmagazin)
15.45 Az élvhajhász
(amerikai film, ismétlés)
17.30 A klinika
(német sorozat - 44.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 124.)
Nem IQ kérdése
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 9.)
Esküvői bonyodalmak
21.00 Dave
(amerikai film, 1993)
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.25 Cinema (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 News-da (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
20.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 15.)
Egy szó, mint száz...
21.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 46.)
21.30 Benny Hill
(angol sorozat - 22.)
22.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 15.)
Valaki vár
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10  Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Testszépítés Bíró Icával
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás? (ism.)
17.00 Gigabyte (ismétlés)
17.30 SK - Barkácsmagazin (ismétlés)
18.00 City magazin (ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 27.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 102.)
21.00 A fekete ember
(amerikai film, ism.)
22.45 Sportműsor (ism.)

ATV



18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek
20.00 NASA
(sorozat - 21.)
21.00 Csillagszem (ism.)
22.00 Ingatlankavalkád
22.30 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek