1998. május 31., vasárnap

Tv műsor - 1998. május 31. - Vasárnap

MTV 1


6.25 Gazdaképző
6.50 Számítógép-jogosítvány
Felkészülés az európai számítógép-használói jogosítvány vizsgájára
7.15 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.20 A csodálatos kalucsni
Bábszínházi felvétel a budapesti Kolibri Színházból
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Delta 2000
(tudományos híradó)
10.00 Pünkösdvasárnapi református istentisztelet
Közvetítés a budapesti Kálvin téri templomból
11.00 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek - 21-es show
12.30 Új Reflektor Magazin
13.05 Nagypapát keresünk
(svéd film, ism.)
14.00 Életjel
14.30 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
15.50 Vers mindenkinek
Szécsi Margit: Szertartás délen
Előadja: Szűcs Ildikó
16.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
- Bacilusháború
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
Feeney álma
17.05 Minden, ami zene
(filmrendezők zenei filmetűdjei)
17.10 Önök kérték!
18.10 Helló, világ!
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Sok hűhó Emmiért
(tévéfilm)
21.10 Elfújta a szél
(amerikai film - 2/1.)
23.00 Tonik
25 perc üdítő
23.25 35 éves a Liszt Ferenc Kamarazenekar

MTV 2


6.25 Műsorismertetés
7.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
7.30 Hol-mi?
8.00 Tudóra - válogatás
9.25 Iskolák az ezredfordulón
(sorozat)
10.00 Özvegy és leánya
(tévéfilm, ism. - 4/4.)
A sors akarata
10.50 Cimbora-órák
12.25 Minden piros, fehér rózsát (ism.)
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ismétlés - 160/135-138.)
14.50 Jelképtár
A hattyú (ismétlés)
15.00 Esti Kornél csodálatos utazása
(magyar film, 1994)
16.40 Jövő heti műsorajánlat
16.55 Ötórai tea
Reflektorfényben: Fenyő Miklós
17.25 Az Úr szolgálólányai
Ciszterci apátság Érden (ismétlés)
17.55 Litvánia, a keresztek országa (ismétlés)
18.30 Tar Sándor: Két novella
19.00 Sándor Mátyás
(sorozat, ism. - 6/1.)
20.00 Gyermeknap
21.00 Az Operettszínház Japánban - 3/3.
21.35 Amíg még élünk
(angol sorozat - 33/20.)
22.25 Telesport
23.10 Arc és álarc
(portré, ism. - 2/1-2.)

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Manóvári manók
- Spirou és Fantasio
- Nanook, a bátor eszkimó
- Kimba
- Icipici pók
- Repülő mackók
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat - 14.)
11.30 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 5.)
11.55 A Dunánál...
Nemzetiségi magazin
12.25 Fókusz plusz (ism.)
13.00 Hírek
13.10 A csíkos ló
(dokumentumfilm)
14.05 Sirga, az oroszlán
(francia kalandfilm, 1992)
15.40 Dokumentumfilm
15.55 RTL Klub Roadshow
16.15 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 29.)
17.05 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 21.)
18.00 ZenÉsz
18.30 Dóra mozija
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 Tom és Jerry a moziban
(amerikai rajzfilm)
21.30 Pusszantlak, drágám!
(angol sorozat - 4.)
22.05 Gyilkos sorok
(angol sorozat  -  29.)
23.00 Hírek - Időjárás
23.15 Országház
(heti magazin)
23.45 Életveszélyben (ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese, akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titkok, nyomozás, sztárvendégek, rajzfilmek
- Tesz-vesz város
7.35 Cidri úr és Tipp-Topp Kisasszony
(rajzfilm)
8.01 Cápali és Cápeti
(rajzfilm)
8.38 Igazi szellemirtók
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 David Cooperfield
(amerikai rajzfilm)
10.35 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.30 A foci-vb-k története
(angol sorozat)
12.00 Nótaszó
12.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
13.00 A következő áldozat
(brazil sorozat, ism.)
14.55 A kis herceg
(amerikai zenés film)
16.15 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat - 1.)
17.05 Az Űrközpont
(amerikai sorozat)
18.05 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
19.00 Tények
19.10 Napló
20.00 Herkules
(amerikai fantázia sorozat - bevezető rész)
Herkules és az elveszett királyság
21.45 Gól! Gól! Gól!
22.15 Színkép
(kulturális magazin)
22.40 Ki kicsoda?
(színházi közvetítés)
0.40 Napló
1.30 Közvetlen ajánlat

Duna TV



6.55 Pop-sa-rock (ism.)
7.25 Mesefilm
7.35 Az állatok válaszolnak
8.55 Hungária Litterat
(sorozat, ism. - 13/8.)
9.40 Hungaria Litterata
(sorozat, ism. - 12/7.)
10.10 Kalliopé dalnokai (ism.)
10.45 Verbunkok a Kárpát-medencében
10.55 Mi lesz holnap? (20/3.)
11.15 Kapcsok
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó
Hírek - Műsorismertetés
12.10 Csíksomlyói búcsú '98
14.10 Bárdos Lajos: Missa tertia
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.30 Kedves
17.15 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Beköszöntő
19.20 Az alma a szavakban
20.25 Az alma a művészetekben
21.10 A gránátalma színe
(örmény film, 1967)
22.25 Az alma a vallásban
Bibliában
Az országalma
22.50 Az alma a gazdaságban és a gyógyászatban
23.40 Erdélyi alma materek - Benkő Samu
23.55 Elköszönés

HBO


7.00 Matiné
(amerikai vígjáték)
8.40 Neruda postása
(olasz film)
10.30 Állati élet
11.25 Táncőrület
(amerikai vígjáték)
13.05 Mozimánia: Kaszkadőrparádé 3.
14.00 Három férfi és egy kis hölgy
15.45 A családban marad
(amerikai film)
17.30 Mielőtt felkel a nap...
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 A szikla
(amerikai akciófilm)
22.15 Keserű méz
0.35 Csalás és ámítás
(amerikai thriller)
2.10 Egy füst alatt - Beindulva
(amerikai film)
3.35 Dorian Gray bűnei
(amerikai film)
5.10 Vírusölő
(lengyel krimi)

TV3


9.30 Profitvadász (ism.)
9.55 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
10.25 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 45.)
Mentsük meg a Gödröt!
11.25 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
12.00 Star Trek
(amerikai sorozat - 37.)
Farkas báránybőrben
12.55 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 30.)
A Thor-híd rejtélye
13.55 Az Angyal
(angol sorozat, ismétlés)
14.50 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.50 Casino Royale
(angol vígjáték, ism.)
18.15 Jövőnéző
18.45 Hír3
19.15 A bűnbak
(angol film, 1992)
21.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism.)
21.30 Stella Artois Music Award
22.05 Modern kaméliás hölgy
(amerikai film, 1960)

MSat


24.00 Music Box
12.00 MSAT Klub
12.30 Gabriella extra
13.00 Címlapsztori
14.00 Én és a papa új felesége
(amerikai film, ism.)
15.00 Szörnyű titok (ism.)
16.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 14.)
17.00 Meg nem értett szörnyek
(amerikai film, ism.)
18.00 Gyönyörű vasárnap
(amerikai film, ismétlés)
19.00 Dilizsaruk
(sorozat - 6.)
19.30 Shaolin halál kamrája
21.25 Címlapsztori (ism.)
22.25 Keleti fény
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV



1.45 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(sorozat, ism. - 9.)
15.30 Én pici pónim
(sorozat, ism. - 19-20.)
16.00 Popeye
(sorozat, ismétlés - 10.)
16.30 Gyertyafényben (ism.)
17.30 Autósport (magazin)
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 A vadonban
(sorozat, ismétlés - 5.)
19.30 Delfy
(sorozat, ism. - 10.)
20.00 Ölni a múltért
(amerikai film)
21.50 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.05 Felony (ismétlés)

ATV


19.00 Klippercek
19.30 TV-shop
20.00 Kis Valentino
(magyar film)
21.30 Klippercek
22.15 Egészséges erotika
(magyar film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése