1998. május 30., szombat

Tv műsor - 1998. május 30. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Ficánkoló (ismétlés)
8.15 Rajzfilmsztárok parádéja
9.10 Gyalogbéka
(sorozat, ism. - 10/7.)
Vannak még szabad indiánok
9.40 ZeneGép
(ajánlóműsor)
10.05 Az én nevem Jimmy
(tévéfilm - 2-3.)
10.45 Pos(z)itív, avagy nehezen kezelhető?
11.00 Szenvedélyek
(olasz sorozat, ismétlés)
11.50 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/11.)
Őrizetben
12.40 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
12.50 Energiaábécé
Világítás
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Ó-Európa
Pünkösd (ismétlés)
13.30 Amőba
13.50 Zöld béka
14.05 Így készült: a Sok hűhó Emmiért
(werkfilm)
14.25 Divat ’98
14.50 Anno...
Aki mesél: Gábor Miklós
15.20 Mózes
(német-olasz-amerikai film - 2/1.)
16.50 Az én Petőfim!
17.00 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
18.00 Küzdelem a gorillákért
(angol kisfilm)
18.50 Csodafoci
A világbajnokságok különleges pillanatai
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Uborka
Politikai saláta
20.20 A piszkos tizenkettő
(amerikai film - 1-2.)
(Feliratozva is!)
23.00 Showbálvány

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Família Kft. (ism.)
10.55 Számítógép-jogosítvány (ismétlés)
11.20 Rondó (ismétlés)
12.10 Mélyvíz (ismétlés)
13.00 Európa Ablak
15.00 Gyöngyök
15.30 Zöldövezet
16.00 A múzsa csókja
Léda
Ady Endre szerelme: Brüll Adél (ismétlés)
16.25 Járóföld - barangolások hazai tájakon
Siklós (ism.)
16.55 Van öt perce?
17.05 Magyar szentek (ism.)
17.35 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat, ism. - 13/7.)
18.25 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat - 26/7.)
Maria Callas és Aristoteles Onassis
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat - 18.)
Opponentúra
21.00 Mosoly-tár 5.
(komédia)
A tökéletes házasság
21.55 Senki nem tér vissza
(olasz-francia-magyar sorozat, ism. - 4/1.)
23.30 Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
- Manóvári manók
- Spirou és Fantasio
- Nanook, a bátor eszkimó
- Kimba
- Icipici pók
- Repülő mackók
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Bibliai történetek
11.30 Szezám, tárulj!
(ifjúsági oktatósorozat - 5.)
12.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat - 13.)
12.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 16.)
13.00 Hírek
13.15 Csőrre töltve
- Animánia
- Batman
- Bolondos dallamok
14.15 Bravo Tv
15.55 Uz Bence
(magyar film, 1938)
17.15 Dokumentumfilm
17.30 Kedvenc
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 Kölcsöngyerek visszajár
(amerikai vígjáték, 1995)
21.35 A vámpír csókja
(amerikai krimi, 1989)
23.15 Hírek - Időjárás
23.30 Apácashow 2.
(amerikai vígjáték, ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese, akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titkok, nyomozás, sztárvendégek
6.55 Pizsamás banánok
7.27 Pufóka
7.55 Sandokan
8.38 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
Sztárvendégek, filmajánlatok, klipek, toplista
9.20 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat - 3.)
10.50 Top 10
11.30 Mozivarázs
Útikalauz
12.00 Nótaszó
12.30 Potyautas
13.00 Titokzatos természet
A keselyű
13.40 Fő az étel!
Vendég: Gálvölgyi János
13.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism.)
15.30 Családban marad
(amerikai sorozat)
15.55 Családi kötelék
(amerikai sorozat)
16.20 Sabrina
(amerikai film, 1954)
Benne: kb.: 16.30 Soproni Ászok showrozat
18.15 Azok a szép napok...
Könnyűzenei vetélkedő Vágó Istvánnal és Szandival
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Delta kommandó 2.
(amerikai akciófilm)
A kolumbiai kapcsolat
22.00 Legjobb védekezés
(amerikai vígjáték)
23.45 Vad ösztön
(amerikai erotikus film)
1.20 Közvetlen ajánlat

Duna TV


7.35 Műsorismertetés
7.45 Összkép (ismétlés)
8.15 Mesefilm
8.30 Jelenko
(sorozat - 13/10.)
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Zengő ábécé
9.25 Zöldszem, Zöldfül
10.00 Tarkabarka
11.00 Nagy Sándor - az istenkirály
(angol kisfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Protestáns világ
12.35 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat - 7.)
13.05 Hotel Kikelet
(magyar film, 1937) FF
14.25 Táncház
14.55 A föld máglyája - Vulkánok
(francia sorozat - 4.)
15.50 Néhány perc Kabos Gyulával
(sorozat - 6.)
16.05 Dunatáj
16.45 Mesefilmek
17.00 Híradó
17.20 Pünkösd vigíliája
A szentatya találkozása az egyházi mozgalmakkal
19.50 Magyar történelmi arcképcsarnok
20.05 Napló helyett
20.35 Chopin: 12 etűd (1.)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Holdárnyékban
(olasz film, 1995)
23.00 Híradó
23.15 Vers
23.20 A másik part
(kisfilm) FF
23.55 Hosszú alkony
(magyar film, 1996)

HBO


7.00 Sztárközelben: Alec Baldwin
7.30 Üldözöttek
(amerikai film)
9.05 A nagymama soha
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 Mindörökké Soul
13.15 Sztárközelben: Michelle Pfeiffer
13.40 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
15.20 Micsoda nő
17.20 Mortal Kombat
19.05 National Geographic
20.00 Megúszni egy gyilkosságot
(amerikai vígjáték)
21.30 Az ördög háromszöge
(amerikai thriller)
23.15 Az igazság bajnoka
1.00 Kiéhezve, avagy vámpírszex
(amerikai szexfilm)
2.10 Csendes pusztító
(amerikai akciófilm)
3.45 Fuss, szaladj, menekülj!
(amerikai western)
5.15 Tiszta játszma

TV3


9.40 72 óra (ismétlés)
10.05 Jövőnéző (ismétlés)
10.30 Cinema (ismétlés)
10.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 44.)
Aerobic óra
11.55 Maxi Max
(rajzfilmsorozat)
12.30 Star Trek
(amerikai sorozat - 36.)
A végítélet fegyvere
13.25 Az Angyal
(angol sorozat - 31.)
Az ügynök
14.20 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.15 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.15 NBA - rájátszás
18.15 Profitvadász
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 66.)
Bundyék nappalija
19.45 Szívrabló
(amerikai film, 1984)
21.35 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 17.)
A három kívánság
22.05 Casino Royale
(angol vígjáték, 1967)

MSat



0.20 Music Box
12.00 Bulivonal extra
12.30 Rocktükör
Zenés riportműsor hazai sztárok részvételével
13.00 Beszélő állatok
(amerikai film, ismétlés)
14.00 Olyan, mint mi
(amerikai film, ismétlés)
15.00 Szelep
(sportműsor)
16.00 Újonc a csapatban
(amerikai film, ismétlés)
16.50 Zertigo gyémánt
(amerikai film, ismétlés)
18.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 14.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism.)
19.30 The Octagon
(amerikai karatefilm)
21.30 A halál keletről érkezik
(amerikai film, ismétlés)
23.20 Music Box
Interaktív kívánságműsor

Szív TV


1.00 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
(sorozat, ism. - 17-18.)
15.30 Popeye
(sorozat, ismétlés - 9.)
16.00 Príma torna
16.30 Hónap szépe (ism.)
17.00 A vadonban
(sorozat - 5.)
Szárnyaló szarvasok
18.00 Ufó 2. (film)
19.00 Autósok világa
19.30 Delfy
(sorozat - 10.)
20.00 Celeste
(sorozat, ismétlés)
21.00 Felony
(amerikai krimi)
22.40 Hívd Andreát!
23.40 Gyilkosok nyomában
(amerikai krimi, ism.)

ATV


19.05 Klippercek
20.00 Lan-guszta
(gasztronómiai magazin)
20.30 Kórkép-körkép
22.00 Autók-motorok '98
22.30 És mégis igazak a táltosmesék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése