1998. január 31., szombat

Tv műsor - 1998. január 31. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Ficánkoló (ism.)
9.15 Nosza!
Sportsulik műsora
9.45 Szamárfül (ism.)
10.05 A medve és a szúnyog
(bábjáték, ism.)
10.20 Csalogató
Nagycenk
11.00 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat, ism. - 42/4.)
12.00 McKenna
(amerikai sorozat, ism. - 13/8.)
Az alkalmi munkás
12.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
12.55 Energia ábécé
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Csak beszélj gonosz köröndi
Lőrincz Lajos-portré
13.40 Családorvos
14.15 Ők így csinálják
(werkfilm)
15.10 Don Camillo elvtárs
(olasz-francia film)
16.55 Vers mindenkinek
17.00 Bölcsek Tanácsa
Európai intézmények
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
18.00 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A jégmadarak királya
18.35 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
1. rész: New York
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Az ügyfél
(amerikai film)
22.00 Szombati sztáro(c)k
23.45 Telesport
Angol Liga

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Hol-mi?
7.45 Határtól határig
8.00 Az élő tenger
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
8.30 Telesport
Ausztrál nyílt teniszbajnokság
9.30 Nemzetiségi magazinok (ism.)
13.00 Európa Ablak
15.00 Médiamix
Indul az esti tévéláz
15.30 Szülőföldem
A Balaton-felvidék
16.30 Telesport
18.30 Lyukasóra
19.15 Arborétumok, gyűjteményes kertek
Sopron, Botanikus kert
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Família Kft.
20.30 Kristóf, a magánzó
(tévéfilm, ism., 1965) FF
21.55 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat - 20/3.)
A vita
22.45 Bors
(sorozat, ism. - 15/3.)
Vesztegzár a határon
23.35 Időjárás- és hójelentés
23.40 Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Spirou és Fantasio
- Tekergér
- Kimba
- Mecki
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 3.)
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 27.)
11.30 Űrapu
(amerikai sorozat - 23.)
12.00 A varacskos disznó
(angol dokumentumfilm)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism. - 12.)
15.50 Hetenként egyszer láthatom
(magyar film, 1937)
17.05 A csíkos ló
(dokumentumfilm)
17.45 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 4.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 Magazin férfiaknak
20.00 Jessie Lee bosszúja
(amerikai western, 1992)
22.00 Pénzmánia
(amerikai vígjáték, 1989)
3.40 A Szicíliai
(amerikai film, ism.)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyökszínpad
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
11.00 Szeleburdi vakáció
(magyar film, ismétlés)
12.10 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat - 2.)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés - 79-83.)
15.00 Dandin György, vagy a megcsúfolt férj
(magyar film)
16.30 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Galápagos
(amerikai film - 2.)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 19.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
19.55 Kétszínű igazság
(amerikai film, 1991)
22.00 Messze még a hajnal
(amerikai film, 1990)
23.30 Üvegházhatás
(amerikai sci-fi rövidfilm)
24.00 Érzéki bűnök
(amerikai erotikus film)

Duna TV


8.15 Szimba, az oroszlánkirály
(rajzfilmsorozat)
8.40 Győztesnek születtek
8.55 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat - 4.)
9.25 Nyelvőrző
10.00 Tarkabarka
11.00 A „San Diego” kincsei
(francia dokumentumfilm, ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Hírek
12.20 A fösvény
(francia vígjáték, 1980)
14.20 Élő egyház
14.35 Dunakorzó
16.05 Pop-sa-rock
16.30 Ziccer
17.05 Csöbörből vödörbe
Chaplin a zálogházban
(amerikai burleszk) FF
17.35 Susogó vadon
(finn mesefilm - 16.)
18.00 Híradó
18.20 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat)
19.15 A Windsor-ház
(angol dokumentumfilm - 4.)
20.10 Mozart: Figaro házassága
Rost Andrea énekel
20.35 Szín-játék
(rövidfilm)
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Függő játszma
23.25 Híradó
23.55 Mi történt Alice nénivel?
(amerikai thriller)

HBO



5.30 Remény és dicsőség
(amerikai film)
7.25 Jó reggelt, Vietnam!
(amerikai vígjáték)
9.30 Gyermek az időben
(amerikai film)
11.00 Melrose Place
11.45 Sorsjegyesek
13.25 Zenemánia: Spice Girls
14.50 Ébredések
16.50 Hiába futsz
18.30 Tiszta Hollywood 5.
19.05 National Geographic
20.00 Ügynökkölyök
(amerikai családi film)
21.20 Don Juan DeMarco
(amerikai film)
22.55 Halálos kötődés
(angol krimi)
0.20 Cyberella
1.45 A halál és a lányka
(amerikai thriller)
3.30 Az igazság ökle
(amerikai akciófilm)

TV3


8.00 Az ezüst kiscsikó
8.30 Tiny Toons
9.30 Lassie
(angol sorozat - 14.)
10.00 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
11.00 Alf
(amerikai sorozat - 49.)
11.30 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 14.)
12.00 Cinema
12.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 51.)
13.30 Egy rém rendes család (ism. - 49.)
14.00 NBA kosárlabda-mérkőzés (ism.)
16.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 70.)
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 13.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 12.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 14.)
21.00 Az ördögűző
(amerikai film, 1976)
23.20 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 13.)
0.20 Modell Tv - a divat világa (ism.)

MSat



1.10 Music Box
10.30 Mosó macik
11.00 Popeye
11.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 231.)
12.00 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 232.)
12.30 Bulivonal
13.00 Rocktükör
13.30 Bikini carwash
(amerikai film, ism.)
15.15 Szelep
(sportműsor)
16.15 Vidámpark
(amerikai film, ism.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat - 49.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 20.)
19.30 Brazil fiúk
(amerikai film)
21.55 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. - 11.)
22.40 Saskarmok
(amerikai film, ism.)
0.30 Electric Blue - 8.

Szív TV


11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(amerikai sorozat - 16.)
11.30 Az észak vadvilága
(természetfilm, ism.)
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism. - 19.)
14.00 Az ólomkatona
(amerikai film)
16.00 Al Capone kincse
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 „Nem boszorkányság”
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Robocop 4.
(amerikai sci-fi)
23.30 Sztárbár
24.00 Párban az ágyban
(amerikai erotikus film)

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.30 ATV stúdió
21.40 Klippercek
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése