1998. január 3., szombat

Tv műsor - 1998. január 3. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.10 Ficánkoló (ism.)
9.15 Maja, a méhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
Jó utat!
9.40 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism.)
Időkibővítő
10.05 A jégpályák lovagja
A Kamaszodó Kamaszadó folytatásos története
2/2. rész: Csak egy szerelem...
11.05 Família Kft.
A vendég (ism.)
11.40 Szomszédok
(teleregény, ism.)
12.15 McKenna
(amerikai sorozat, ism. - 13/4.)
Kitérők
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Betyárok
(táncjáték, ism. - 1.)
13.30 Amőba
13.50 Zöld béka
14.00 Filmmúzeum - Geget geggel
Hórukk!
(csehszlovák film)
15.50 Divat '97
16.15 Jákó Vera emlékhangverseny - 1.
17.00 Manőver
Katonai magazin
17.30 Minden, ami zene
17.35 Zóna
(riportmagazin)
18.00 Világjáró kamera
Thalassa, a tenger magazinja
(francia természetfilm-sorozat)
Az óceán ismeretlenjei
18.35 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A vadon élő hullámos papagáj
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Malibu Road 2000
(amerikai sorozat - 3/2.)
(Feliratozva is!)
21.30 A komédia királya
(amerikai film 1983)
23.20 John Mayall-koncert

MTV 2


5.50 Nap-kelte
8.00 Műsorismertetés
8.05 PC-ábécé
8.35 Az élő tenger
(kanadai sorozat, ism.)
Korallvilág
Smaragdszínű tengerek
9.30 Hrvatska kronika
9.55 Unser Bildschirm
10.20 Ecranul nostru
10.45 Srpski Ekran
11.10 Domovina
11.35 Patrin - Üzenet - Vorba
12.00 Déli harangszó
12.05 Magyar Ház
Vándorének
12.30 Akkord
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ism. - 160/54-55.)
13.55 Robbantók hétköznapjai
Prahu és Parang (ism.)
14.35 Gyöngyök
15.05 Pinocchio kalandjai
(olasz sorozat - 6/5.)
16.00 Európai Utas
16.40 Válaszolunk
Az MTV2 új struktúrája
16.55 Időjárás
17.00 Telesport
19.00 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
65. rész: Hitel, világ, stádium - Széchenyi István - 2. (ism.)
19.30 Família Kft.
Pici, a sztár
20.00 Illyés Gyula: Bál a pusztán
(tévészínházi játék)
21.00 A Rockoperaház fantomja
Varga Miklós-show
21.55 Raphael
(francia film, 1971)
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat - 19.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat - 18.)
12.00 Hat hét boldogság
(magyar film, 1939)
13.30 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.30 Gorilla
(angol dokumentumfilm)
16.30 Kettős bevetés
(német filmsorozat, ismétlés - 10.)
17.30 A sarki ludak röpte
(angol dokumentumfilm)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
20.00 25 millió fontos váltságdíj
(angol film, 1980)
21.40 Meztelennek látom
(olasz film, 1969)
23.40 Leon, a profi
(amerikai film, ism.)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Egérfogó
Komputertanfolyam
7.30 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
8.00 Dávid, a törpe
(spanyol rajzfilmsorozat)
8.30 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
9.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
10.00 Klik
10.30 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
11.00 Hurrá, nyaralunk!
(orosz vígjáték, ism.)
12.15 Dáridó (ism.)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. - 59-63.)
15.00 Tótágas
(magyar ifjúsági film)
17.00 Nem csak egy mozi
Albert Györgyi műsora
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 15.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
19.55 A cápa
(amerikai film, 1975)
22.15 Ég veled, barátom!
(francia film, 1968)
0.30 Elke
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.00 Képes krónika
6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Reggeli muzsika
7.05 Animációs filmek gyerekeknek
7.25 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
7.55 Győztesnek születtek
Jim és a thai-box
8.10 Babar
Az édesvízi tengeri szörny
8.35 Szimba, az oroszlánkirály
(olasz-francia rajzfilmsorozat)
9.00 Korom
(svéd-orosz burleszkfilm)
9.30 Nyelvőrző
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia sorozat)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó - Hírek
12.25 Az aranyrózsa barlangja 2.
(olasz mesefilm)
14.00 Élő egyház
14.15 Dunakorzó
15.45 Pop-sa-rock
16.10 Ziccer, amit kár lenne kihagyni
Ifjúsági magazin
16.55 Nagyítás
(dokumentumfilm)
17.25 Susogó vadon
17.40 Arany János: Toldi - 11.
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat)
19.15 Apám, Chaplin
(amerikai riportfilm)
20.05 Ringó vállú csengeri violám
Válogatás magyar operettekből
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Chaplin
(amerikai film, 1992)
0.10 Híradó
0.40 Az éjszaka filmje
Elmélkedő felügyelő
(amerikai film)

HBO


5.30 Dr. Ottó
7.10 Partra mászott halak
(lengyel film)
8.50 Anasztázia 1.
(amerikai kalandfilm)
10.30 Sztárközelben: Sigourney Weaver
11.00 Melrose Place
(amerikai sorozat)
11.45 Vagyok, aki vagyok
(amerikai filmdráma)
13.20 Tanmesék a szexről
(magyar vígjáték)
14.45 Hárman párban
16.45 A túlélők
(amerikai vígjáték)
18.30 Tiszta Hollywood 1.
19.05 National Geographic
Elefántos és emberek
20.00 Majd megdöglik érte
(amerikai vígjáték)
21.45 Charlot és Charlotte
22.40 Zongoralecke
(amerikai film)
0.40 Az utolsó dobás
(amerikai erotikus film)
2.10 Természetes ellenség
(amerikai film)
3.40 Korrupt szentek
(amerikai film)

TV3


8.00 Lassie
(angol sorozat - 10.)
8.30 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.30 Alf
(amerikai sorozat - 41.)
10.00 Isten hozta, Őrnagy úr!
(magyar film)
12.00 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 10.)
12.30 Cinema
13.00 Egy rém rendes család (ism. - 37.)
13.30 Gillette World Sport Special (ism.)
14.00 NBA kosárlabda (ism.)
16.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 50.)
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 9.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 9.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 10.)
21.00 Madárka
(amerikai film, 1984)
23.30 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 9.)
0.30 Gótika - A szellem éjszakája
(angol film, ism.)
2.20 Modell Tv - a divat világa (ism.)

MSat


3.00 Music Box
10.20 Maszat
Benne: Mosó macik
10.50 Popeye
11.20 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 211.)
11.50 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 212.)
12.20 Pacific Blue
(sorozat, ism. - 34.)
13.20 Bulivonal
13.50 Rocktükör
14.20 Haláli fegyver
(amerikai film, ism.)
16.00 Budo magazin
A távol-keleti küzdősportok filozófiájának és természetesen az  élsport hazai és nemzetközi versenyeinek és versenyzőinek bemutatása
16.30 Autó-motor
17.00 Pacific Blue
(sorozat - 35.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 45.)
18.30 Véres fegyverek
(amerikai film)
20.30 Arab összeesküvés
(amerikai film)
22.45 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 16.)
23.45 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. - 7.)
0.30 Electric Blue 4.
1.30 A főnökasszony 1.
(amerikai film, ism.)

Szív TV


7.00 Egészségmagazin
7.30 Szédülj el!
8.00 Gyerekeknek
Én kicsi pónim
8.30 Action Man
9.00 Én kicsi pónim
9.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
10.00 Hogyan növekednek?
Egy téli nap északon
10.30 Más
11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története (ism.)
11.30 Az észak vadvilága: A vadon fia (ism.)
12.00 Autósport
12.30 „Egészségtelen” magazin (ism.)
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés)
14.00 Mese a négy kívánságról
(amerikai ifjúsági film)
15.00 Zertigo gyémánt
(amerikai ifjúsági film)
16.00 Salty, az oroszlánfóka
(ausztrál film, ism.)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Az én kicsi pónim
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 A vád: emberölés
(amerikai krimi)
23.30 Sztárbár
24.00 Hollywoodi üzlet
(amerikai film)

ATV


19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 Veszélyes fegyver
(amerikai film)
21.35 Klippercek
22.30 Meghalok érted
(horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése