1998. január 29., csütörtök

Tv műsor - 1998. január 29. - Csütörtök

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/40.)
10.05 Helló, világ! (ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat, ismétlés - 27/25.)
Telt ház
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Az örökzöld „örökzöldek”
A Generál, az Apostol és a Gemini együttes felvételeiből
14.00 Rondó
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Jövő-Menő
(sportmagazin)
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/71.)
17.00 Gyorssegély
17.10 Csellengők
17.15 Bohózat album
Békeffi László: A vészcsengő
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Vízipók, csodapók
(rajzfilmsorozat, ism.)
Felhő a tó felett
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/56.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 A titok
(amerikai tévéfilm)
22.00 Kenó
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.35 VilágKép
(Feliratozva is!)
23.05 A meg nem értett
(olasz film, 1966)
0.45 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás -és hójelentés
6.15 Aktuális
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Szabadverseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Telesport
12.00 Rózsa Sándor
(sorozat, ism. - 7/4.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Derrick
(német sorozat)
Éjszakai szóló
15.00 Repeta
17.30 Kormányváró
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 172.)
Jáva szigetén
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm - 2/2.)
20.50 Magyarok cselekedetei (ism.)
21.00 TS-extra
21.30 Rockcsütörtök
Sziget-Mix
22.00 Heltai Jenő: A néma levente (ismétlés)
Vígjáték két részben
23.55 Időjárás- és hójelentés
24.00 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 28.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 66.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 17.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz sorozat - 34.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 67.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 18.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 45.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 12.)
20.50 A kolónia
(amerikai film, 1995)
22.30 Marhakonzerv akció
(francia film, ism.)
0.10 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 79.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 76.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 55.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 77.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 12.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 38.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 77.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 74.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 80.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 82.)
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat - 5.)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat - 15.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


10.45 (kis)Mamaklub (ism.)
11.20 Régiók (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Mesefilmek
12.50 Kapcsok (ismétlés)
13.25 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai ismeretterjesztő film - 7/4.)
13.55 Az utolsó ember
(német némafilm, 1924)
15.35 Tóth Menyhért
(ismeretterjesztő film)
16.00 Európa hite
16.35 Tájak, fortélyok, asszonyok
16.50 Kertgazda
17.10 Jelenko - Egy szarvas a rengetegből
(horvát film - 13/13.)
17.40 Tóbiás és az oroszlán
- Űrfantázia
A verseny
- Popeye
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Ermo
19.50 Jirzi Stivin jazzquartet játszik
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Mozgó Kép (ismétlés)
22.05 Portré helyett
22.15 Robert és Robert
Janisch Attila főiskolás vizsgafilmje
22.45 Lélegzet-visszafojtva
23.45 Híradó

HBO


5.30 Mozivarázs 4.
6.25 Sztárközelben: Ben Kingsley
7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
8.05 Mielőtt felkel a nap...
(amerikai vígjáték)
9.45 Fehér Agyar 2.
11.30 Gulliver utazásai
(amerikai rajzfilm)
12.25 Tanmesék a szexről
13.50 Elvtársak! Baseball!
15.40 Barcelona
(amerikai film)
17.20 A maszk
(amerikai vígjáték)
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
20.00 A törvény nevében
21.35 Sztárközelben: Michelle Pfeiffer
22.00 Melrose Place
22.45 Charlot és Charlotte 3-4.
(dán sorozat)
0.35 Egyenesen át
2.25 Jezebel
3.40 Ahol alvó kutyák hevernek
(amerikai thriller)

TV3


16.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. - 48.)
16.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 50.)
17.30 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 49.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 69.)
19.30 Hír3
20.00 Emlékek rabságában
(amerikai film, 1992)
22.00 Fejvadász
(amerikai sorozat - 18.)
23.00 Hír3 (ism.)
23.30 Hegylakó (ism. - 69.)
0.30  72 óra - kulturális ajánlóműsor (ism.)

MSat


0.05 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
12.45 Bulivonal (ism.)
13.15 A hekus
(német sorozat, ism. - 23.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 239.)
14.45 Játszd újra...
15.15 Music Box Top Ten
16.00 Music boxmeccs
16.30 News-da
17.00 Szelep
(sportműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 10.)
18.30 A hekus
(sorozat - 24.)
Lydia
19.30 Saskarmok
(amerikai film)
21.20 Murder One
(angol sorozat - 23.)
22.20 Nézőpont

Szív TV


10.00 Színház-tűznéző
11.00 Jó utat!
11.30 Autósport
12.30 Tabuk nélkül
13.00 Egészségmagazin
13.30 Duci-magazin
14.30 Különjárat
15.00 Élet és designe
15.30 Slágermúzeum
16.00 Off Road magazin
16.30 Sztárbár
17.00 Broadway Melody
(amerikai zenés film, 1940)
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 Pénzvilág
20.30 Szédülj el!
21.00 Címlapsztori
(amerikai film)
23.00 Sztárbár

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
19.20 Árnyékkormány
20.00 Languszta (ism.)
20.30 A gyilkos arca
21.55 Mondjuk a magunkét
22.35 ATV-stúdió
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése