1998. január 28., szerda

Tv műsor - 1998. január 28. - Szerda

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/39.)
10.05 A Tiltott Város
(amerikai dokumentumfilm, ism.)
11.10 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/4. rész)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Népzenei összeállítás
14.00 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Zöld kalap
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/70.)
17.00 Pszichovonal
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45  Körzeti híradók
17.55 Messiásra várva
A bahai hit
18.20 Családi csetepaték
(francia rajzfilmsorozat)
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/55.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A misszionárius lány
(olasz film - 3/3.)
21.30 MM
21.35 Kenó
21.40 Hírek
21.45 Aktuális
22.10 Szabad verseny
(gazdasági magazin)
22.40 A pestis
(francia-angol-argentin film, 1991)
0.35 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Publikum (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Azok a csodálatos állatok (ism.)
11.20 Mérföldkövek a magyar technika történetében (ism.)
11.50 Rózsa Sándor
(sorozat, ism. - 7/3.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Derrick
(német sorozat)
15.00 Repeta
17.30 Az ügy még nincs lezárva...
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 171.)
A nászút
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Terra X
(ismeretterjesztő sorozat)
20.45 Magyarok cselekedetei
21.00 TS-extra
21.30 Popszerda
22.00 Utánanézünk
Gyerekei gyilkosa
(dokumentumfilm)
23.40 Időjárás- és hójelentés
23.45 Madigan
(amerikai film)

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 32.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism,)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
11.45 Sweet Valley (ism. - 65.)
12.10 Knight Rider (ism. - 16.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz sorozat - 33.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
- Dragon Ball
- Candy, Candy
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 66.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 17.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 44.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Zsaruzsenik
(német sorozat - 11.)
20.50 Marhakonzerv-akció
(francia film)
22.20 A 285-ös járat
(amerikai film, ism.)
0.10 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 78.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 75.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 54.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 76.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek-és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat - 11.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 37.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 76.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 78.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 79.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 81.)
19.55 Lököttek
(amerikai vígjáték, 1990)
21.40 Mindent vagy semmit
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat - 14.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


9.00 Képes krónika
10.45 Héthatár (ismétlés)
11.20 Gazdakör (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Kína történelmi városai
(kínai ismeretterjesztő sorozat - 14/10.)
13.30 A hazugságvizsgáló
(riportfilm, ismétlés)
14.05 A természettudomány és a technika mérföldkövei
(ismeretterjesztő film)
14.20 A Pendragon legenda
(magyar film,1974, ism.)
15.55 Az én szeretett városom (ismétlés)
16.10 Váratlan utazás
(kanadai sorozat - 13/6.)
17.00 (kis)Mamaklub
17.30 Babar
Biztonsági rendszer
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Az éjszaka gyémántjai
(cseh film, 1964) FF
19.25 Európai Ablak
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 A navigátor - középkori Odüsszeia
(új-zélandi film, 1988)
23.05 Híradó

HBO


5.30 Mozivarázs 3.
6.25 Sztárközelben: Charlie Sheen
7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Dingo
10.50 Bújócska
12.35 T-Rex, dinózsaru
(amerikai vígjáték)
14.05 Fogd a nőt és fuss!
(amerikai vígjáték)
16.00 Zenemánia: Spice Girls
17.25 Szerelmes hercegnő
(angol film)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Füst
(amerikai filmdráma)
22.00 Közönséges bűnözők
(amerikai thriller)
23.50 Kivégzős
1.25 Dr. Jekyll Junior
2.55 A pokol angyala
4.35 Horgászni mentem

TV3


16.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 48.)
16.30  Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 17.)
17.30 Cinema - a mozi világa
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 48.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 68.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 50.)
21.00 öldöklő vágyak
(amerikai film, 1991)
23.00 Hír3 (ism.)
23.30 Hegylakó (ism. - 68.)

MSat


0.35 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.15 A hekus
(német sorozat, ismétlés - 22.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 238.)
14.45 Játszd újra...
15.15 Music Box Top Ten
16.10 Tengerparti láz
(amerikai vígjáték)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 9.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 23.)
Egy profi terve
19.30 A rossz nő
(amerikai film)
21.20 Murder One
(angol sorozat, ismétlés - 22.)
22.20 Szellemlovagok
(amerikai horror, ismétlés)

Szív TV


10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Slágermúzeum
12.30 Színház-tűznéző
13.00 Élet és designe
13.30 pH-érték
14.30 Más
15.00 Zene essen beléd!
16.00 Off Road magazin
16.30 Tabuk nélkül
17.00 Attila, isten ostora
(olasz film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Hogyan növekednek?
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 20.)
21.00 Ellenséges terület
(amerikai akciófilm)
23.30 Off Road magazin

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
20.00 A szavannák kutyája
21.50 Klippercek
22.25 Kegyetlen kobrák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése