1998. január 26., hétfő

Tv műsor - 1998. január 26. - Hétfő

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 182/164-168.)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Nótatár
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Domovina
14.50 Unokáink sem fogják látni...
Ráday Mihály városvédő műsora (ism.)
15.35 Kínai rajzfilmek gyerekeknek
A majom és a kakas
15.50 Leo és Fred
(rajzfilmsorozat)
Hőség
15.55 Csapdák
(kanadai rajzfilmsorozat)
Az eltűntek barlangja
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/68.)
17.00 Délutáni rendelés
A háziorvos: dr. Lavicska Kálmán
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ficánkoló (ism.)
18.15 Ezüstszárny
(cseh bábfilmsorozat)
A hosszú, sötét tél
18.25 „Engedjétek hozzám!”
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 53.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
Piper Maru
20.45 Frei-dosszié
21.30 Mixishow
21.50 Kenó
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Médiamix
22.55 Premier
(amerikai film, 1977)
1.15 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás-és hójelentés
6.15 A Hét (ism.)
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Zóna (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Parlamenti Napló
12.00 Rózsa Sándor
(sorozat, ism. - 7/1.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Faust
(német sorozat - 6/5.)
15.00 Repeta
17.30 Tudományos híradó
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 169.)
Női utas
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A matmatai berberek
(német dokumentumfilm)
20.45 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Folkhétfő
22.00 Angyalka
(német film)
23.30 Időjárás- és hójelentés
23.35 Mélyvíz

RTL Klub



6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 30.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism, - 63.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 14.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 31.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 64.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 15.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 42.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Megmentőm a fény
(amerikai film, 1995)
22.10 Reflex
(vitaműsor)
23.10 A rózsa másik neve
(amerikai film, ism.)
0.30 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 76.)
11.15 Marienhof (ism. - 73.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete (ism. - 52.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 74.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek-és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat - 9.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 35.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 74.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 76.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 77.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 79.)
19.55 Elveszett bizalom
(amerikai film)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat - 17.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV


10.55 Heti Hírmondó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
12.40 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.00 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
13.30 Tarkabarka (ism.)
14.30 A természettudomány és a technika mérföldkövei
14.45 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat, ism. - 9.)
15.40 Operamesék
Verdi: Othello
(angol film)
16.30 Harmónia
17.05 Brúnó kalandjai (ismétlés - 1.)
17.30 Tóbiás és az oroszlán
- Kitalálós Bill
- Popeye
Madárbosszú
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Jack London
(francia ismeretterjesztő film)
19.15 Találkozópont
19.50 Beavatás
20.05 Helikon
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Az asszony, akit Jackie-nek hívtak
(amerikai film - 3/3.)
23.05 Zárójelentés
(dokumentumfilm - 2/2.) FF
23.40 Híradó

HBO

5.30 Mozivarázs 1.
6.25 Sztárközelben: Kim Basinger
7.00 Lois és Clark
8.05 Remény és dicsőség
(amerikai film)
10.00 Pocahontas
10.55 Jefferson Párizsban
(amerikai film)
13.10 Jó reggelt, Vietnam!
(amerikai vígjáték)
15.10 Jack és Sarah
17.00 Mondvacsinált hős
(amerikai vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 Véres virágok
21.30 Sztárközelben: Ben Kingsley
22.00 Egyedülálló nő megosztaná...
23.45 Cyberella
(amerikai erotikus film)
1.10 Farkaskölykök
2.50 Elsodorva
(amerikai filmdráma)
4.35 Mennyi? 30!

TV3

15.30 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. - 12.)
16.30 Star Trek
(amerikai sorozat, ism. - 13.)
17.30 Top Trend (ism.)
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 47.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 66.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 49.)
21.00 rózsák háborúja
(amerikai film, 1989)
23.10 Hír3 (ism.)
23.40 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 66.)

MSat

0.45 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.15 A hekus
(német tévéfilmsorozat, ismétlés - 20.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 236.)
14.45 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
15.15 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
16.15 Bikini carwash
(amerikai film)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ism. - 2.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 21.)
Theo utolsó esélye
19.30 Szellemlovagok
(amerikai horror, 1987)
21.15 Waczak Szálló
(angol sorozat - 11.)
Házassági évforduló
22.00 MS AT Klub (ism.)
22.30 A3-ik vonal
23.30 Rózsaszín Párduc visszatér
(amerikai film, ism.)

Szív TV

10.00 Konyhashow
10.30 Utazás Gasztronómiában
11.00 Palánta
11.30 Blende
12.30 Hívd Andreát!
14.30 Sztárbarangoló
15.00 Benkó Dixieland Band
16.00 Az észak vadvilága
(természetfilm-sorozat, ism.)
16.30 Más
17.00 Dalol a flotta
(amerikai musical, 1936)
19.00 Duci-magazin
19.30 Hogyan növekednek?
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 19.)
21.00 A veszett és a kickboxer
(amerikai karatefilm)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle - 15.

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Hírszerzés a víz alatt
21.50 Klippercek
22.30 Kolostorboldogság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése