1998. január 25., vasárnap

Tv műsor - 1998. január 25. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.05 Az ég ura
(kanadai rajzfilm)
7.20 A főnix
(angol rajzfilm)
7.35 A kard
(mesejáték - 4/3.)
7.50 Zenegér
Játékos, élő műsor egy kis számítógéppel, rajzzal, zenével, Internettel és Huzella Péterrel
8.05 Jövő 7
Ajánlóműsor gyermek- és ifjúsági műsorokból
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Családi napló
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.05 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
Vendég: Sebestyén Márta
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
21-es show
12.30 Délidő
Kerekasztal-beszélgetés
13.00 Don Camillo, Monsignore... de nem túlságosan
(olasz-francia film, 1961)
15.00 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto és a madárfióka
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.05 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
17.10 Ön dönt!
Horvát János műsora
Az iskolaportás
18.10 Helló, világ!
Turisztikai magazin
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Árnyék a napon
(amerikai film - 2/2.)
(Feliratozva is!)
21.40 Tonik
22.05 Az ötvenes évek világa
(német dokumentumfilm-sorozat - 13/3.)
Tüntessük el a romokat!
22.35 Remekművek
Schubert: A téli utazás - dalciklus
Wilheim Müller verseire

MTV 2

7.20 Műsorismertetés
7.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism. - 114.)
Lázas készülődés
8.00 „Száz vasutat, ezeret...”
(ismeretterjesztő sorozat, ism. - 6/6.)
A múltból a jövőbe
8.30 Mérce
9.00 Tökjó
10.40 Párok és házaspárok tízezer év remekművein (ism.)
11.00 Telesport
Herz-FTC-Krim Elekta Ljubljana
Női kézilabda Bajnokok Ligája mérkőzés
13.00 A szerelem Jogán
(brazil tévéfilmsorozat, ism. - 160/64-67.)
15.00 Middlemarch
(angol sorozat - 7/5-6.)
16.45 MTV+
17.00 Körző
18.00 Árnyékfogó
18.30 Fazonok
19.00 Kolumbusz és a felfedezések kora
(dokumentumfilm - 1.)
20.00 A Dixieland ünnepe
21.15 Vendég: Benkó Sándor
21.30 Telesport
22.00 Amíg még élünk
(angol sorozat - 33/3.)
22.40 Rám csaj még nem volt ilyen hatással
(magyar film, 1993)
24.00 Időjárás és hójelentés
0.05 Mélyvíz

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 2.)
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat - 26.)
11.30 Szívvel, lélekkel
(talkshow másképp)
12.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
13.00 Híradó
13.10 Dóra mozija
(magazin)
14.00 A csendőr és a csendőrlányok
(francia filmvígjáték, 1982)
15.30 Talpuk alatt fütyül a szél
(magyar film, 1969)
17.00 A bagoly és a favágó
(angol dokumentumfilm)
18.00 Szemtől szembe
Politikai interjú
18.15 Fókusz plusz
18.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai filmsorozat - 11.)
20.15 Győzelem
(amerikai film, 1996)
22.10 A rózsa másik neve
(amerikai film, 1995)
23.40 Dóra mozija (ismétlés)
0.10 Szemtől szembe (ism.)
0.25 Fókusz plusz (ism.)

TV2

6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Biblia gyermekeknek
Könyvek könyve
7.30 Sulisok(k)
Sokatlanul a suliról
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
10.00 Follow me - Nyelvlecke
10.30 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
11.30 Gyökereink
12.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.30 Nótaszó
A TV2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 72-76.)
15.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat - 17.)
16.00 Top 10
Magyar slágerlista
16.30 Nemcsak egy mozi
17.00 Az űrközpont
(amerikai sorozat)
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
19.55 Gideon kardja
(amerikai akciófilm - 2/2.)
22.15 Allegro Barbara
(magyar film)
23.45 Napló
A TV2 heti magazinja (ismétlés)

Duna TV

8.00 Az elvarázsolt padlás
A bolha és az elefánt
(mesefilmek)
8.20 Zöldszem, Zöldfül
8.50 Táncház
9.20 Kapcsok
10.00 Ünnepi emlékmise a Budavári Nagyboldogasszony templomból, Mátyás király királlyá választásának 540. évfordulója alkalmából
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Nótacsokor
12.25 A kövek üzenete
12.50 A Magyar Gimnázium, Kastl
(dokumentumfilm)
13.50 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Lakáskulcs
17.35 Vidám körhinta
- Moha és Páfrány
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Az apai ösztön
(amerikai film)
20.40 Mozgó Kép
21.10 Sportpercek
21.20 Napló helyett
21.55 Hideglelés
(izlandi vígjáték)
23.15 Sportképek (ism.)

HBO

5.30 Hárman párban
(amerikai vígjáték)
7.30 Csobbanás
(amerikai vígjáték)
9.20 Nagy várakozás
(amerikai rajzfilm)
10.30 National Geographic
11.25 Tiszta Hollywood 4.
(szórakoztató magazin)
12.00 Régi jó cimborák
(amerikai westernfilm)
14.00 Mozimánia: Ingrid Bergman
15.00 Micsoda nő
17.00 A szív hídjai
19.10 Melrose Place
20.00 Közönséges bűnözők
(amerikai thriller)
21.45 A halál és a lányka
(amerikai thriller)
23.30 A halászkirály legendája
(amerikai film)
1.45 A dzsungel szörnye
(amerikai horror)
3.20 Lángra lobbant szerelem

TV3

8.00 Profitvadász
8.30 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Alf
(amerikai sorozat - 48.)
10.00 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Nancy Drew
(kanadai sorozat - 12.)
11.30 Modell Tv
12.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism. - 12.)
13.00 N. N., a halál angyala
(magyar film)
15.00 Az Angyal
(angol sorozat - 13.)
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 12.)
17.00 Top Trend (ism.)
17.30 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 13.)
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 12.)
Szennyes ügy
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat - 13.)
21.00 Greystoke - Tarzan, a majmok ura
(angol film, 1984)
23.45 Cracker
(angol sorozat - 14.)
0.45 Profitvadász - pénzügyi, gazdasági magazin (ism.)

MSat

1.20 Music Box
10.00 Power Rangers
Futballszezon
10.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 228.)
11.00 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 229.)
11.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 230.)
12.00 Címlapsztori
13.00 Álom, édes álom 2
(amerikai film, ismétlés)
15.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 20.)
16.00 A nagy fogás (ismétlés)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 2.)
18.30 MSAT Klub
19.00 Gabriella-show
19.30 Szökjünk Athénba!
(amerikai film)
21.50 A 3000. év lovagjai
(amerikai sci-fi, ism.)
23.45 Címlapsztori (ism.)

Szív TV

11.00 Találkozás a pingvinekkel (ism.)
12.00 Utazási ajánló
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste (ism. - 18.)
14.00 Az észak vadvilága: A nyári reggel vadászai
14.30 Gigabyte
15.00 A félelmetes Honchook
(amerikai film)
16.00 Könnyek az esőben
18.00 Élet és designe
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 16.)
19.00 pH-érték
19.30 Én kicsi pónim (ism.)
20.00 Az észak vadvilága: Tavasz a folyó deltájában
20.30 Zene essen beléd!
21.30 Fémszörny
(amerikai horror)
23.30 Konyhashow

ATV

18.00 ATV-Stúdió
19.25 Klippercek
20.00 Fehér szellem
(amerikai film)
21.30 Klippercek
22.20 Botrányos kán-kán
(francia-spanyol film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése