1998. január 24., szombat

Tv műsor - 1998. január 24. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem
Református ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Ficánkoló (ism.)
9.15 Hamupipőke a jégszínházban
(kanadai balettfilm, ism.)
10.05 Fazonok
11.00 Szenvedélyek
(olasz tévéfilm-sorozat, ism. - 42/3.)
12.00 McKenna
(amerikai sorozat, ism. - 13/7.)
A kamasz lány
12.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Népzenei magazin
13.35 A kölcsönkapott Föld
13.55 Telesport
Angol Liga
14.55 Leg... leg... leg...
Különleges rekordok és rekorderek
15.35 Senki nem tud semmit
(csehszlovák film, 1947)
16.55 Vers mindenkinek
17.00 Úton
(Feliratozva is!)
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
18.00 Thalassa, a tenger magazinja
(francia természetfilm-sorozat)
A kis Martinique
18.30 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A mennydörgés madara
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Árnyék a napon
(amerikai film - 2/1.)
(Feliratozva is!)
21.40 Show-bálvány
Vendég: Gyarmati Dezső, Marton Frigyes, Pólyák Imre, Psota Irén, Toldi Mária, és még sokan mások
23.15 Szombat este
0.45 Tetthely
(német filmsorozat)
Ég és föld

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás és hójelentés
7.15 Hol-mi?
7.45 Határtól határig
8.00 Erdőkerülő
8.30 „Száz vasutat, ezeret...”
(sorozat, ism. - 6/5.)
9.00 Az élő tenger
(kanadai ismeretterjesztő sorozat - 26/24.)
9.30 Nemzetiségi magazinok (ism.)
12.00 Glóbusz
(tévéfilmsorozat - 5/5.)
13.00 Európa Ablak
(angol felirattal)
15.00 Gyöngyök
15.30 Járóföld - barangolások hazai tájakon (ism.)
16.00 Múzsák
16.30 Telesport
18.30 Anno
Aki mesél: Paudits Béla
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Família Kft.
20.30 A vén bakancsos és fia, a huszár
(tévéjáték, 1985)
21.55 Kórház a város szélén (20/2.)
22.50 Bors (ism. - 15/2.)
Szent Dimitrij éjszakája
23.35 Időjárás és hójelentés
23.40 Mélyvíz

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozat)
- Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 1.)
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 25.)
11.30 Űrapu
(amerikai sorozat - 22.)
12.00 A leghitványabb állat a világon?
(angol dokumentumfilm)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism. - 11.)
15.50 Pepita kabát
(magyar film, 1940)
17.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 3.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 Magazin férfiaknak
20.00 Spartacus
(amerikai film, 1960)
21.50 Halálcsók
(amerikai film, 1991)
23.30 Kiálts az ördögre!
(angol film, ism.)

TV2

6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyökszínpad
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
11.00 Szeleburdi család
(magyar film, ismétlés)
12.10 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat, ism. - 4/1.)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés - 74-78.)
15.00 Félénk vagyok, de hódítani akarok
(francia film, ism.)
16.30 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Az ismeretlen Galápagos
(angol-amerikai film - 1.)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 18.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
19.55 Gideon kardja
(amerikai akciófilm - 2/1.)
22.15 Bocsássatok meg mindenért!
(amerikai thriller, 1986)
0.30 Testek vonzásában 2.
(amerikai erotikus film)

Duna TV

7.40 Szimba, az oroszlánkirály - 10.
8.30 Az én szeretett városom
8.45 Babar
(rajzfilmsorozat)
9.10 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat - 3.)
9.40 Csillagjel
10.10 Tarkabarka
11.10 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.25 Pentaton (ism.)
13.05 Péntek Rézi
14.35 A természettudomány és technika mérföldkövei
(ismeretterjesztő sorozat)
14.50 Élő egyház
15.05 Dunakorzó
16.35 Pop-sa-rock
17.05 Chaplin, a kellékes
Chaplin a filmstúdióban
(amerikai burleszk) FF
17.35 Susogó vadon
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat)
19.10 A Windsor-ház (3.)
20.05 A blues mesterei
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Péntek, a bennszülött
(angol vígjáték, 1976)
23.20 Híradó
23.55 Nyomkereső
(norvég film, ism.)

HBO


5.30 Muriel esküvője
7.20 Bújócska
9.10 A maszk
11.00 Merlose Place
11.45 Fehér agyar 2.
(amerikai kalandfilm)
13.30 A dinózsaru
(amerikai vígjáték)
15.00 Porunk hőse
(angol vígjáték)
16.50 Zűrös manus
(amerikai vígjáték)
18.30 Tiszta Hollywood 4.
(szórakoztató magazin)
19.05 National Geographic
20.00 A kis hercegnő
(amerikai családi film)
21.35 Charlot és Charlotte
(dán sorozat - 4.)
22.30 Foglalkozása bérgyilkos
(amerikai akciókrimi)
0.05 Jezebel
(amerikai szexfilm)
1.25 Csak egy tánc volt
(amerikai filmdráma)
3.10 Gotti

TV3


8.00 Az ezüst kiscsikó
8.30 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Lassie
(angol sorozat - 13.)
9.30 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
10.30 Alf
(amerikai sorozat - 47.)
11.00 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 13.)
11.30 Cinema
12.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 48.)
13.00 Egy rém rendes család (ism. - 46.)
13.30 Gillette World Sport Special (ism.)
14.00 NBA kosárlabda-mérkőzés (ism.)
16.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 65.)
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 12.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 11.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 13.)
21.00 Átverés
(amerikai film, 1981)
23.20 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 12.)
0.10  Modell Tv - a divat világa (ism.)

MSat


1.15 Music Box
10.25 Mosó macik
10.55 Popeye
11.25 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 226.)
11.55 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 227.)
12.25 Bulivonal
12.55 Rocktükör
13.25 Nőből is megárt a sok
(amerikai film, ism.)
15.15 Szelep
(sportműsor)
16.15 Földöntúlit reggelire
(amerikai film, ism.)
18.00 Mit les, Mr.  Beadle's?
(angol sorozat - 48.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 19.)
19.30 A Rózsaszín Párduc visszatér
(angol filmvígjáték)
21.45 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. - 10.)
22.30 24 óra éjfélig
(amerikai-malajziai film, ismétlés)
0.20 Electric Blue - 7.

Szív TV

11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 16.)
11.30 Az észak vadvilága
(természetfilm, ism.)
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste (ism. - 17.)
14.00 Találkozás a pingvinekkel
(természetfilm)
15.00 Adam Rush hídja
16.00 Küzdelem a sikerért
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Ökölpárbaj
(amerikai film)
23.30 Sztárbarangoló
24.00 Pokoli körforgás
(amerikai akciófilm)

ATV

18.00 Műsorismertetés
19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 Languszta (ism.)
20.30 DVD videotechnika felsőfokon
22.00 Klippercek
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése