1998. január 23., péntek

Tv műsor - 1998. január 23. - Péntek

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/38.)
10.05 Família Kft. (ism.)
10.35 Uborka (ism.)
10.55 Cirka-firka
Animációs folyókép
11.15 Savannah
(amerikai sorozat)
Megszólal a halott
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
Környezetünk
13.00 Emlékezetes operettműsorok a Magyar Televízióban
14.00 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/2.)
Öten a kincses szigeten - 2/2.
14.25 Martin Chuzzlewit
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 6/3.)
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
15.55 Ficánkoló (ism.)
16.05 Kisokos
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 114.)
Lázas készülődés
17.00 Gyerekszoba
17.15 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ablak
19.00 Családi csetepaték
(angol rajzfilmsorozat)
A papa meghívja a főnökét
19.15 Körtánc - körkép
Apanyelven, szlovákul
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Savannah
(amerikai sorozat, ism.)
Megszólal a halott
20.45 Exkluzív
21.10 „Éljen a magyar!”
Kulturális szórakoztató műsor
21.55 Kenó
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.35 Hogyan készült:
Titanic (verkfilm)
23.05 Kétségek között
(francia film, 1994)
0.45 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás és hójelentés
7.15 VilágKép (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Azok a csodálatos állatok (ism.)
11.20 Mérföldkövek a magyar technika történetében (ism. - 12/8.)
12.00 Glóbusz
(sorozat, ism. - 5/4.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Faust
(sorozat - 6/4.)
15.00 Repeta
17.10 Telesport
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 168.)
18.30 Alpok-Duna-Adria
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A mennydörgés sárkány királysága
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
20.55 Magyarok cselekedetei (ism.)
21.00 Magyar Ház
22.00 Elő a zsebkendőkkel
(francia-belga film, 1979)
23.45 Időjárás és hójelentés
23.50 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klipklub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 29.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 62.)
12.10  Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 13.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 30.)
14.30 Klipklub
15.00 Rajzfilmklub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 63.)
16.40 Knight Rider
(amerikai filmsorozat - 14.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 41.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Kiálts az ördögre!
(angol film, 1976)
21.35 Gyilkos sorok
(angol sorozat - 11.)
22.50 Macskafogó kommandó
(amerikai film, 1995)
0.40 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Nemcsak egy mozi
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 75.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 72.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 51.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 73.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Megdumáljuk!
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 8.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 38.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 73.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 75.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 76.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 78.)
19.55 Kifutó
(zenés, szórakoztató műsor)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú;
Sport; Európa
23.00 Gyalázat
(ausztrál akciófilm, 1988)
24.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


8.00 Képes krónika
9.25 Váltó (ism.)
10.00 Beköszöntő a stúdióból, műsorismertetés
10.10 A mitikus madár
Jelképtár: A főnix
10.15 Fehérlófia
(magyar rajzjátékfilm)
11.35 Stúdióbeszélgetés
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Lapozó - Műsorismertetés
12.25 A sámán költő
Portréfilm Juvan Sesztalovról
13.00 Európa természeti csodái
(francia kultúrtörténeti sorozat)
13.55 Mítosz és történelem
14.55 Piaroák világa
15.15 A jövő öröksége
16.15 Sámánok nyomában
16.55 Monda és történelem
17.35 Jelképtár
17.40 Az égig érő fa
(magyar népmese)
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A Pendragon-legenda
(magyar film, 1974)
19.55 A mítosz szerepe a kultúrában
20.30 Mítosz és emlékezet
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.30 Stúdióbeszélgetés
21.55 Szerelmem, Elektra
(magyar film)
23.05 Híradó
23.40 Szentivánéji álom
(német balettfilm)

HBO


5.30 Mozimánia: Spencer Tracy
7.00 Kung Fu
(amerikai sorozat)
8.05 Siringo, az indián seriff
(amerikai westernfilm)
9.35 Anasztázia 1.
11.15 Anasztázia 2.
12.50 Copperfield David
(amerikai rajzfilm)
14.05 Táncőrület
15.45 Úton hazafelé
17.10 Elvtársak! Baseball!
(amerikai vígjáték)
19.00 Kung Fu
(amerikai sorozat)
20.00 Shop-stop
21.35 Sztárközelben: Alec Baldwin
22.00 Cyberella
(amerikai erotikus film)
23.25 Desperado
1.10 Hiába futsz!
2.45 Szemben a gonosszal
(amerikai dokumentumfilm)
3.40 Ördög vigye!
(magyar vígjáték)

TV3


16.00 Ki a főnök? (ism. - 47.)
16.30 Fejvadász (ism. - 16.)
17.30 72 óra - kulturális ajánlóműsor (ism.)
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 46.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 65.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(sorozat - 48.)
21.00 Rémségek kicsiny boltja
(amerikai film, 1986)
22.45 Hír3 (ism.)
23.15 Drága testek
(amerikai sorozat - 13.)
0.15 Okkult tanok bűvöletében
(amerikai dokumentumfilm)
2.00 NBA kosárlabdarmérkőzés
Miami Heat-Orlando Magic
(élő közvetítés)

MSat


24.00 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
12.40 Rocktükör (ism.)
13.10 Játszd újra...
13.40 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
14.40 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 235.)
15.10 A hekus (ism. - 19.)
16.10 A nagy fogás
(amerikai film)
18.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat, ism. - 13.)
18.30 A hekus
(sorozat - 20.)
Amíg a halál el nem választ minket
19.30 Poirot
(angol sorozat - 3.)
20.30 A 3000. év lovagjai
(amerikai sci-fi)
22.25 Electric Blue (ism. - 6.)
23.25 Gyilkosságra kiképezve
(amerikai film, ism.)

Szív TV


11.00 Akarunk-e élni?
12.30 Különjárat
13.00 Földgömb
13.30 Palánta
14.30 Pop-dzsungel
15.00 Utazás Gasztronómiában
15.30 Az észak vadvilága
16.30 RPS - News
17.00 Brazil őserdők (ism.)
18.00 Meg nem értett szörnyek
(amerikai film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 A furfangos feketemedve világa (ism.)
21.00 Rosszreménység foka
(amerikai krimi)
23.00 Slágermúzeum
23.30 Emmanuelle - 15.
(francia erotikus sorozat)
24.00 Elmeállapot

ATV



19.00 Telehit
20.00 A bajkeverő
(francia vígjáték)
21.40 Klippercek
22.20 Hitler különleges vonata
(spanyol erotikus film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése