1998. január 22., csütörtök

Tv műsor - 1998. január 22. - Csütörtök

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/37.)
10.05 Helló, Magyarország! (ismétlés)
11.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat, ism. - 27/24.)
Száz fenyő
12.00 Déli harangszó
16.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/67.)
17.00 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
17.10 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
17.15 Variációk
Tahi Tóth László műsora
17.45 Körzeti híradók
18.00 Platthy György
Portré a kilencvenéves pedagógus-festőről
18.20 Vízipók, csodapók
(rajzfilmsorozat, ism.)
Orvvadász
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/52.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Kisváros
Halálidő
20.35 Desszert
Kepes András műsora
Vendég: Kishonti Ildikó, Csukás István, Szász János
21.40 Kenó
21.45 Hírek
21.50 Aktuális
22.15 VilágKép
(Feliratozva is!)
Nemzetközi kitekintő
22.45 Az örök vesztes
(olasz-francia film, 1971)
0.35 Híradó

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás és hójelentés
6.15 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás és hójelentés
7.15 A Magyar Kultúra Napja
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Azok a csodálatos állatok (ism.)
11.20 Mérföldkövek a magyar technika történetében (ism.)
16.00 Műsorismertetés
16.05 Repeta
17.30 Kormányváró
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 167.)
Fogságban
18.30 Magyarország ma
Közelkép
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A Magyar Kultúra Napja
A magányos cédrus
20.45 Magyarok cselekedetei (ism.)
20.50 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 A Magyar Kultúra Napja
Az ember tragédiája
A debreceni Csokonai Színház előadása, felvételről
0.15 Időjárás és hójelentés
0.20 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klipklub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 28.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 61.)
12.10  Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 12.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 29.)
14.30 Klipklub
15.00 Rajzfilmklub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 62.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 13.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 40.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 11.)
20.50 Sharon titka
(amerikai film, 1996)
22.30 Gyerekjáték 3.
(amerikai horrorfilm, ism.)
24.00 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2

6.00 Gyökereink
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 74.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 71.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 50.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 67.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 7.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 33.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 72.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 74.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 75.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 77.)
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat - 3.)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat - 14.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


9.00 Képes krónika
11.20 Régiók (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Bohócok és gyerekek
(mesefilm)
13.05 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai ismeretterjesztő film - 7/3.)
13.30 A megfagyott gyermek
(magyar film, 1936) FF
15.00 A természettudomány és technika mérföldkövei
15.15 A Zene Arcai (ism.)
15.55 Figyelj!
16.30 Falunéző
16.40 Póráz
17.05 Jelenko - Egy szarvas a rengetegből
(horvát sorozat - 13/12.)
17.35 Kitalálós Bill; Lolka és Bolka kalandjai
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Szarvassá vált fiúk
(magyar film)
19.50 Bartók Béla: Magyar képek
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Fehér éjszakák
Al Manach - művészeti magazin
Pusztina
(dokumentumfilm)
22.55 Chungking expressz
(tajvani film)
0.35 Híradó

HBO

5.30 Zenemánia: Spice Girls
7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Veszélyes kölykök
(amerikai filmdráma)
9.45 Barátom, Joe
11.30 T-Rex, dinózsaru
13.05 A bíborvörös dolgozószoba
14.00 Sorsjegyesek
15.45 Szerelmes hercegnő
17.20 Partra mászott halak
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
20.00 Kivégzős
(amerikai horror)
21.40 Sztárközelben: Charlie Sheen
22.05 Melrose Place
22.50 Charlot és Charlotte 1.
23.45 Charlot és Charlotte 2.
(dán sorozat)
0.40 (T)Esti mesék
2.10 Halálos kötődés
3.35 A pokol angyala

TV3

16.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. - 45.)
16.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 47.)
17.30 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 47.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 64.)
19.30 Hír3
20.00 Mindenáron vesztes
(amerikai film, 1976)
22.30 Fejvadász
(sorozat - 16.)
23.30 Hír3 (ism.)
24.00 Hegylakó (ism. - 64.)
1.00 72 óra - kulturális ajánlóműsor (ism.)

MSat


0.10 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
12.30 Bulivonal (ism.)
13.00 Játszd újra...
13.30 Music Box Top Ten
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 234.)
15.00 A hekus
(német sorozat, ism. - 18.)
16.00 Music boxmeccs
16.30 News-da
17.00 Szelep
(sportműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 8.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 19.)
Ahol az ágyúk virágoznak
19.30 24 óra éjfélig
(amerikai-malajziai karatefilm)
21.20 Murder One
(angol sorozat - 22.)
22.20 Mi van a szex után?
(amerikai film, ism.)

Szív TV


10.00 „Nem boszorkányság”
11.00 Lámpás
11.30 Autósport
12.30 Pop-dzsungel
13.00 Egészségmagazin
13.30 Akarunk-e élni?
14.30 Különjárat
15.00 Legyező
15.30 Csillagjegyző
16.00 Gigabyte
16.30 Sztárbarangoló
17.00 Brazil őserdők - Pantana
(természetfilm-sorozat)
18.00 Szörnyű titok
(amerikai film)
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Én kicsi pónim (ism.)
20.00 Blende
20.30 Benkó Dixieland Band
21.00 Tornado Run
(amerikai film)
23.00 Sztárbarangoló

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.20 Tárcanézőben
20.00 Három vagány dél ellen
(amerikai film)
21.25 ATV-stúdió
21.55 Mondjuk a magunkét
22.35 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése