1998. január 21., szerda

Tv műsor - 1998. január 21. - Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/36.)
10.05 Nyitott száj (ism.)
10.45 Záróra után (ism.)
11.10 Második lehetőség
(amerikai tévésorozat - 16/3.)
Bűnös vagy ártatlan?
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Népzenei összeállítás
14.00 Slovenski utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Emberkék
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/66.)
17.00 Alfa szolgálat
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
17.55 Útmutató
A tél misztikája
18.15 Családi csetepaték
Diétázik a papa
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/51.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A misszionárius lány
(olasz sorozat - 3/2.)
21.40 Kenó
21.45 MM
21.50 A Magyar Kultúra Napja
Ünnepi hangverseny
23.15 A rajzoló szerződése
(angol film, 1982)
1.00 Híradó

MTV 2



5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás és hójelentés
7.15 Publikum (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Azok a csodálatos állatok (ism.)
11.20 Mérföldkövek a magyar technika történetében (ism.)
12.00 Glóbusz
(sorozat, ism. - 5/3.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Faust
(sorozat - 6/3.)
15.00 Repeta
17.30 Zöld bolygó
17.50 Magyarok cselekedetei (ism.)
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 166.)
Királyi utas
18.30 Magyarország ma
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Terra X
(ismeretterjesztő sorozat)
20.45 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Savaria táncverseny
22.00 Szerelmes biciklisták
(magyar film, 1965) FF
23.40 Időjárás és hójelentés
23.35 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klipklub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 27.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 60.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 11.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 28.)
14.30 Klipklub
15.00 Rajzfilmklub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 61.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 12.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 39.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Zsaruzsenik
(német sorozat - 10.)
20.50 Gyerekjáték 3.
(amerikai horror, 1991)
22.20 Lopott boldogság
(német film, ism.)
24.00 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 73.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 70.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 49.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 71.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat - 6.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 32.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 71.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 73.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 74.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 76.)
19.55 Sohasem késő
(amerikai vígjáték, 1988)
21.40 Mindent vagy semmit
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú;
Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat - 15.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


9.00 Képes krónika
10.45 Héthatár (ism.)
11.20 Gazdakör (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Barnabás a sárkány
(mesefilm)
12.45 Kína történelmi városai
(kínai ismeretterjesztő film - 14/9.)
13.40 Az együgyű
(francia film, 1942) FF
15.05 Győztesnek születtek
(francia sorozat, ism. - 23.)
15.20 A természettudomány és technika mérföldkövei
15.35 „Fiúk, fel a fejjel!”
Cserkésztáborok - 1997 nyarán
16.35 Váratlan utazás
(kanadai sorozat - 13/5.)
17.25 Babar
Teljes a család
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Puha ágyak, kemény csaták
(angol film, 1973)
19.50 A Jiri Stivin jazzquartet játszik
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Az ember tragédiája
Madách Imre drámája a Kolozsvári Állami Magyar Színház előadásában
0.55 Híradó

HBO


5.30 Mozimánia: Jack Lemmon
(amerikai dokumentumfilm)
6.30 Nadja
(svéd rövidfilm)
7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
(amerikai dokumentumfilm)
9.00 Mielőtt felkel a nap...
(amerikai vígjáték)
10.40 Mondvacsinált hős
(amerikai vígjáték)
12.35 Gulliver utazásai
13.30 Ébredések
15.30 Apácashow 2.
17.15 Az örömapa 2.
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Elsodorva
22.00 Dredd bíró
23.35 A halál és a lányka
(amerikai thriller)
1.20 Egy sorozatgyilkos naplója
(amerikai film)
2.50 Üldözöttek
4.20 Humphrey Bogart

TV3



16.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 46.)
16.30  Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 15.)
17.30 Cinema - a mozi világa
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 45.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 63.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(sorozat - 47.)
21.00 Kerge Kelly
(ausztrál film, 1994)
22.40 Hír3 (ism.)
23.10 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 63.)

MSat


0.05 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.10 Játszd újra...
13.40 Music Box Top Ten
14.40 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 233.)
15.10 A hekus
(német sorozat, ism. - 17.)
16.10 Álom, édes álom 2.
(amerikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 7.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 18.)
A rendőr felesége
19.30 Gyilkosságra kiképezve
(amerikai film)
21.20 Murder One (ism. - 21.)
22.20 Veszélyben az államok
(amerikai film, ism.)

Szív TV


10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Csillagjegyző
12.30 „Nem boszorkányság”
13.00 Legyező
13.30 Kamilla
14.30 Más
15.00 Szilágyi cseveg
16.00 Gigabyte
16.30 Pop-dzsungel
17.00 Konyak akció
(amerikai film, ism.)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm-sorozat - 16.)
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 18.)
21.00 Sátáni kristályok
(amerikai akciófilm)
23.30 Egy páholyban Benkő Dániellel

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Halálos kémjátékok
(amerikai film)
21.40 Klippercek
22.30 Egy ártatlan kislány bajban
(amerikai vígjáték)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése