1998. január 20., kedd

Tv műsor - 1998. január 20. - Kedd

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Sportakadémia
(francia sorozat, ism.)
Kelepce egy álmodozónak
Veszélyben az Akadémia
10.25 Anno...
Aki mesél: Balázs Péter (ism.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Kártyaaffér hölgykörökben
(zenés vígjáték, ism.)
14.00 Együtt - Életképek
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.20 Ness és Nessy
(litván rajzfilm, ism.)
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/65.)
17.00 Sorstársak
17.15 Tipp-Hopp!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Vackor az I. b-ben
(rajzfilmsorozat, ism.)
Vackor iskolát kerül, de rettenetesen megbánja
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/50.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/9.)
Ne kérdezz, és én nem hazudok
20.50 Kriminális
21.20 MM
21.25 Telemázli
21.50 Kenó
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Publikum
(kulturális műsor)
22.55 Rövid találkozások
(szovjet film, 1967) FF
0.30 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás és hójelentés
7.15 Háló (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Azok a csodálatos állatok (ism.)
11.20 Mérföldkövek a magyar technika történetében (ism.)
12.00 Glóbusz (ism. - 5/2.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Faust
(sorozat - 6/2.)
15.00 Repeta
17.30 HT
Háttértudomány
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 165.)
18.30 Magyarország ma
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 East Side Story - a szocialista musical története
(a mozifilm tévéváltozata)
21.00 TS-extra
21.25 Magyarok cselekedetei (ism.)
21.30 A folyó egyetlen partja
Portré Tolvaly Ernőről
22.00 Zenés társaskör
23.00 Táncvilág
23.30 Időjárás és hójelentés
23.35 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klipklub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 26.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 59.)
12.10  Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 10.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 27.)
14.30 Klipklub
15.00 Rajzfilmklub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 60.)
16.40 Knight Rider
(amerikai filmsorozat - 11.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 38.)
18.55  Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Kettős bevetés
(német filmsorozat - 13.)
20.50 Lopott boldogság
(német film)
22.30 Kroll
(lengyel film, ism.)
24.00 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 72.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 69.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 48.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 70.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat - 5.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 31.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 70.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 72.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 73.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 75.)
19.55 Kaméleon
(amerikai sorozat - 16.)
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat - 4.)
21.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00  Kobra
(amerikai sorozat - 16.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


11.25 Harmónia (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Minoritates Mundi (ism.)
13.15 Requiem a doni hősökért
(dokumentumfilm)
14.00 Légy jó mindhalálig
(magyar film, 1960, ismétlés) FF
15.40 A természettudomány és technika mérföldkövei
(ismeretterjesztő film)
15.55 Szóbazár (ism.)
16.25 Színházi élet (ism.)
17.10 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi - 13/10.)
17.35 Tóbiás és az oroszlán
Alin és szamara
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Kenyér és rózsa
(új-zélandi sorozat - 4/3.)
19.10 A világegyetem enciklopédiája
(angol ismeretterjesztő film - 26/3.)
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Az utas
(svéd film, 1995)
22.50 Hódolat Django Reinhardtnak
(francia film, 1975) FF
23.25 Híradó

HBO


5.30 Hagyjátok Robinsont!
(magyar vígjáték)
7.00 Jó barátok
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Jack és Sarah
9.55 A szív hídjai
(amerikai filmdráma)
12.05 A maszk
13.45 Diótörő
(amerikai rajzfilm)
15.00 Hárman párban
(amerikai vígjáték)
17.00 Jó reggelt, Vietnam!
(amerikai vígjáték)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Micsoda nő
22.00 Tiszta Hollywood 3.
(szórakoztató magazin)
22.35 Csak egy tánc volt
(amerikai filmdráma)
0.15 Marathon család
1.50 Az angyalok városa
(amerikai akciókrimi)
3.35 Hiába futsz
(amerikai akciófilm)

TV3


16.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. - 44.)
17.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 46.)
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 46.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 62.)
19.30 Hír3
20.00 Szerencsétlen baleset
(amerikai film, 1993)
21.50 Fejvadász
(amerikai sorozat - 15.)
22.50 Hír3 (ism.)
23.20 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 62.)

MSat


1.25 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
14.15 Music Box Top Ten
15.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 232.)
15.45 A hekus
(német sorozat, ism. - 16.)
16.15 Földöntúlit reggelire
(amerikai vígjáték)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism. - 47.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 17.)
Záróra
19.30 Mi van a szex után?
(amerikai film)
21.10 Poirot
(angol sorozat ism. - 2.)
22.10 Veszélyes fegyver
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


10.00 Pénzvilág
11.00 Kamilla
11.30 Szédülj el!
12.30 Szilágyi cseveg
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.30 RPS-News
15.00 Földgömb
15.30 Pepsi Show City
16.00 Az észak vadvilága: A vöröshátú gébics
16.30 Különjárat
17.00 Tim
(amerikai film)
19.00 Lámpás
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 Fészek
20.30 Full Contact
21.00 Vegasi bűn
(amerikai vígjáték)
23.00 Egy páholyban Benkő Dániellel (ism.)
23.15 Más

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.30 OBB-híradó
19.45 Klippercek
20.00 Languszta
20.30 Klippercek
20.45 Biztos, ami biztos
21.00 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése