1998. január 19., hétfő

Tv műsor - 1998. január 19. - Hétfő

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 182/159-163.)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Nótatár
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Új szeszélyes évszakok (ismétlés)
15.45 Huh úr, a házirém
(cseh rajzfilmsorozat, ism.)
Fűtőszekrény - bűncselekmény
15.50 Csapdák
(kanadai rajzfilmsorozat)
Az erőd bábui
16.15 Leó és Fred
(rajzfilmsorozat, ism.)
Költözködés
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/64.)
17.00 A háziorvos: dr. Lavicska Kálmán
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ficánkoló (ism.)
18.15 Ezüstszárny
(cseh bábfilmsorozat)
Hogyan kell búcsúzni?
18.25 „Engedjétek hozzám!”
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/49.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
Groteszk
20.45 Nyitott száj
Politikai vitashow
21.30 Mixishow
21.50 Kenó
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Háló - Dokumentum-összeállítás
22.55 Könnyű testi sértés
(magyar film, 1983)
0.20 Híradó

MTV 2



5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás és hójelentés
6.15 A Hét (ism.)
7.00 Híradó
7.10 Időjárás és hójelentés
7.15 Zóna (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Parlamenti Napló
12.00 Glóbusz
(sorozat, ism. - 5/1.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Faust
(német sorozat - 6/1.)
15.00 Repeta
17.30 TH
Tudományos híradó
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 164.)
Vágyak és választások
18.30 Magyarország ma
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Fura szerzetek
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
20.50 Magyarok cselekedetei (ism.)
21.00 TS-extra
21.30 Folkhétfő
22.00 A Merisiers-birtok
(francia tévéfilm)
23.25 Időjárás és hójelentés
23.30 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klipklub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 25.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 58.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 9.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 26.)
14.30 Klipklub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 59.)
16.40 Knight Rider
(amerikai filmsorozat - 10.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 37.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Kroll
(lengyel film, 1991)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 A pofon
(francia film, ism.)
0.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 71.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 68.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 47.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 89.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat - 4.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 30.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 69.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 71.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 72.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 74.)
19.55 Hazatérés
(német film)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú;
Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat - 16.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV



10.55 Heti Hírmondó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
12.55 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.15 Közép-európai magazin
13.50 Fiúk, vigyázat, piros!
(mesefilm)
14.00 Tarkabarka (ism.)
15.00 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat, ism. - 8.)
15.55 Mű-terem-tés (ism.)
16.35 Harmónia
17.10 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 52.)
17.35 Tóbiás és az oroszlán
- Kitalálós Bill
- Űrfantázia
A fagylalt
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A „San Diego” kincsei
(francia dokumentumfilm)
19.20 Látóhatár
20.00 Minoritates Mundi
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Az asszony, akit Jackie-nek hívtak
(amerikai film - 2.)
23.10 Zárójelentés
(dokumentumfilm - 2/1.) FF
23.40 Híradó

HBO


8.00 Lois és Clark
(amerikai sci-fi sorozat)
9.05 Spymaker - Ian Flemming titkos élete
(angol film)
10.40 Csak a zene kell!
12.15 Gyermek az időben
13.45 Porunk hőse
(angol vígjáték)
15.35 Muriel esküvője
(ausztrál vígjáték)
17.20 Barcelona
(amerikai vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 A Golden Globe-díj átadása, 1998.
(közvetítés felvételről)
23.05 Egyenesen át
0.55 A pokol angyala
(amerikai akciófilm)
2.35 Majd megdöglik érte
(amerikai vígjáték)
4.20 Zenemánia: Louis Armstrong
(koncertfilm)

TV3

15.00 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. - 11.)
16.00  Star Trek
(amerikai sorozat, ism. - 12.)
17.00 H2O - extrém sportok magazinja (ism.)
17.30 Gillette World Special
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 44.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 61.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 46.)
21.00 A Nílus gyöngye
(amerikai film, 1985)
23.15 Hír3 (ism.)
23.45 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 61.)

MSat

0.15 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.10 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
13.40 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
14.40 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 231.)
15.10 A hekus
(német sorozat, ism. - 15.)
16.10 Nőből is megárt a sok
(amerikai film)
18.00  Dilizsaruk
(angol sorozat, ism. - 1.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 16.)
Jackpot
19.30 Veszélyben az államok
(amerikai film)
21.20 Waczak Szálló
(angol sorozat - 10.)
A hal és a hulla
22.05 MSAT Klub (ism.)
22.35 A3-ik vonal
23.35 Útvesztő
(amerikai film, ism.)

Szív TV

10.00 Konyhashow
10.30 Utazás Gasztronómiában
11.00 Palánta
11.30 Pénzvilág
12.30 Hívd Andreát!
14.30 Sztárbár
15.00 Szédülj el!
16.00 Az észak vadvilága: A keresztcsőrű pinty
16.30 Más
17.00 Misztikus játék
(amerikai film)
19.00 Akarunk-e élni?
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilmsorozat, ism. - 15.)
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 17.)
21.00 Ninja - USA
(amerikai akciófilm)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle - 14.
(francia erotikus sorozat)

ATV

19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Mississippi fekete angyala
(spanyol-olasz western)
21.50 Klippercek
22.00 Jogban járás (ism.)
23.00 Komár László koncertje

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése