1998. január 18., vasárnap

Tv műsor - 1998. január 18. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.05 A kard
(mesejáték - 4/2.)
7.30 Motoszka
Döbrentey Ildikó és Levente Péter műsora családoknak
7.50 Zenegér
8.00 Jövő 7
Ajánlóműsor gyermek- és ifjúsági műsorokból
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Családi napló
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.05 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
11.30 Lovass Lajos nótafelvételeiből (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek - 21-es show
12.30 Jani házhoz megy
Betlen János műsora
13.00 Don Camillo és a tiszteletre méltó Peppone
(olasz-francia film) FF
14.45 Édes semmittevés
Horváth Gita műsora
15.30 Örömhír
A baptista egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúzok
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.05 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
17.10 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin
19.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Uborka
Politikai saláta
20.20 A veszélyes élet éve
(ausztrál film, 1983)
22.15 Tonik
22.40 Az ötvenes évek világa
(német dokumentumfilm-sorozat - 13/2.)
A rettenet évei
23.10 Telesport

MTV 2


7.20 Műsorismertetés
7.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism. - 113.)
Űrrandevú
8.00 „Száz vasutat, ezeret...”
(ismeretterjesztő sorozat, ism. - 6/4.)
8.30 Kupaktanács
9.00 Tökjó
Szórakoztató délelőtt
11.00 Telesport
13.00 A szerelem jogán (ism. - 160/62.)
13.30 Telesport
Vízilabda-vb
14.35 A szerelem jogán (ism. - 160/63.)
15.00 Middlemarch
(angol sorozat - 7/3-4.)
16.50 MTV+
17.00 Telesport
Műkorcsolya Eb
18.00 Cirka-firka
18.30 Ernyő
19.00 A tengeri szél vadászai
(angol természetfilm, ism.)
19.50 MTV+
20.00 Koktél Bár
21.30 Telesport
Női tőrvívó Világ Kupa
22.00 Egy boldog kis család
(angol sorozat - 33/2.)
22.45 Universitas
23.35 F3 Független Filmesek Fóruma

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat - 24.)
11.30 Szívvel, lélekkel
(talkshow másképp)
12.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
13.00 Híradó
13.10 Dóra mozija
(magazin)
14.00 A csendőr nősül
(francia film, 1968)
15.30 Ereszd el a szakállamat!
(magyar film, 1975)
17.00 Égi ragadozók
18.00 Szemtől szembe
Politikai interjú
18.15 Fókusz plusz
Válogatás a hét riportjaiból
18.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai filmsorozat - 10.)
20.15 A pofon
(francia film)
22.00 Végítélet
(amerikai film - 4.)
23.40 Dóra mozija (ism.)
0.10 Szemtől szembe (ism.)
0.25 Fókusz plusz (ism.)

TV2


6.45 Süni
7.00 Biblia gyermekeknek
Könyvek könyve
7.30 80 nap alatt a Föld körül Willy Fogg-gal
(spanyol rajzfilmsorozat)
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
10.00 Follow me - Nyelvlecke
10.30 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
11.30 Gyökereink
Kisebbségekről mindenkinek
12.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.30 Nótaszó
A TV2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat ism. - 67-71.)
15.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat - 16.)
16.00 Top 10
Magyar slágerlista
16.30 Nemcsak egy mozi
17.00 Az Űrközpont
(amerikai sorozat)
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
19.55 Az Agyoncsapat
(amerikai film)
22.15 Magyar rapszódia
(magyar film, 1978)
23.45 Napló (ismétlés)

Duna TV


8.00 Babar
Műkincsrablás
8.25 Szimba, az oroszlánkirály -  9.
8.50 A tücsök és a hegedű
(animációs film)
8.55 Pop-sa-rock (ism.)
9.20 Ziccer, amit kár lenne kihagyni (ism.)
10.05 Európa természeti csodái
(francia ismeretterjesztő sorozat - 12/2.)
11.00 A cicától a macskáig
(francia ismeretterjesztő film)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
12.20 Bangkok, a kelet Velencéje
(dokumentumfilm)
13.15 Il Maestro
(dokumentumfilm)
Rónai Antal
13.50 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 A Zene Arcai
17.30 Álomcsősz
- Moha és Páfrány
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Gyermekszív
(amerikai film, 1994)
20.35 Mű-terem-tés
21.15 Színházi élet
21.55 Sportpercek
22.10 Érintés
(svéd-amerikai film)
24.00 Sportképek (ism.)

HBO


5.30 Henrietta csillaga
(amerikai film)
7.20 Elvtársak! Baseball!
(amerikai vígjáték)
9.05 Úton hazafelé
10.30 National Geographic
11.25 Tiszta Hollywood 3.
12.00 Pocahontas
13.00 Siringo, az indián seriff
(amerikai western)
14.30 Szerelmes hercegnő
(angol film)
16.05 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
17.45 Zenemánia
19.10 Melrose Place
20.00 Dredd bíró
21.35 Szemben a gonosszal
22.35 Farkaskölykök
0.15 Természetes ellenség
(amerikai film)
1.50 Glengarry Glen Ross
(amerikai vígjáték)
3.30 Célpontban
5.00 Golden Globe díj-átadás 1998

TV3



8.00 Profitvadász
8.30 A világ legrejtélyesebb állatai nyomában
(természetfilm-sorozat - 12.)
9.00 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.30 Alf
(amerikai sorozat - 46.)
10.00 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Nancy Drew
(kanadai sorozat - 11.)
11.30 Modell Tv
12.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism. - 11.)
13.00 Veri az ördög a feleségét
(magyar film, 1976)
15.00 Az angyal
(angol sorozat - 12.)
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 11.)
17.00 Modell Tv - a divat világa (ism.)
17.30 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 12.)
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 11.)
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat - 12.)
21.00 Joe és a vulkán
(amerikai film, 1990)
23.00 Cracker
(angol sorozat - 13.)
24.00 Profitvadász (ism.)

MSat


0.55 Music Box
10.00 Power Rangers
Második esély
10.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 223.)
11.00 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 224.)
11.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 225.)
12.00 Címlapsztori
13.00 Kémkabaré (ismétlés)
15.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 19.)
16.00 Az élet büdös (ismétlés)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 1.)
18.30 MSAT Klub
19.00 Gabriella-show (ism.)
19.30 Veszélyes fegyver
(amerikai film)
21.25 Halálos kémjátékok (ismétlés)
23.15 Címlapsztori (ism.)

Szív TV


11.00 A pézsmatulkok hazája
12.00 Utazási magazin
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism.)
14.00 Az észak vadvilága: A vöröshátú gébics
14.30 A világ legszebb merülő helyei
15.00 P. J. és az elnök fia
16.00 Nagypapa karácsonyra
(amerikai film)
17.45 Egy páholyban Benkő Dániellel
18.00 Élet és designe
18.30 NASA
(dokumentumfilm - 15.)
19.00 Autósok világa
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm-sorozat)
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 Az észak vadvilága: A keresztcsőrű pinty
20.30 Szilágyi cseveg
21.30 Vérző szívek
(amerikai film)
23.30 Konyhashow

ATV


18.00 ATV-stúdió
19.25 Klippercek
20.00 A szabadság kulcsa
21.35 Klippercek
22.20 Meghalni a szerelemért

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése