1998. január 17., szombat

Tv műsor - 1998. január 17. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Sparky csodazongorája
(amerikai rajzfilm)
9.50 Lurkó Kupa
10.05 Szókimondó
11.00 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat, ism. - 42/2.)
12.05 McKenna
(amerikai sorozat, ism. - 13/5.)
Országúti verseny
12.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Ó-Európa
Farsang (ism.)
13.30 Zöld posta
Természetvédelmi magazin
14.00 Teleszák
Horgászok tízperce
14.10 Telesport
Angol Liga
15.10 A pillanat embere
(angol vígjáték, 1955)
16.40 Vers mindenkinek
Kányádi Sándor: Öregének
Előadja: Szirtes Ádám
16.45 Álompolgár
Vendég: Dr. Majtényi László, dr. Polt Péter
17.30 Zóna
17.55 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
18.00 Thalassa, a tenger magazinja
(francia természetfilm-sorozat)
Hongkong fényei és árnyai
18.30 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Silvia, a csérek csillaga
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Új szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.00 Az élet mindig drága
(amerikai film)
23.10 Különös Álom
A Tátrai Band tízéves jubileumi koncertje a Budapest Sportcsarnokban

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás-jelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás-jelentés
7.15 Hol-mi?
7.45 Határtól határig
8.00 Balaton
8.30 „Száz vasutat, ezeret...”
(ismeretterjesztő sorozat, ism. - 6/3.)
9.00 Telesport
Vízilabda-vb
10.00 Mecénások
10.30 Ünnepnapon
11.00 Telesport
VIII. úszó-, műugró-, műúszó- és vízilabda-vb
Női műugrás - 1 méteres
13.00 Európa Ablak
14.30 PoliTour
15.00 A szerelem jogán (ism. - 160/60-61.)
15.55 Szülőföldem
(dokumentumfilm, ism.)
16.50 Telesport
18.30 Az élő tenger
(kanadai ismeretterjesztő sorozat, ism.)
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.23 MTV+
19.30 Híradó
20.00 Família Kft.
20.30 Friderikusz-show (ism.)
22.30 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat - 1.)
23.20 Bors
(sorozat, ism.)
0.10 Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 23.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat - 21.)
12.00 Pingvinek szigete
(angol dokumentumfilm)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism. - 10.)
15.50 Fizessen, nagysád!
(magyar film, 1937)
17.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 2.)
18.30 Kész átverés
19.00 Híradó
19.30 Magazin férfiaknak
20.00 Az embervadász
(amerikai film)
22.00 Végítélet
(amerikai film - 3.)
23.30 Albínó Aligátor
(amerikai film, ism.)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Egérfogó
Komputertanfolyam
7.30 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyökszínpad
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hét x hét
11.00 Uramisten
(magyar film, ismétlés)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés - 69-73.)
15.00 Elbűvölő szélhámos
(francia film)
16.30 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Az ikrek misztikuma
(amerikai film, ismétlés)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 17.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
19.55 Fletch
(amerikai film)
22.15 Jack Reed 4.
(francia film, 1968)
0.30 Titkos játékok 2.
(amerikai erotikus film)

Duna TV


8.15 Szimba, az oroszlánkirály - 8.
(rajzfilmsorozat)
8.40 Győztesnek születtek
9.00 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat - 2.)
9.30 Szóbazár
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány
(francia filmsorozat)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Nótacsokor
12.45 A 111-es
(magyar film, 1937)
14.05 Protestáns világ
14.25 Dunakorzó
15.55 Pop-sa-rock
16.20 Ziccer, amit kár lenne kihagyni
17.05 Vihar a bazárban
(amerikai némafilm)
17.35 Susogó vadon
(finn mesefilm)
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Dunatáj
18.55 Anyák, feleségek, szeretők
(sorozat - 8.)
19.50 A Windsor-ház
(angol dokumentumfilm - 2.)
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Nyomkereső
(norvég film, 1987)
23.00 Híradó
23.30 Kulcsra zárva
(francia film, 1959)
0.55 Oh, a görlök!
(francia zenés film)

HBO


5.30 Nagy várakozás
6.45 Egy nap a Melrose Place-en
7.35 Nukie
9.20 Barátom, Joe
(ír-német film)
11.00 Melrose Place
11.45 Mennyi? 30!
12.20 Csobbanás
(amerikai vígjáték)
14.10 Jefferson Párizsban
(amerikai film)
16.30 Mondvacsinált hős
(amerikai vígjáték)
18.30 Tiszta Hollywood 3.
19.05 National Geographic
20.00 Micsoda nő
(amerikai vígjáték)
22.00 Charlot és Charlotte
(dán sorozat - 3.)
22.55 Portyán
0.35 A szerelem értelme
(amerikai erotikus film)
2.10 Dillinger és Capone
(amerikai akciófilm)
3.45 Üldözöttek

TV3


8.00 Az ezüst kiscsikó
8.30 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Lassie
(angol sorozat - 12.)
9.30 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
10.30 Alf
(amerikai sorozat - 45.)
11.00 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 12.)
11.30 Cinema
12.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 44.)
13.00 Egy rém rendes család (ism. - 43.)
13.30 Gillette World Sport Special (ism.)
14.00 NBA kosárlabda-mérkőzés (ism.)
16.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 60.)
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 11.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 10.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 12.)
21.00 Érinthetetlenek
(amerikai film, 1991)
23.20 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 11.)
0.20 Modell Tv (ism.)

MSat


1.10 Music Box
10.15 Mosó macik
10.45 Popeye
11.15 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 221.)
11.45 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 222.)
12.15 Bulivonal
12.45 Rocktükör
13.15 Tombola (ism.)
15.15 Szelep
(sportműsor)
16.15 A csend harmóniája
(amerikai film, ism.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 47.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 18.)
19.30 Útvesztő
(amerikai thriller)
21.20 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. - 5.)
22.05 Kemény megpróbáltatás
(amerikai film, ism.)
23.55 Electric Blue - 6.

Szív TV



11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 14.)
11.30 Az észak vadvilága: A darvak tánca
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism. - 15.)
14.00 A furfangos feketemedve világa (ism.)
15.00 Olyanok, mint mi
(amerikai film)
16.00 Tombola
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 „Nem boszorkányság”
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Vidám démonok
23.30 Sztárbár
24.00 Halálos álom

ATV


11.30 DIM
18.00 ATV-stúdió
19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.25 Akik a halálért élnek
22.00 Klippercek
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése