1998. január 16., péntek

Tv műsor - 1998. január 16. - Péntek

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Napkelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/35.)
10.05 Família Kft. (ism.)
10.35 Szomszédok (ism.)
11.10 Savannah
(amerikai sorozat)
Az igazat, csakis az igazat...
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
12.50 Környezetünk
13.00 Ez is operett, az is operett - 2.
Rátonyi Róbert műsora
14.00 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/1.)
Öten a kincses szigeten - 2/1.
14.25 Martin Chuzzlewit
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 6/2.)
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism. - 35.)
15.55 Ficánkoló (ism.)
16.05 Kisokos
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 113.)
Űrrandevú
17.00 Láz-mérő
17.15 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ablak
19.00 Családi csetepaték
(angol rajzfilmsorozat)
Ami sok, az sok
19.15 Körtánc - körkép
Vlahopulosz, a görög
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Savannah (ism.)
Az igazat, csakis az igazat...
20.45 Exkluzív
21.10 Ötszemközt Kocsis Zoltánnal
21.55 Kenó
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.30 Tranzit
23.00 Kutyafuttában
(angol tévéfilm)
0.30 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás és hójelentés
7.15 Világkép (ism.)
Nemzetközi kitekintő
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Telesport
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Derrick
(német sorozat)
15.00 Repeta
16.00 Futás négyezren
17.30 Emberek a természetben
17.50 Magyarok cselekedetei
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 163.)
Hazaút
18.30 Magyarország ma
Béranyaság
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Borneó teteje - A Kinabalu
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
20.50 MTV+
21.00 Magyar Ház
22.00 Az esküvői bankett
(tajvani film, 1993)
23.45  Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 24.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 57.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 8.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 25.)
14.30 Klip klub
15.00 Rajzfilm klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 58.)
16.40 Knight Rider
(amerikai filmsorozat - 9.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 36.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Albínó aligátor
(amerikai film)
21.40 Gyilkos sorok
(angol sorozat - 10.)
22.30 Gyerekjáték 2.
(amerikai film, 1990)
24.00 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Nemcsak egy mozi
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25  Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 70.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 67.)
11.40  Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 46.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 68.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 3.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 29.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 68.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 70.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 71.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 73.)
19.55 Kifutó
(zenés, szórakoztató műsor)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Sunset grill
(amerikai film, 1992)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


8.25 Váltó (ism.)
9.00 Fórum (ism.)
9.40 Felelet az életnek (ism.)
10.20 Hűtlen asszonyok
(olasz film, 1952)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Néptáncok
12.45 Kedves (ism.)
13.30 Portrék egy csoportképről
(riportfilm)
13.55 Tökéletesített természet
(angol sorozat - 5.)
14.20 Szigetek a világ peremén
(kanadai dokumentumfilm)
15.15 Ludas Matyi
(magyar film, ism.)
17.00 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 51.)
17.25 Szamba és Ugri
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Sasszárny
(angol western)
20.05 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 A Paradine-ügy
(amerikai film, 1947) FF
23.25 Fórum
0.05 Híradó
0.35 A méhkirálynő
(olasz film, 1963)

HBO


5.30 Sztárközelben: Kim Basinger
6.00 Mozimánia: Ingrid Bergman
7.00 Kung Fu
(amerikai sorozat)
8.05 Sorsjegyesek
9.45 A szív hangjai
12.00 Henrietta csillaga
(amerikai film)
13.50 Fehér Agyar 2. - Fehér Farkas legendája
(amerikai kalandfilm)
15.35 Bújócska
17.20 Mielőtt felkel a nap...
(amerikai vígjáték)
19.00 Kung Fu
(amerikai sorozat)
20.00 A halál és a lányka
(amerikai thriller)
21.45 Sztárközelben: Charlie Sheen
22.10 A pokol angyala
23.50 Szenvedélyek viharában
2.00 A megszállott
3.40 Tiszta játszma

TV3


16.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 45.)
16.30 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 14.)
17.30 72 óra - kulturális ajánlóműsor (ism.)
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 43.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 60.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 44.)
21.00 Éjféli bunyó
(amerikai film, 1992)
23.00 Hír3 (ism.)
23.30 Drága testek
(amerikai sorozat - 12.)
0.30 Lélekvándorlás
(amerikai horror, 1989)
2.00 NBA kosárlabda-mérkőzés: Orlando Magic-Phoenix Suns
(élő közvetítés)

MSat


0.10 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
12.35 Rocktükör (ism.)
13.05 Játszd újra...
13.35 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
14.35 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 230.)
15.05 A hekus (ism. - 14.)
16.05 Az élet büdös
(amerikai film)
18.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat, ism. - 12.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 15.)
Hőhullám
19.30 Poirot
(angol sorozat - 2.)
20.30 Halálos kémjátékok
(amerikai film)
22.20 Electric Blue (ism. - 5.)
23.20 Piszkos tánc
(amerikai film, ism.)

Szív TV


11.00 Fogyatékossággal élők magazinja
12.30 Különjárat
13.30 Palánta
14.30 Tabuk nélkül
15.00 Utazás Gasztronómiában
15.30 Az észak vadvilága
16.00 Az észak vadvilága
16.30 RPS - News
17.00 Rózsa utca 12.
18.00 Hintaszék-lázadás
19.00 Egészségmagazin
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm-sorozat - 14.)
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 A pézsmatulkok hazája
(természetfilm, ism.)
21.00 Fokozott védelem
23.00 Csillagjegyző
23.30 Emmanuelle - 14.
(francia erotikus sorozat)
24.00 Bio hazárd
(amerikai film)

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.25 Klippercek
20.00 Boszorkányság
21.35 Klippercek
22.30 Dupla látomás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése