1998. január 15., csütörtök

Tv műsor - 1998. január 15. - Csütörtök

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/34.)
10.10 Helló, világ! (ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat, ism. - 27/23.)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Az örökzöld „örökzöldek”
Zerkovitz Béla felvételeiből
14.00 Együtt - Arcképek
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Cigánykerék (ism.)
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/63.)
17.00 Gyorssegély
17.10 Csellengők
17.15 Bohózat album
Alfonso világszínháza (ism.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Tisztelendők
Henri Boulad
18.20 Vízipók, csodapók
(rajzfilmsorozat, ism.)
A kellemetlen szomszédság
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/48.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Szomszédok
20.30 Friderikusz-show
22.30 Kenó
22.35 Hírek
22.40 Aktuális
23.05 VilágKép
Nemzetközi kitekintő
(Feliratozva is!)
23.35 A majomkölyök
(kínai film, 1995)
1.10 Híradó

MTV 2



5.45 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Szabad verseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Telesport
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Frankenberg-kastély
(német sorozat - 13/13.)
14.55 Magyarok cselekedetei (ism.)
15.00 Repeta
17.30 Kormányváró
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 162.)
Válaszút
18.30 Magyarország ma
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.22 MTV+
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Az Aranycsapat
(magyar-francia dokumentumfilm, ism.)
21.00 TS-extra
21.30 Rockcsütörtök
22.00 Goldoni: Velencei terecske
Verses komédia két részben (ism.)
23.40 Mélyvíz

RTL Klub



6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 23.)
10.30 Dragon Ball (ism.)
10.55 Grand Prix (ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 56.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 7.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 24.)
14.30 Klip klub
15.00 Rajzfilm klub
- Grand Prix
- Dragon Ball
- Candy, Candy
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 57.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 8.)
17.30 100-ból egy
(vetélkedő)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 35.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 10.)
20.50 Lilian Horn sorsa
(német film)
22.30 Könnyen vedd a halált!
(amerikai film, ism.)
24.00 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 69.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 66.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 45.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 67.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 2.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 28.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 67.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 69.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 70.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 72.)
19.55 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák  sorozat - 3.)
21.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat - 13.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV



10.50 Kismamaklub (ism.)
11.20 Régiók (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Mesefilmek
12.55 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai ismeretterjesztő film - 7/2.)
13.25 Egy lány elindul
(magyar film, 1937)
14.40 A természettudomány és a technika mérföldkövei
(német sorozat)
14.55 Kincsesház (ism.)
15.35 Amiről a kövek mesélnek (ism.)
15.55 Élő forrás
16.30 Horgásztanya
16.45 Kaptár
17.05 Jelenko - Egy szarvas a rengetegből
(horvát sorozat - 13/11.)
17.35 A fülemile
- Kitalálós Bill
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Autótolvajok
(angol film, 1960) FF
19.50 Hommage a Imre Cserépfalvi!
(animációs film)
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Mozgó Kép (ism.)
22.05 Nők a tetőn
(svéd film, 1989)
23.30 Híradó

HBO


5.30 Sztárközelben: Sally Field
6.00 Zenemánia: Louis Armstrong
7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
8.05 Örömapa 2.
9.50 Ébredések
11.50 Porunk hőse
13.40 Romero
15.25 Jack és Sarah
17.15 Az éjszaka és a város
(amerikai film)
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
20.00 Csak egy tánc volt
21.40 Sztárközelben: Ben Kingsley
22.05 Melrose Place
22.50 Maurice
1.05 Kiéhezve, avagy vámpírszex
(szexfilm)
2.15 A mesterlövész visszatér
(amerikai western)
3.50 Cyborg 3. - A teremtő
(amerikai film)

TV3


16.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism, - 42.)
16.30 Dinasztia (ism. - 43.)
17.30 72 óra
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 45.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 59.)
19.30 Hír3
20.00 Bingó
(amerikai film, 1991)
22.00 Fejvadász
(amerikai sorozat - 14.)
23.00 Hír3 (ism.)
23.30 Hegylakó (ism. - 59.)
0.30 72 óra - kulturális ajánlóműsor (ism.)

MSat


0.15 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a téváben!
12.30 Bulivonal (ism.)
13.00 Játszd újra...
13.30 Music Box Top Ten
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 229.)
15.00 A hekus
(német sorozat, ism. - 13.)
16.00 Music boxmeccs
16.30 News-da
17.00 Szelep
(sportműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 6.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 14.)
Conny hekus
19.30 Kemény megpróbáltatás
(amerikai film)
21.20 Murder One
(angol sorozat - 21.)
22.20 Halálbiztos
(amerikai film, ism.)

Szív TV


10.00 Színház-tűznéző
11.00 Biztonsági Zóna
11.30 Autósport
12.30 Tabuk nélkül
13.00 Egészségmagazin
13.30 Fogyatékossággal élők magazinja
14.30 Különjárat
15.00 Élet és designe
15.30 Mi van vele?
16.00 A világ legszebb merülő helyei (ism.)
16.30 Sztárbár
17.00 Én és a papa új felesége
(amerikai film)
18.00 Gyönyörű vasárnap
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Én kicsi pónim
20.00 Pénzvilág
20.30 Bankó Dixieland Band
21.00 Halálos üldözés
(amerikai film)
23.00 Sztárbár

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.20 Árnyékkormány
20.00 A szép és okos
21.35 ATV-stúdió
21.55 Mondjuk a magunkét
22.35 ATV-stúdió
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése