1998. január 14., szerda

Tv műsor - 1998. január 14. - Szerda

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/33.)
10.05 Sabu - az „Elefántboy”
(angol portré, ism.)
10.55 Nekem ne lenne hazám? (ismétlés)
11.15 Második lehetőség
(amerikai tévéfilmsorozat - 16/2. rész)
Add nekem az utolsó táncot 2/2.
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Magyar menyegző
A Honvéd Együttes táncszínházának előadása (ism.)
14.00 Srpski Ekran
14.25 Ecranul nostru
14.50 Hrvatska kronika
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Zöldkalap
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/62.)
17.00 Pszichovonal
Mindennapi szorongásainkról
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
17.55 Tanúságtevők
Erő az erőtelenségben
18.15 Családi csetepaték
(angol rajzfilmsorozat)
A katasztrófa
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/47.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A misszionárius lány
(olasz sorozat - 3/1.)
21.30 MM
21.35 Kenó
21.40 Hírek
21.45 Aktuális
22.10 Szabad verseny
22.40 Fehér léggömb
(iráni film, 1996)
24.00 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás-és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Publikum (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Telesport
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Frankenberg-kastély
(német sorozat - 13/12.)
14.55 Magyarok cselekedetei (ism.)
15.00 Repeta
17.30 Kézirat (ism.)
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 161.)
Idegen utakon
18.30 Magyarország ma
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.20 MTV+
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Terra X
(ismeretterjesztő sorozat)
20.45 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Popszerda
22.00 Utánanézünk
Csermanek csókja
24.00 Az utolsó napnyugta
(amerikai westernfilm)

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 22.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 55.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 6.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 23.)
14.30 Klip klub
15.00 Rajzfilm klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 56.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 7.)
17.30 100-ból egy
(vetélkedő)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 34.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Zsaruzsenik
(német sorozat - 9.)
20.50 Könnyen vedd a halált!
(amerikai film, 1994)
22.30 Tüzelj vissza!
(amerikai film, ism.)
24.00 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Nótaszó
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 68.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 65.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ism.)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 44.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism, - 66.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
Aki bújt, aki nem?
(ausztrál sorozat - 1.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 27.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 66.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 68.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 69.)
18.25 Szerencsekerék
Vetélkedő
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 71.)
19.55 Újra az iskolában
(amerikai vígjáték)
21.40 Mindent vagy semmit
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat - 14.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV


9.00 Képes krónika
10.45 Héthatár (ism.)
11.20 Gazdakör (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Néptáncok
12.40 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
(dokumentumfilm)
13.10 Kína történelmi városai
(kínai ismeretterjesztő film - 14/9.)
14.05 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
14.35 A természettudomány és a technika mérföldkövei
(német sorozat)
14.50 Expedíció
(venezuelai sorozat)
15.45 Az én szeretett városom (ism.)
16.05 Váratlan utazás
(kanadai sorozat - 13/4.)
16.55 Kismamaklub
17.25 Babar
A két királynő
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Párizs levegője
(francia-olasz film) FF
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Túl a felhőkön
(francia film)
23.20 Híradó
23.50 Ha filmezek, élek
(olasz dokumentumfilm)

HBO


5.30 Siringo, az indián seriff
(amerikai western)
7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Barcelona
(amerikai vígjáték)
10.40 Elvtársak! Baseball!
(amerikai vígjáték)
12.25 Partra mászott halak
14.05 Spymaker - Ian Flemming titkos élete
(amerikai film)
15.45 Remény és dicsőség
(amerikai film)
17.35 Úton hazafelé
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Az utolsó kijárat Brooklyn felé
21.40 Sztárközelben: Julia Roberts
22.05 Hiába futsz
23.40 Zsarulesen
1.40 Itt járt Lily
3.30 Wildside

TV3


16.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 44.)
16.30 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 13.)
17.30 Cinema - a mozi világa
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 42.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 58.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(sorozat - 43.)
21.00 A legeslegújabb kor
(amerikai film)
23.50 Hír3 (ism.)
0.20 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 58.)

MSat


1.15 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.00 Játszd újra...
13.30 Music Box Top Ten
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 228.)
15.00 A hekus
(német sorozat, ism. - 12.)
16.00 Kémkabaré
(amerikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 5.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 13.)
Csupa jó barát
19.30 Piszkos tánc
(amerikai film)
21.20 Murder One
(angol sorozat, ism. - 20.)
22.20 A sikátor igazsága
(amerikai film, ism.)

Szív TV


10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Mi van vele?
12.30 Színház-tűznéző
13.00 Élet és designe
13.30 Autósok világa
14.30 Más
15.00 Zene essen beléd!
16.00 Teenager party (ism.)
16.30 Tabuk nélkül
17.00 Terry és Dearing titokzatos élete
18.00 Újonc a csapatban
(amerikai film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(sorozat - 13.)
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 16.)
21.00 Forró fejjel
(amerikai film)
23.30 Egy páholyban
Benkő Dániellel (ism.)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Skorpió
21.40 Klippercek
22.30 Diáklányok és a pokolfajzat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése