1998. január 12., hétfő

Tv műsor - 1998. január 12. - Hétfő

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 182/154-158.)
12.00 Déli harangszó
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Vasárnapi muzsika - hétközben
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Szatelit (ism.)
15.30 Maja, a méhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
Jakab paradicsoma
15.55 Csapdák
(kanadai rajzfilmsorozat)
Az elfelejtett könyvtár
16.20 Zenelánc
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/60.)
17.00 A háziorvos: Dr. Lavicska Kálmán
17.15 Körzeti magazinok
17.40 Körzeti híradók
18.05 Ficánkoló
Ezüstszárny
(cseh bábfilmsorozat)
Barátokra mindenkinek szüksége van
18.20 „Engedjétek hozzám!”
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/45.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
Szizigium
20.45 Szilveszter újra!
Mindenki másképp csinálja
Részletek a kabaréból
21.30 Mixishow
21.50 Kenó
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Interjú a miniszterelnökkel
22.55 Kimenő éjfélig
(amerikai film, 1973)
0.50 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás és hójelentés
6.15 A Hét (ism.)
7.00 Híradó
7.10 Időjárás és hójelentés
7.15 Zóna (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Telesport
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Frankenberg-kastély
(német sorozat - 13/10.)
14.55 Magyarok cselekedetei (ism.)
15.00 Repeta
17.30 Tudományos híradó
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 159.)
Viharfelhők
18.30 Magyarország ma
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Vulkánok útja
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
20.50 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Folkhétfő
22.00 Az alagút túloldalán
(spanyol film)
23.45 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 20.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 4.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 21.)
14.30 Klip klub
15.00 Rajzfilm klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 54.)
16.40 Knight Rider
(amerikai filmsorozat - 5.)
17.30 100-ból egy
(vetélkedő)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 32.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Hadd maradjak, anyu!
(német film)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 Az ötödik sarok
(amerikai film, ism.)
0.20 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


6.00 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 66.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 63.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete (ism. - 42.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 64.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 64.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 25.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 64.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 66.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 67.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 69.)
19.55 Összetört álmok
(amerikai film)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat - 15.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


10.55 Heti Hírmondó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
12.40 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.00 Közép-európai magazin (ism.)
13.35 Zöldszem, Zöldfül (ismétlés)
14.05 Tarkabarka (ism.)
15.10 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat, ism. - 7.)
16.05 Múltból vett jövő (ismétlés)
16.30 Harmónia
17.05 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 50.)
17.30 Tóbiás és az oroszlán
- Kitalálós Bill
- Űrfantázia
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Az élet csodája
(svéd ismeretterjesztő film - 3/3.)
19.15 Kamera a hátizsákban
(ismeretterjesztő film)
19.55 Beavatás
20.05 Helikon
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Az asszony, akit Jackie-nek hívtak
(amerikai film - 3/1.)
23.05 A környezetvédő
(ausztrál dokumentumfilm)
23.35 Híradó

HBO


5.30 A bíborvörös dolgozószoba
(amerikai rajzfilm)
6.30 Sztárközelben: Jim Carrey
7.00 Lois és Clark
8.05 Gyermek az időben
(amerikai film)
9.35 Tanmesék a szexről
(magyar vígjáték)
11.00 Zűrös manus
(amerikai vígjáték)
12.40 Apácashow 2.
14.30 Mozimánia: Humphrey Bogart
15.30 Veszélyes kölykök
(amerikai film)
17.10 Only You - Téged egyedül...
19.00 Lois és Clark
20.00 Üldözöttek
21.30 Sztárközelben: Michelle Pfeiffer
22.00 A szív hídjai
0.15 Célpontban
1.45 Tiszta játszma
3.20 Füst
(amerikai film)

TV3


15.00 Kisasszony
(brazil sorozat - 170.)
15.30 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. - 10.)
16.30 Star Trek
(amerikai sorozat, ism. - 11.)
17.30 Gillette World Special
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 41.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 56.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 42.)
21.00 A smaragd románca
(amerikai film, 1984)
23.10 Hír3 (ism.)
23.40 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 56.)

MSat


1.35 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
13.30 Music Box Top Ten
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 226.)
15.00 A hekus
(német tévéfilmsorozat, ism. - 10.)
16.00 Tombola
(amerikai film)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ism. - 14.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 11.)
Isabelle fantom
19.30 A sikátor igazsága
(amerikai film)
21.25 Waczak Szálló
(angol sorozat - 9.)
Waldorf-saláta
22.10 MSAT Klub (ism.)
22.40 A3-ik vonal
23.40 Miss kickboxer
(amerikai film, ism.)

Szív TV


10.00 Konyhashow
10.30 Utazás Gasztronómiában
11.00 Palánta
11.30 Blende
12.30 Hívd Andreát!
14.30 Sztárbarangoló
15.00 Benkó Dixieland Band
16.00 Az észak vadvilága: A sarkkör szélén (ism.)
16.30 Más
17.00 Személyi hiba
(amerikai film)
19.00 Fogyatékossággal élők félórája
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilmsorozat)
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 15.)
21.00 A ring királya
(amerikai akciófilm)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle - 13.
(francia erotikus sorozat)

ATV


18.00 ATV-stúdió
19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Bosszú
21.50 Klippercek
22.30 Az ördögök éjszakája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése