1998. február 6., péntek

Tv műsor - 1998. február 6. - Péntek

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/44.)
10.05 Família Kft. (ism.)
10.40 Civil kurázsi (ism.)
11.15 Savannah
(amerikai sorozat)
A családi ékszer
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.55 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/4.)
Újra a Kirrin-szigeten
14.25 Martin Chuzzlewit
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 6/5.)
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
15.55 Ficánkoló (ism.)
16.05 Kisokos
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 116.)
Cserebere
17.00 Gyerekszoba
17.15 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ablak
19.00 Pingu
(német gyurmafilmsorozat)
A házimunka
19.05 Családi csetepaték
(francia rajzfilmsorozat)
A víg vízvezeték-szerelő
19.20 Vers mindenkinek
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Savannah
(amerikai sorozat, ism.)
A családi ékszer
20.45 Exkluzív
21.10 Jeanne Moreau
(francia portréfilm)
22.00 Kenó
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.40 Capone
(amerikai film, 1975)
0.15 TeleJazzPódium
1.05 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 VilágKép (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 „Az ég a bátrakat szereti...” (ism.)
11.55 Gyógyuló gyermekszívek (ism.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Derrick
(német sorozat)
15.00 Repeta
17.30 Zöld bolygó
17.50 Mixi-Tipp
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 178.)
A bosszú
18.30 Alpok-Duna-Adria
18.55 Kéménymesék (ism.)
- Benedek Elek meséi (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Legenda és valóság
Izland, a titokzatos sziget (ism.)
20.45 MTV+
20.55 Magyarok cselekedetei
21.00 Magyar Ház
22.00 Senkiföldje
(magyar film, 1992)
23.40 Időjárás- és hójelentés
23.45 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 39.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 72.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 23.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 40.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 73.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 24.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 51.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Piszkos alku
(amerikai film, 1986)
21.40 Gyilkos sorok
(angol sorozat - 13.)
22.30 Terhelő bizonyíték
(amerikai film, 1994)
24.00 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Nemcsak egy mozi
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 85.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 82.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 61.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 83.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Megdumáljuk
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 18.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 44.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 83.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 84.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 86.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 88.)
19.55 Kifutó
(zenés műsor)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cinikus hekus
(amerikai film, 1990)
1.15 Hajnaltól napestig
1.35 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV


8.55 Váltó (ism.)
9.35 Cyrano és D'Artagnan
(francia-olasz-spanyol film, ism., 1962)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Talpalatnyi Zöld (ism.)
13.20 Operamesék - A denevér
(angol film)
14.15 A fizika kultúrtörténete
(dokumentumfilm - 2/2.)
15.15 Fehér éjszakák
Al Manach (ism.)
Pusztina
(dokumentumfilm)
16.35 Virtus
17.05 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál sorozat, ism. - 3.)
17.30 Rupert maci kalandjai
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Az Olsen banda nem adja fel
(dán film, 1979)
20.05 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.30 Tudósítás a XXIX. magyar filmszemléről
21.45 Csinibaba
(magyar film, ism.)
23.25 Híradó
23.55 Jazzperanto
0.35 Lidércfény
(francia film) FF

HBO


5.30 Sztárközelben: Kathleen Turner
6.00 Pocahontas
(amerikai rajzfilm)
7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Ace Ventura - Hív a természet
9.40 A kis hercegnő
11.45 Hazajárók
(amerikai vígjáték)
12.50 Zöld szója
(amerikai sci-fi)
14.30 Mennyei örömök klubja
(amerikai dráma)
16.45 Első állomás, Las Vegas
(amerikai vígjáték)
18.25 Mennyi? 30!
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 A csalás gyönyöre
(magyar filmdráma)
21.40 Sztárközelben: Joe Pesci
22.05 Gyilkos vér
(amerikai thriller)
23.35 Megbélyegezve
1.45 Elsodorva
(amerikai filmdráma)
3.30 A bizalom ára
(amerikai akciófilm)

TV3



15.30 Annie királyi kalandja
(amerikai film, 1995)
17.15 Creme 21 - könnyűzenei toplista
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 73.)
18.45 Hír3
19.15 Melrose Place
(amerikai sorozat - 14.)
Határvonal
20.15 A balfácán
(amerikai sorozat - 1.)
Professzor az üveg alatt
20.45 Interjú a vámpírral
(amerikai film, 1994)
23.00 Hír3 (ism.)
23.25 Hegylakó (ism. - 73.)
0.20 Annie királyi kalandja
(amerikai film, ism.)

MSat


0.10 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
12.40 Rocktükör (ism.)
13.15 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 245.)
14.45 Játszd újra...
15.30 Music Box Top Ten
16.10 Harcművészek
(amerikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 14.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 30.)
19.30 Poirot
(angol sorozat - 5.)
20.30 Farmerháború
(amerikai krimi)
22.10 Electric Blue (ism. - 8.)
23.10 Halálos háromszög
(amerikai film, ism.)

Szív TV


11.00 Képes recept
12.30 Különjárat
13.00 Földgömb
13.30 Rock and roll 2.
14.30 Popdzsungel
15.00 Utazás Gasztronómiában
16.00 Hogyan növekednek?
(természetfilm)
16.30 RPS - News
17.00 Őrangyalok 3.
A mayák kincse
19.00 Egészségmagazin
19.30 Hogyan növekednek?
20.00 A természet világa 1.
Gran Paradiso - Egy megmaradt ősi világ
21.00 Pengeélen
(amerikai thriller, 1994)
23.00 „Párosan szép...”
23.30 Emmanuelle - 17.
24.00 Éjjeli műszak
(amerikai film)

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.15 Ingatlanpanoráma
19.25 Klippercek
20.00 Fehér telefonok
21.55 Ingatlankavalkád
22.30 Tisztító tűz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése