1998. február 5., csütörtök

Tv műsor - 1998. február 5. - Csütörtök

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/43.)
10.05 Helló, Magyarország! (ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat, ism. - 27/26.)
Gondok
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Újévi koncert '98
Részletek az Interoperett gálaműsorából - 1.
14.00 Együtt - Velünk élő kisebbségek
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Vegyes páros
Telefonos vetélkedő
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/75.)
17.00 Pos(z)itív
17.10 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
17.15 Bohózatalbum
Rejtő Jenő: A biztosíték
17.45 Körzeti híradók
18.00 Kápolna a homokon
18.20 Vízipók, csodapók
(rajzfilmsorozat, ism.)
A zavaros víz
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/60.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Negyvenéves bűntett
20.35 Desszert
Kepes András műsora
Vendég: Psota Irén, „hobo” Földes László, Doszpot Péter
21.40 Kenó
21.45 Hírek
21.50 Aktuális
22.15 VilágKép
Nemzetközi kitekintő
(Feliratozva is!)
22.45 Egy bűnös élet naplója
(olasz film, 1993)
0.10 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Szabadverseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Kalandozások Patagóniában (ism.)
11.50 MTV+
12.00 Ilyen Benczédi!
Benczédi Sándor-portré
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Derrick
(német sorozat)
15.00 Repeta
17.30 Kormányváró
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 177.)
A gyász
18.25 Magyarok cselekedetei (ism.)
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
Kéménymesék (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A mi 20. századunk
(angol dokumentumfilm-sorozat)
1900 - A jóreménység kora
21.00 TS-extra
21.30 Rockcsütörtök
22.00 Presszó
(magyar film)
23.45 Időjárás- és hójelentés
23.50 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 38.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 71.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 22.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
13.30 Borostyán
(olasz sorozat - 39.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 72.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 23.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 50.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 13.)
20.50 A vadász éjszakája
(amerikai film, 1991)
22.30 Ne várd a csodát!
(angol film, ism.)
24.00 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Gyökereink
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 84.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 81.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 60.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ismétlés - 82.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 17.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 43.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 82.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 79.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 85.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 87.)
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat - 6.)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat - 16.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV



9.00 Képes krónika
11.15 Régiók (ism.)
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 „Soha nem késő”
(riportfilm)
12.55 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai sorozat - 7/5.)
13.20 Tökéletesített természet
(angol ismeretterjesztő film - 7.)
13.50 A bátor Bonifác
(francia vígjáték, 1949) FF
15.25 A cirkusz szép pillanatai
(francia film - 2/1.)
16.30 Szegletkő
17.05 Hubertusz
17.20 Barangoló
17.35 Űrfantázia
A cuclisüveg
- Mesefilmek
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Halál a kertben
(francia-mexikói film, 1956)
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Amikor kialszik a nap
(hongkongi film, 1994)
23.15 Híradó

HBO


5.30 Egyedül az erdőben
(amerikai családi film)
7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
8.05 Én és a gorillám
9.45 Véndögség
(amerikai vígjáték)
11.35 Nell, a remetelány
(amerikai filmdráma)
13.25 Sztárközelben: Johnny Depp
13.50 Pilóták háborúja
15.40 Eszelős szerelem
(amerikai vígjáték)
17.15 Enigma
(amerikai dráma)
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
20.00 Az ember, aki elfogta Eichmannt
(amerikai dráma)
21.35 Sztárközelben: Whoopi Goldberg
22.00 Melrose Place
22.45 Fűnyíróember 2.
(amerikai fantasztikus film)
0.15 Szerelmi csatározások
(amerikai sorozat)
1.50 Bronx-i mese
(amerikai filmdráma)
3.50 Gyilkos kiáltás
(angol filmdráma)

TV3


15.15 Esküszöm!
(amerikai film, 1993)
17.15 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
17.45 Fejvadász
(amerikai sorozat - 19.)
18.45 Hír3
19.15 New Jack City
(amerikai film, 1991)
21.00 MASH
(amerikai sorozat - 2.)
21.30 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 14.)
22.25 Hír3 (ism.)
22.55 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 72.)
23.50 72 óra (ism.)

MSat


0.20 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
12.45 Bulivonal (ism.)
13.15 A hekus
(német sorozat, ism. - 28.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 244.)
14.45 Játszd újra...
15.30 Music Box Top Ten
16.00 Bulivonal
16.30 News-da
17.00 Szelep
(sportműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 13.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 29.)
19.30 Semmittevők
(amerikai film)
21.25 Drakula
(sorozat - 1.)
22.25 Hadijáték (ism.)

Szív TV


10.00 „Nem boszorkányság”
11.00 Zsaruszív
11.30 Autósport
12.30 Popdzsungel
13.00 Egészségmagazin
13.30 Képes recept
14.30 Különjárat
15.00 Rock and roll 1.
15.30 Off Road magazin
16.00 Rock and roll 2.
16.30 Sztárbarangoló
17.00 Őrangyalok 2.
Égből pottyant szerencse
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 Blende
20.30 Benkó Dixieland Band
21.00 Ördögtánc
(amerikai film, 1994)
23.00 Sztárbarangoló

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.20 Tárcanézőben
20.00 Végzetes diagnózis
20.30 A gyilkos arca
21.55 Mondjuk a magunkét
22.35 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése