1998. február 4., szerda

Tv műsor - 1998. február 4. - Szerda

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat -192/42.)
10.10 Nyitott száj (ism.)
10.50 Cirka-firka
11.10 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/5. rész)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Népzenei összeállítás
14.00 Slovenski utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Cimborapadlás
Művelődéstörténeti sorozat
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/74.)
17.00 Alfa szolgálat
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
17.55 Irgalmas szamaritánus
Riportfilm a szamaritánus vallásról és népközösségről
18.15 Családi csetepaték
(angol rajzfilmsorozat)
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/59.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A maharadzsa lánya
(olasz-német sorozat - 3/1.)
21.40 MM
21.45 Kenó
21.50 Hírek
21.55 Aktuális
22.20 Szabad verseny
(gazdasági magazin)
22.50 György király
(angol-amerikai film)
0.40 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Publikum (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Kalandozások Patagóniában (ism.)
12.00 Rózsa Sándor
(sorozat, ism. - 7/7.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Derrick
(német sorozat)
15.00 Repeta
17.30 Izom-láz
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 176.)
A tengeri tajték
18.25 Magyarok cselekedetei (ism.)
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Terra X
(ismeretterjesztő sorozat)
20.45 MTV+ (ism.)
21.00 TS-extra
21.30 Show-szerda
22.00 Varrat
(amerikai film, 1996)
23.30 Időjárás- és hójelentés
23.35 Mélyvíz

RTL Klub



6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 37.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 70.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 21.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
13.30 Borostyán
(olasz sorozat - 38.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 71.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 22.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 49.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Zsaruzsenik
(német sorozat - 12.)
20.50 Ne várd a csodát!
(angol film, 1989)
22.20 Gyermekszív
(német film, ism.)
23.50 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 83.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 80.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 59.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 81.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 16.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 42.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 81.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 82.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 84.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 86.)
19.55 Csupa bal láb
(amerikai zenés filmvígjáték)
21.40 Mindent vagy semmit
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat - 17.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!

Duna TV



9.00 Képes krónika
10.45 Héthatár (ism.)
11.20 Gazdakör (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Mesefilmek
13.10 Kína történelmi városai
(kínai ismeretterjesztő film - 14/11.)
14.05 A dolgok természete
(kanadai ismeretterjesztő film)
14.50 A kozmosz kihívása
(angol ismeretterjesztő film)
15.40 Győztesnek születtek
(francia sorozat - 24.)
15.55 Váratlan utazás
(kanadai sorozat - 13/7.)
16.45 Felelet az életnek
17.25 Babar
Az agyaras pimpemel
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A nagy kék országút
(francia-olasz film, 1957)
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Zizi
(magyar film) FF
22.10 Árnyék a havon
(magyar film, 1992)
23.20 Híradó

HBO


5.30 Sztárközelben: Denis Quaid
6.00 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Fehér Agyar
(amerikai kalandfilm)
10.50 A U2
(zenés dokumentumfilm)
11.40 Képzelt bűnök
13.25 Zűrzavaros éjszakák
(amerikai vígjáték)
15.05 Roger nyúl a pácban
16.45 Az ártatlanság kora
(amerikai filmdráma)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Kettőn áll a vásár
21.40 Sztárközelben: Tommy Lee Jones
22.05 Rossz társaság
(amerikai thriller)
23.50 Véres virágok
(amerikai akciófilm)
1.20 Egy füst alatt - Beindulva
(amerikai filmdráma)
2.45 Ponyvaregény
(amerikai vígjáték)

TV3


15.15 Könnyed élet
(amerikai film, ism.)
17.15 Cinema - a TV3 filmmagazinja
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 72.)
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 15.)
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat - 1.)
20.45 A Maszk
(amerikai vígjáték, 1994)
22.40 Hír3 (ism.)
23.10 Drága testek
(amerikai sorozat, ism. - 15.)
0.05 Cinema - a mozi világa (ism.)

MSat


0.15 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.15 A hekus
(német tévéfilmsorozat, ismétlés - 27.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 243.)
14.45 Játszd újra...
15.30 Music Box Top Ten
16.10 Hajsza az időn át
(amerikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 12.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 28.)
19.30 Halálos háromszög
(amerikai film)
21.25 Murder One
(angol sorozat, ism. - 23.)
22.25 Herman
(amerikai film, ism.)

Szív TV


10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Off Road magazin
12.30 „Nem boszorkányság”
13.00 Rock and roll 1.
13.30 Kamilla
14.30 Más
15.00 Szilágyi cseveg
16.00 Rock and roll 2.
16.30 Popdzsungel
17.00 Sárkánykölykök
(amerikai vígjáték)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Hogyan növekednek?
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 22.)
21.00 Dominic vára
(amerikai akciófilm)
23.30 Pop-dzsungel

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Gonosz mélység
21.45 Klippercek
22.00 Szórakoztató, információs magazin (ism.)
22.30 A vámpírok éjjele

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése