1998. február 3., kedd

Tv műsor - 1998. február 3. - Kedd

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Sportakadémia
Topmodell
A protekciós
10.25 Szemlátomást (ism.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Offenbach: Italománia, avagy Operaest pezsgővel
(operett, ism.)
14.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/73.)
17.00 Sorstársak
17.15 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Vackor az I. b-ben
(rajzfilmsorozat, ism.)
Vackor lovagi szolgálata Zachar Zsófi védelmében
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/58.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/11.)
Éjszakai műszak
20.45 Kriminális
21.20 MM
21.25 Telemázli
21.50 Kenó
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Publikum
22.55 Sodrásban
(magyar film, 1964)
0.20 Híradó

MTV 2



5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Újra...
Válogatás szolgáltató műsorokból
7.45 Határtól határig
8.00 Parlamenti Napló
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Repeta
17.30 HT
Háttértudomány
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 175.)
A büszke tulajdonos
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Plakát Kettős látás
20.50 MTV+
21.00 TS-extra
21.25 Magyarok cselekedetei
21.30 Kisimbisz, pengő húsz
Fohász kávéházért (ismétlés)
22.00 Emlékezetes hangok nyomában
23.45 Időjárás- és hójelentés
23.50 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. - 36.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 69.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 20.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 37.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 70.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 21.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 48.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Kettős bevetés
(német filmsorozat - 15.)
20.50 Gyermekszív
(német film)
22.30 Halálos Lolita
(amerikai film, ism.)
0.30 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs  magazin)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 82.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 79.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 58.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 80.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 15.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 41.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 80.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 81.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 83.)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 85.)
19.55 Kaméleon
(amerikai sorozat - 18.)
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat - 5.)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Kobra
(amerikai sorozat - 18.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!

Duna TV



11.25 Harmónia (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Police (ism.)
13.15 Gdanski anziksz
13.40 Hogyan segíti
Magyarország az Egyesült Államokat?
(dokumentumfilm)
14.25 Aranysárkány
(magyar film, 1966, ism.)
15.50 Színházi Élet (ism.)
16.30 Nyelvőrző (ism.)
17.05 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi - 12/12.)
Ahonnan nincs visszaút
17.30 Kitalálós Bill
A pilóta
- Űrfantázia
Földrengés
- Popeye, a tengerész
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/1.)
19.15 A világegyetem enciklopédiája
(angol ismeretterjesztő film - 26/5.)
19.25 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Kései telehold
(magyar film, 1996)
23.30 Híradó

HBO



5.30 Sztárközelben: Bill Pullman
6.00 Kaszkadőrparádé
7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Mindörökké Batman
(amerikai film)
10.05 Véres feszület
(amerikai krimi)
11.50 A politika színpadán
13.40 Világverők
(amerikai vígjáték)
15.40 Fater - Élve vagy halva
(amerikai vígjáték)
17.15 Mortal Kombat
(amerikai akciófilm)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Ügynök kölyök
(amerikai vígjáték)
21.20 A Hitler Jugend tagja voltam
(amerikai dokumentumfilm)
21.55 Tiszta Hollywood 3.
22.30 Teljes napfogyatkozás
0.20 Felejtsd el Párizst!
2.00 A csend fogságában
3.40 Széles Sargasso-tenger

TV3


14.15 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 52.)
15.10 A milliárd dolláros agy
(amerikai film, 1967)
17.15 Zöld Pont
(sportmagazin)
17.45 Cracker
(angol sorozat - 16.)
18.45 Hír3
19.15 Könnyed élet
(amerikai thriller, 1987)
21.15 MASH
(amerikai sorozat - 1.)
21.45 Drága testek
(amerikai sorozat - 15.)
22.40 Hír3 (ism.)
23.10 Cracker
(angol sorozat, ism. - 16.)

MSat


2.05 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.15 A hekus
(német sorozat, ismétlés - 26.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 242.)
14.45 Játszd újra...
15.30 Music Box Top Ten
16.10 Csupasz igazság
(amerikai film)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism. - 49.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 27.)
19.30 Hadijáték
(amerikai film)
21.15 Poirot
(angol sorozat, ism. - 4.)
22.15 Vér és fegyverek
(olasz-francia film, ismétlés)

Szív TV


10.00 Pénzvilág
11.00 Kamilla
11.30 Szédülj el!
12.30 Szilágyi cseveg
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.30 RPS - News
15.00 Földgömb
15.30 Pepsi Show City
16.00 Hogyan növekednek?
(természetfilm, ism.)
16.30 Különjárat
17.00 Őrangyalok 1.
Balfácánok szabadlábon
19.00 Zsaruszív
19.30 Én kicsi pónim (ism.)
20.00 Tinitükör
20.30 Negyedik dimenzió
21.00 A feltaláló menyasszonya
(amerikai film)
23.00 Egy páholyban Benkő Dániellel (ism.)
23.15 Más

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.30 OBB magazin
19.40 ATV-stúdió
20.45 Biztos, ami biztos
21.00 ATV-stúdló
21.20 Mondjuk a magunkét
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése