1998. február 2., hétfő

Tv műsor - 1998. február 2. - Hétfő

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 182/169-173.)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Nótatár
Válogatás az MTV archívumából
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Domovina
14.55 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Csapdák Passinac lovag
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/72.)
17.00 Délutáni rendelés
A háziorvos: dr. Lavicska Kálmán
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ficánkoló (ism.)
18.15 Ezüstszárny
(cseh bábfilmsorozat)
18.25 „Engedjétek hozzám!”
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/57.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
Az Apokrif könyvek
20.45 Nyitott száj
Politikai vitashow
21.30 Mixishow
21.50 Kenó
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Provokatív
Oravecz Éva műsora
22.55 Vörös sivatag
(olasz-francia film, 1964)
0.50 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 A Hét (ism.)
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Zóna (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Játssz, Félix, játssz!
(zenés portréfilm, ism.)
11.45 Arborétumok, gyűjteményes kertek (ism.)
11.55 Rózsa Sándor
(sorozat, ism. - 7/6.)
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.50 Repeta
17.30 TH
Tudományos híradó
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat - 174.)
A törzsfőnök
18.30 Magyarország ma
18.55 Futrinka utca (ism.)
19.20 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Madárerdő (ism.) 2/1.
20.50 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Folkhétfő
22.00 Kopaszkutya
(magyar film, 1981)
23.35 Időjárás- és hójelentés
23.40 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 35.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 68.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. - 19.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat - 36.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
- Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 69.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat - 20.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 47.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Halálos Lolita
(amerikai film, 1989)
22.10 Reflex
(vitaműsor)
23.10 Ne ébreszd fel az alvó zsarut!
(francia film, ism.)
0.30 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Délelőtt a TV2-vel
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 81.)
11.15 Marienhof (ism. - 78.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(sorozat, ism. - 57.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 79.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat - 14.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 40.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 79.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 80.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 82.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 84.)
19.55 Szeretném, ha megszületnél
(amerikai film, 1996)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat - 18.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV


10.55 Heti Hírmondó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Néptáncok
12.40 Emlékképek (ism.)
13.00 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.20 Közép-európai magazin
13.55 Dajkamesék
(ismeretterjesztő film
14.15 A természettudomány és a technika mérföldkövei
(ismeretterjesztő film)
14.30 Tarkabarka (ism.)
15.30 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat, ism. - 10.)
16.25 Harmónia
17.00 Kalliopé dalnokai
Versmondó módszertani műsor
17.35 Tóbiás és az oroszlán
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A Titanic titkai
(angol dokumentumfilm)
19.15 Magyar Tudomány
20.00 Police
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Huttyán
(dokumentumfilm)
22.40 Carmen
(angol-svéd táncfilm)
23.30 Híradó

HBO


5.30 Sztárközelben: Demi Moore
6.00 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
7.00 Lois és Clark
(amerikai sci-fi sorozat)
8.05 Bundesliga forduló 21.
10.10 Bundesliga összefoglaló
11.15 Szóbeszéd
(amerikai vígjáték)
13.00 Sztárközelben: Anthony Hopkins
13.25 Isten óvja a királynőt!
(holland film)
15.25 A törvény hevében
(amerikai akciófilm)
17.00 Ace Ventura - Hív a természet
(amerikai vígjáték)
18.35 Sztárközelben: Oliver Stone
19.00 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
20.00 Megbélyegezve
(amerikai film)
22.10 Shop-Stop
(feliratos amerikai film)
23.40 A könyörtelen hajsza
(amerikai akciófilm)
1.10 Közönséges bűnözők
(amerikai thriller)
2.55 Sztárközelben: Liam Neeson

TV3



13.25 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ism. - 13.)
14.25 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. - 13.)
15.20 Lucas és a szerelem
(amerikai vígjáték, 1986)
17.15 Modell Tv
17.45 Hegylakó
(sorozat - 71.)
Ikersas
18.45 Hír3
19.15 Dinasztia
(amerikai sorozat - 52.)
20.15 Szárnyak
(amerikai sorozat - 1.)
20.45 Mondhatsz akármit!
(amerikai vígjáték, 1989)
22.40 Hír3 (ism.)
23.10 Hegylakó (ism. - 71.)

MSat


0.20 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.15 A hekus
(német sorozat, ism. - 25.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 241.)
14.45 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
15.30 Music Box Top Ten
16.00 Az aranymedve kalandjai
(amerikai film)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ism. - 3.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 26.)
19.30 Herman
(amerikai film)
21.25 Waczak Szálló
(angol sorozat - 12.)
Basil, a patkány
22.10 MSAT Klub (ism.)
22.40 A3-ik vonal
23.40 Brazil fiúk
(amerikai film, ism.)

Szív TV


10.00 Konyhashow
10.30 Utazás Gasztronómiában
11.00 Rock and roll
11.30 Pénzvilág
12.30 Hívd Andreát!
14.30 Sztárbár
15.00 Szédülj el!
16.00 Hogyan növekednek?
16.30 Más
17.00 Isten akarata
(amerikai vígjáték)
19.00 Képes recept
19.30 Hogyan növekednek?
(természetfilm)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 21.)
21.00 Halálkereskedő
(amerikai film)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle - 16.

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Farmerháború
21.50 Klippercek
22.00 Jogban járás
22.30 Az acél fiai

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése