1998. február 1., vasárnap

Tv műsor - 1998. február 1. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.05 Kíváncsi Fáncsi kalandjai
(rajzfilmsorozat, ism.)
Mackókaland
7.15 A kard
(mesejáték - 4/4.)
7.30 Bocsoda
7.55 Jövő 7
Ajánlóműsor gyermek- és ifjúsági műsorokból
8.10 Zenegér
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Családi napló
Azoknak, akik szeretnek együtt lenni
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.00 Római katolikus szentmise
Közvetítés a kecskeméti Bólyai János Gimnáziumból, a még templom nélküli Széchenyi-városi lakótelepről
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek - 21-es show
12.30 Új Reflektor Magazin
13.00 Kék tengermély
(olasz film)
14.40 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
15.40 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto őrségben
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai filmsorozat)
17.05 Minden, ami zene
17.10 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin
18.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Sandra hercegnő
(francia sorozat - 16/1.)
Lidérces álmok
20.50 Tonik
21.20 Wolfgang Amadeus Mozart: Cosi fan tutte
Operafilm két részben

MTV 2


7.20 Műsorismertetés
7.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism. - 115.)
A leszámolás
8.00 Az élő tenger
(kanadai ismeretterjesztő sorozat, ism.)
8.30 Megy a gőzös... Erdélybe
Sáfrány József filmje
9.00 Tökjó
Szórakoztató délelőtt
11.00 Telesport
Ausztrál nyílt teniszbajnokság
Falco-Lépték KC-Albacomp-SZÜV férfi kosárlabda-mérkőzés
13.00 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat, ism. - 160/68-71.)
15.00 Middlemarch
(angol sorozat - 7/7.)
16.00 Interoperett gála
17.00 Európát megint elrabolják?
17.30 Szemlátomást
Az év grafikája
18.00 Tranzit
18.30 Ernyő
19.00 Kolumbusz és a felfedezések kora
(dokumentumfilm - 2.)
20.00 Zorán Koncert 1997. (ismétlés)
21.35 Telesport
22.05 Amíg még élünk
(angol sorozat - 33/4.)
22.45 Időjárás- és hójelentés
22.50 Universitas

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Spirou és Fantasio
- Tekergér
- Kimba
- Mecki
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 4.)
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 28.)
11.30 Szívvel, lélekkel
Talkshow másképp
12.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
13.00 Híradó
13.10 Dóra mozija
(magazin)
13.35 Kész átverés (ism.)
14.00 A szórakozott
(francia film, 1970)
15.30 Rosszemberek
(magyar film, 1978)
17.00 A Kirawira áradatai
(angol dokumentumfilm)
18.00 Szemtől szembe
Politikai interjú
18.15 Fókusz plusz
A hét riportjaiból
18.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 12.)
20.15 Ne ébreszd fei az alvó zsarut!
(francia film, 1988)
22.00 Éjszakai jövevények
(angol film, 1972)
23.40 Dóra mozija (ism.)
0.10 Szemtől szembe (ism.)
0.25 Fókusz plusz (ism.)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Biblia a gyermekeknek
Könyvek könyve
7.30 Sulisok(k)
Sokatlanul - a suliról
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
10.00 Follow me - Nyelvlecke
10.30 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
11.30 Gyökereink
Kisebbségekről mindenkinek
12.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.30 Nótaszó
A TV2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 77-81.)
15.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat - 18.)
16.00 Top 10
Magyar slágerlista
16.30 Nemcsak egy mozi
17.00 Az űrközpont
(amerikai sorozat)
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
19.30 Szerelem első látásra
19.55 Egy nő vagy kettő
(francia vígjáték, 1985)
21.30 Nemcsak egy mozi (ismétlés)
22.00 Ki kicsoda?
Gigli-koncert
23.40 Napló
A TV2 heti magazinja (ismétlés)

Duna TV


7.55 Popeye
A milliomos
- Babar
Aranybánya
- Szimba, az oroszlánkirály - 12.
8.55 Pop-sa-rock (ism.)
9.20 Ziccer (ismétlés)
10.00 Európa természeti csodái
(francia sorozat)
10.55 Mahler: I. szimfónia D-dúr
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.10 Néptáncok
12.20 Fennakadva a fán
(francia-olasz vígjáték, 1970)
13.50 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Talpalatnyi Zöld
17.30 Moha és Páfrány
- Bartakiáda
- Popeye
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Angyal az asztalomnál
(angol film - 3/1.)
20.00 Az örömtelenség mozija
(új-zélandi dokumentumfilm)
20.55 Sportpercek
21.05 Színházi élet
21.55 Jazzperanto - azaz egy nyelven beszélünk
22.40 Régi idők
(angol tévéfilm)
24.00 Sportképek (ism.)

HBO


5.30 Hazajárók
(amerikai vígjáték)
7.10 Három férfi és egy bébi
(amerikai vígjáték)
8.50 A kis hercegnő
10.30 National Geographic
11.25 Tiszta Hollywood 3.
12.00 Divatdiktátorok
(amerikai vígjáték)
14.10 Szép szőke herceg
(amerikai vígjáték)
15.45 Neruda postása
(olasz film)
17.30 Mennyi? 30!
18.05 Bundesliga összefoglaló
19.10 Melrose Place
20.00 Rossz társaság
(amerikai thriller)
21.45 Elsodorva
23.30 Flört
0.55 Kivégzős
(amerikai horror)
2.25 Vörös cár
(angol vígjáték)
4.15 Bundesliga összefoglaló

TV3


8.00 Profitvadász
8.30 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.30 Alf
(amerikai sorozat, - 50.)
10.30 National Geographic
(természetfilm-sorozat)
11.30 Nancy Drew
(kanadai sorozat - 13.)
Hosszú az út hazáig
12.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism. - 13.)
13.00 Tini nindzsa teknőcök
(amerikai film, 1990)
15.00 Az Angyal
(angol sorozat - 14.)
A repülési terv
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 13.)
17.00 Cinema (ism.)
17.30 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 14.)
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 13.)
Valóra vált álmok
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat - 14.)
21.00 A rózsaszín párduc
(amerikai film, 1964)
23.15 Cracker
(angol sorozat - 15.)
0.15 Profitvadász (ism.)

MSat


1.30 Music Box
10.00 Power Rangers
Erős morhin mutánsok
10.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 233.)
11.00 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 234.)
11.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 235.)
12.00 Címlapsztori
13.00 Tengerparti láz
(amerikai film, ism.)
15.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 21.)
16.00 Biztos, ami biztos
(amerikai film, ism.)
18.00 Dilizsaruk (3.)
18.30 MSAT Klub
19.00 Gabriella-show
19.30 Vér és fegyverek
21.30 A szomszéd
(amerikai krimi, ism.)
23.20 Címlapsztori (ism.)

Szív TV


11.00 Brazil őserdők - Pantana (ism.)
12.00 Utazási magazin
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism. - 20.)
14.00 Az észak vadvilága: A vadon fia (ism.)
14.30 Szilveszteri emlék (ism.)
15.00 Vér egy bársonyos bőrön
(amerikai krimi)
17.45 Egy páholyban Benkő Dániellel
18.00 Divatház
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(amerikai sorozat - 17.)
19.00 Kamilla
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat, ism.)
20.00 Az észak vadvilága
20.30 Szilágyi cseveg
21.30 Menekülés a paradicsomba
23.30 Konyhashow

ATV



18.00 ATV-stúdió
19.25 Klippercek
20.00 Hidegtűz
21.40 Klippercek
22.30 Siralomvölgy

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése