1997. december 28., vasárnap

Tv műsor - 1997. december 28. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.05 Tinti kalandjai
(rajzfilmsorozat, ism.)
Télapó kisinasa
7.10 Kastanka
(rajzfilm, ism.)
7.30 A hét varázsdoboz
(mesejáték, ism.)
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Barackvirág
(tévéjáték, 1988, ism.)
9.05 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism. - 6.)
Alfa-Beat-A
9.30 Családi napló
10.00 Az év sportolója
10.30 Tévémagiszter
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Délidő
13.15 Tábladzsungel
(amerikai film, 1955)
15.00 Életjel
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Bombalu
- Békés karácsonyt
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai sorozat - 31.)
17.05 Minden, ami zene
17.10 Ön dönt!
Horvát János műsora
18.10 Helló, Magyarország!
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Uborka
20.25 Csinibaba
(magyar film, 1996)
(Feliratozva is!)
22.10 Viszonyok
(amerikai sorozat - 17/16.)
Valentin-nap
22.55 Tonik
23.25 Legendás gitárosok
(angol zenés film)
Pete Seegertől a Pink Floydig

MTV 2


6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.05 Tinti kalandjai (ism.)
7.10 Kastanka (ism.)
7.30 A hét varázsdoboz
(mesejáték, ism.)
8.25 „Így szól az Úr!”
8.30 Barackvirág
(tévéjáték, ism.)
9.05 Mézga család (ism - 6.)
9.30 Hol-mi?
9.55 A névtelen vár
(tévéfilm, 1981, ism. - 6/4.)
11.05 Telesport
13.30 Well on the way
14.00 A legpolgáribb politikus
(dokumentumfilm)
15.05 Pinocchio kalandjai
(olasz sorozat - 6/3.)
15.55 Dallamról dallamra...
16.30 PoliTour
17.05 Barangolás Borneón
17.40 Svédcsavar
(tévéfilmsorozat, ism. - 3/2.)
18.20 Anno
19.00 Karácsonyi ajándékest - a Vígszínházban
20.00 Szemlátomást
20.30 Háztűznéző
A Radnóti Színház és a soproni Petőfi Színház előadása
23.00 Telesport
23.30 Akadémiai esték

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 18.)
11.30 Űrapu
(amerikai sorozat - 17.)
12.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
13.00 Szívvel, lélekkel
(talkshow másképp)
14.00 A St. Tropez-i csendőr
(francia-olasz film, 1964)
15.30 Hófehér
(magyar rajzfilm)
17.00 Amazónia állatvilága
(angol dokumentumfilm)
18.00 Szemtől szembe
Politikai interjú
18.15 Fókusz plusz
18.30 Dóra jelenti
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 7.)
20.15 A hegylakó 3. - A mágus
(amerikai film, 1995)
22.00 A gyönyör rabjai
(amerikai film, 1990)
23.30 Dóra jelenti (ismétlés)
24.00 Szemtől szembe (ismétlés)

TV2


6.45 Karácsonyváró
(francia rajzfilmsorozat)
7.00 Klik
Szóra-késztető informatika
7.30 Biblia gyermekeknek
Könyvek könyve
8.00 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
(spanyol rajzfilmsorozat)
8.30 Káposztafalva lakói
(német rajzfilmsorozat)
9.00 Megdumáljuk?
10.00 Follow me - Nyelvlecke
10.30 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
11.30 Gyökereink
Félóra a kisebbségekről és a kisebbségeknek
12.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.30 Nótaszó
A TV2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 55-56.)
13.45 Akli Miklós
(magyar film, ismétlés)
15.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat - 13.)
16.00 Top 10
Magyar slágerlista
16.30 Sportvilág
17.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Óceánok (ism.)
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
19.55 Nyolc-nulla
(amerikai film)
22.00 A bajnok
(amerikai film, 1993)
23.45 Napló (ismétlés)

Duna TV


8.10 A kanadai vadon csodái
8.35 Európa szántalpakon
(ismeretterjesztő film)
8.50 Brúnó kalandjai - 7.
9.15 Az ókor mediterrán városai
(amerikai ismeretterjesztő film - 3/3.)
10.20 Zöldszem, Zöldfül
10.50 Táncház
11.20 Kapcsok
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Hírek
12.10 Isten öreg bojtára...
13.10 Postabontás - Levélváltás
13.35 Sportképek
14.40 Múltból vett jövő
15.10 Emlékképek - Régi híradók
15.30 Lakáskulcs
16.15 Celia
(sorozat - 6/5.)
17.05 A fülemüle
17.30 Arany János: Toldi
17.45 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Pályatársak Szőts Istvánról
(dokumentumfilm)
19.50 Hallstadti ballada
(osztrák rövidfilm)
20.10 Az ifjú Törless
(német film, 1966) FF
21.35 Mozgó Kép
22.05 Sportpercek
22.15 Szoba kilátással
(angol film, 1985)
0.05 Sportképek (ism.)
1.10 Beatles-antológia
(angol dokumentumfilm - 6/5.)

HBO


5.45 Sztárközelben: Sigourney Weaver
6.15 Ki az úr a házban?
(amerikai vígjáték)
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
9.00 Alf
(amerikai sorozat)
9.30 Kung-fu
(amerikai sorozat)
10.35 National Geographic
Elefántok és emberek
11.35 Folytassa, Doktor!
(angol vígjáték)
13.10 Rainbow - Ellopták a szivárványt
14.50 Wembley Szuperkoncert
16.55 Holt Költők Társasága
(amerikai filmdráma)
19.00 Jég veled!
20.35 Micsoda csapat
(amerikai vígjáték)
22.45 A fegyveres férfi
0.20 Tűzfészek
1.55 Kemény fegyház
3.30 Fresh
(amerikai film)

TV3


8.00 Profitvadász
8.30 A világ legrejtélyesebb állatai nyomában
(természetfilm-sorozat - 9.)
9.00 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilmsorozat)
9.30 Alf
(amerikai sorozat - 38.)
10.00 Szeszélyes természet
(angol természetfilm-sorozat)
11.00 Nancy Drew
(kanadai sorozat - 8.)
11.30 Modell Tv
12.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism. - 8.)
13.00 Az állatok válaszolnak
(magyar természetfilm)
14.30 Országjáró kamera
15.00 Az Angyal
(angol sorozat - 9.)
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 8.)
17.00 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 9.)
18.00 Aloha
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 8.)
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat - 9.)
21.00 Négy esküvő és egy temetés
(angol film, 1994)
23.30 Cracker
(angol sorozat - 10.)
0.30 Profitvadász - pénzügyi, gazdasági magazin (ism.)

MSat


1.20 Music Box
10.30 Slapaj kalandjai
11.00 Popeye
11.30 Power Rangers
12.00 Címlapsztori
13.00 Őrült sportok
13.30 Fashion Tv
14.00 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 19.)
15.00 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 20.)
16.10 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT-koncert
18.00 Pacific Blue
(sorozat, ism. - 33.)
19.00 Gabriella-show
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 44.)
20.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 12.)
20.30 A sas leszáll
(amerikai film)
23.05 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 22.)
0.05 Címlapsztori (ism.)
1.05 Menekülés Athénból
(amerikai film, ism.)

Szív TV


11.00 Fajdparádé
12.00 Utazási magazin
12.30 Egészségmagazin
13.00 Szárnyaló szarvasok
(természetfilm-sorozat)
14.00 Az észak vadvilága: A macska-bagoly erdő
14.30 Montázs
15.00 Sztárok a pálma alatt
Jótékonysági koncert
16.00 Szerelem, vak vagy
(amerikai vígjáték)
18.00 Élet és designe
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
19.00 pH-érték
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat)
20.00 Az észak vadvilága: A macska-bagoly erdő
(természetfilm-sorozat, ism.)
20.30 Szilágyi cseveg
21.30 Ütőerő
23.30 Konyhashow

ATV


19.25 Klippercek
20.25 Piszkos tánc
22.20 Angyalok dühe 2.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése