1997. december 27., szombat

Tv műsor - 1997. december 27. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network: Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
Két tűz között
- Foxi Maxi
Foxi Maxi, a gyermeteg szörnyeteg
- Frédi és Béni
Szépséges csata csetepaté
- Tom és Jerry
Civakodás
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Ficánkoló (ism.)
9.15 Kíváncsi Fáncsi kalandjai
(rajzfilmsorozat, ism.)
Füleskaland
9.25 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism. - 5.)
Memumó
9.50 Legyél te is Bonca!
(tévéfilm, 1984, ism.)
11.00 Família Kft. (ism.)
11.35 Azok a csodálatos állatok
A medúzák és a tövises rája
12.00 McKenna
(amerikai sorozat, ism. - 13/3.)
A hajsza
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Népzenei magazin
13.35 A kölcsönkapott Föld
13.55 Telesport
Angol Liga
14.55 Utópia
(francia film, 1951) FF
16.30 Kass János „ceruzái”
A 70 éves művész köszöntése
17.00 Úton
(Feliratozva is!)
17.30 Minden, ami zene
17.35 Zóna
(riportmagazin)
18.00 Thalassa, a tenger magazinja
(francia természetfilm-sorozat)
Titkos kommandók
18.30 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A ravasz róka meséje
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Savannah
(amerikai sorozat)
A hazugság bajnoka
20.50 Gene Stone-Ray Cooney: Miért nem marad reggelire?
23.10 Szombat este

MTV 2


5.50 Nap-kelte
8.00 Műsorismertetés
8.05 PC-ábécé
8.35 Az élő tenger
9.30 Hrvatska kronika
9.55 Unser Bildschirm
10.20 Ecranul nostru
10.45 Slovenski utrinki
11.10 Domovina
11.35 Patrin - Üzenet - Vorba
12.00 Déli harangszó
12.05 Rondó
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ism. - 160/52-53.)
13.55 A grófi szérűn?...
(dokumentumfilm, ism.)
15.00 Gyöngyök
15.30 Gaia (ism.)
16.00 Mesélő cégtáblák
16.25 Arborétumok, gyűjteményes kertek (ism.)
16.40 Válaszolunk...
16.50 Időjárás
17.00 Telesport
19.00 A magyar irodalom képes története (ism.)
19.30 Família Kft.
20.00 Európai tizenhatok
21.00 Művészek a leukémiás gyermekekért
Vivaldi: A négy évszak
21.50 A hiányzó tekercs
(angol film)
23.10 Behálózva
(amerikai film, 1987)
0.50 Magyarok cselekedetei (ism.)

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat - 17.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat - 16.)
12.00 A szerelem nem szégyen
(magyar film, 1940)
13.30 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.30 Caribou: A végtelen utazás
(angol dokumentumfilm)
16.30 Kettős bevetés
(német sorozat, ismétlés - 9.)
17.30 Mentőangyalok
(amerikai filmsorozat - 9.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 Kedvencek karácsonya
(kisállattarlók magazinja)
20.00 Lapátra tett férjek
(amerikai film, 1984)
21.40 Wiz
(amerikai zenés film, 1978)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Egérfogó
Komputertanfolyam
7.30 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
8.00 Dávid, a törpe
(spanyol rajzfilmsorozat)
8.30 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
9.00 Nekem nyolc!
(bolondos reggel kamaszoknak)
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hét x hét
11.00 Tecumseh
(német film, ism.)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. - 56-58.)
14.15 Karácsony Apó és az eltűnt rénszarvas (ismétlés)
14.45 Karácsony éj (ism.)
15.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Repülés az Egyenlítő felett (ismétlés)
16.00 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat - 4.)
17.00 Csak egy mozi
Albert Györgyi műsora
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 14.
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
19.55 Tökéletes fegyver
(amerikai akciófilm, 1991)
22.00 Vadlibák - Rudolf Hess elrablása
(angol akciófilm, 1985)
0.30 A szirén csókja
(amerikai erotikus film)

Duna TV


7.40 A kanadai vadon csodái
(kanadai sorozat)
8.05 Az én szeretett városom
Mexikóváros
8.20 Kicsoda a micsoda
8.55 Brúnó kalandjai - 6.
9.20 Csillagjel
9.50 Tarkabarka
10.55 A diótörő
(német balettfilm)
11.55 Vers
12.00 Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Tökéletesített természet
(angol ismeretterjesztő film - 1.)
12.45 István- és János-napi köszöntő
13.15 Protestáns világ
13.30 Pop-sa-rock
14.05 Dunakorzó
14.50 Furulya
15.20 Marcel Carné - Életem mozija
(francia dokumentumfilm) FF
16.20 Cella
(sorozat - 6/4.)
17.20 A rendíthetetlen ólomkatona
17.40 Arany János: Toldi
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Anyák, feleségek, szeretők
(sorozat - 5.)
19.10 Ötéves a Duna Tv
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Lápvilág
(amerikai film)
23.10 Moziklip
(magyar zenés film, 1988)

HBO


5.45 Mennyi? 30!
6.20 Töketlenek
(amerikai vígjáték)
8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
10.30 Kalifomiába jöttem
11.05 Melrose Place
(amerikai sorozat)
11.55 Mozi! Mozi! Mozi!
12.25 A három testőr
(amerikai kalandfilm)
14.10 Vakáció New Yorkban
(amerikai film)
15.40 Sebességzóna
17.15 Lidércfény
19.00 National Geographic
20.00 Only You - Téged egyedül...
21.50 A skarlát betű
0.05 Farkas
2.10 Álmodozásaink kora
(amerikai erotikus film)
3.45 Blue Ice

TV3


8.00 Az ezüst kiscsikó
8.30 Lassie
(angol sorozat - 9.)
9.00 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
10.00 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 9.)
10.30 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilmsorozat)
11.00 Cinema
11.30 A növények magánélete
(természetfilm-sorozat - 1.)
12.30 Egy rém rendes család (ism. - 34.)
13.00 Hogyan készült? - A specialista
13.30 Gillette World Sport Special (ism.)
14.00 NBA kosárlabda (ism.)
16.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 45.)
17.30 Babylon
(amerikai sci-fi sorozat - 8.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 8.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 9.)
21.00 A specialista
(amerikai film, 1994)
23.15 Sophie választása
(amerikai film, ism.)
2.15 Modell Tv - a divat világa (ism.)

MSat


1.20 Music Box
9.20 Mosó macik
9.50 Állati mesék
10.20 Power Rangers
10.50 Music Box Top Ten
11.20 Pacific Blue
(sorozat, ism. - 32.)
12.20 Bulivonal
12.50 Rocktükör
13.20 MSAT Klub
13.50 A Názáreti Jézus 4.
(olasz film)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism. - 21.)
18.00 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 18.)
19.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat, ism. - 9.)
19.30 Brazil fiúk
(amerikai film)
21.55 Földi űrutazás
(amerikai film, ism.)
0.20 Electric Blue 3.

Szív TV


11.00 NASA
(dokumentumfilm - 11.)
11.30 Az észak vadvilága: Nyulak
(természetfilm, ism.)
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism. - 11.)
14.00 Létezik mennyország
(amerikai dokumentumfilm, ism.)
15.00 Baki Bika hátán
(amerikai dokumentumfilm)
16.00 A kishercegnő meséi
17.50 Egy páholyban
Benkő Dániellel
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Az én kicsi pónim
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Valaki az ajtó mögött
(francia-olasz film)
23.30 Sztárbarangoló
24.00 Bajorok a pácban

ATV



11.30 DIM
19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
19.55 Az igazi keresztapák
22.00 Klippercek
22.20 Angyalok dühe 1.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése