1997. december 22., hétfő

Tv műsor - 1997. december 22. - Hétfő

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Még egyszer!
Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism. - 182/143-146.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Boldog ünnepet, világ! (ism.)
13.00 Híróra
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Domovina
14.50 Hrvatska kronika
15.15 Műsorismertetés
15.20 Kisokos
15.40 Pilinszky János: Aranymadár
(rajzfilm, ism.)
15.50 Léleksimogató
Gyermeksorsok - lírai vallomások
Rick Nóra és Hatiasvili Nodar filmje (ism.)
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/52.)
17.00 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Hírek az Unióról
18.05 Vers mindenkinek
18.10 „Engedjétek hozzám!...”
18.15 Gyerekeknek!
Pingu
(német bábfilmsorozat)
Az ikrek
18.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/37.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Büszkeség és balítélet
(angol sorozat - 6/5-6.)
21.50 Vendégünk Göncz Árpád, a magyar Köztársaság elnöke
22.20 Magyarok cselekedetei
22.25 Mixishow
22.50 Kenó
22.55 Európa mozija
Mario, Maria és Mario
(olasz film, 1993)
0.40 Híradó

MTV 2


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
13.40 Műsorismertetés
13.45 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat, ism. - 26/20.)
A Sarkvidék gyermekei
14.05 Az Újvilág ajándékai
(német dokumentumfilm-sorozat, ism. - 3/2.)
Az új élvezetek
14.50 A növények magánélete - David Attenborough sorozata
(angol ismeretterjesztő sorozat - 6/5.)
Együttműködés és élősködés (ism.)
15.40 A napsugár nyomában
(ismeretterjesztő sorozat)
A korallszirtek élővilága (ism.)
16.10 Utazz velünk!
Játékos sorozat
Sivatagok (ism.)
16.50 Híradó - Időjárás
17.00 Túrabakancs
17.30 Szerelem, eljegyzés, házasság - Történetek a mézeshetekről
(német tévéfilmsorozat - 8/4.)
A legkisebb kunyhó is lehet tágas...
18.20 Klip-mix
18.30 TH
Tudományos híradó
19.00 Telesport
21.00 A látvány apostola
Beszélgetés Frank János művésztörténésszel
21.30 Kaláka Folkfesztivál ’97
21.55 Néprajzi értékeink (ism.)
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Az absztrakt filmművészet
(angol dokumentumfilm, ism.)

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán
(olasz sorozat, ism. - 5.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 39.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.15 Sliders
(amerikai sorozat, ism. - 39.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz sorozat - 6.)
14.55 Rajzfilm Klub
- A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 40.)
16.40 Sliders
(amerikai filmsorozat - 40.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat - 16.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 X-látogatók
(amerikai film, 1955)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 Jobb szépnek és gazdagnak lenni
(magyar-lengyel-német-ukrán-francia film, ism.)
0.10 Fókusz (ism.)

TV2


6.00 Hét x hét
Kulturális ajánlóműsor
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 56.)
11.15 Marienhof (ism. - 54.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ism.)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete (ism. - 33.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 55.)
13.55 Willy Fog utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 55.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat - 16.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 55.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 56.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 55.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 57.)
19.55 Rosemunde Pilcher: Körbe-körbe
(német film)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Tények - Jó estét, Magyarország!
Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat - 12.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV


5.00 Dunakorzó
6.30 Képes krónika
7.00 Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
Palóc népdalok
- Műsorismertetés
7.20 Animációs filmek gyerekeknek
- Béci bohóc
8.10 A kanadai vadon csodái
Madarak télen
8.40 Tarkabarka
Tudomány, művészet, mese (ism.)
9.40 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál tévéfilm - 1.)
10.10 Lúdas Matyi
(magyar film)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Betlehemezés az al-dunai székelyeknél
Gyermekek betlehemes játéka
12.30 Mű-terem-tés
Képzőművészeti magazin (ism.)
13.15 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat, ism. - 4.)
14.10 Anna
(kanadai sorozat - 4/4.)
16.10 Tájak, fortélyok, asszonyok
16.30 Harmónia
A test és a lélek harmóniája
17.05 Az óceán lánya
(ausztrál ifjúsági  sorozat - 45.)
17.30 Kitalálós Bill
A muzsikus
- Rongyosbabák
A Rongyosbabák karácsonya
- Adventi versek
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Charly
(amerikai film, 1968)
20.00 Énekessorsok: Ilosfalvy Róbert
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Minoritates Mundi
22.25 Emlékezés Hamvas Bélára
(dokumentumfilm)
23.25 Híradó

HBO


5.45 A három testőr
7.30 Töketlenek
9.05 Bundesliga, 20. forduló
11.10 Bundesliga-összefoglaló
12.15 Mr. Saturday Night
(amerikai vígjáték)
14.15 Folytassa, Doktor!
(angol vígjáték)
15.55 A zenebirodalom visszavág
(amerikai vígjáték)
17.30 Lois és Clark
18.35 A rút kiskacsa karácsonya
(amerikai rajzfilm)
20.00 Sántakutyák
(amerikai vígjáték)
21.40 Sztárközelben: Kathleen Turner
22.05 Ébredések
(feliratos amerikai film)
0.10 Kemény fegyház
(amerikai akciófilm)
1.45 Farkas
3.50 Tűzfészek
(amerikai film)

TV3


14.30 Kisasszony
(brazil sorozat - 161.)
15.00 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. - 8.)
16.00 Star Trek (ism. - 8.)
17.00 Aloha sport (ism.)
17.30 Gillette World Sport Special
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 32.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 41.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 35.)
21.00 Reszkessetek, betörők!
(amerikai film)
23.00 Hír3 (ism.)
23.30 Hegylakó (ism. - 41.)

MSat


2.15 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.00 Music Box
13.30 MSAT Klub (ism.)
14.00 Rocktükör (ism.)
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 206.)
15.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
15.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 16.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat - 8.)
Los Angeles
18.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 15.)
19.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 211.)
19.30 A rendőr bosszúja
(amerikai film)
21.25 Pacific Blue
(sorozat - 31.)
22.25 A3-ik vonal
23.25 Az őrült stoppos
(amerikai akciófilm, ism.)

Szív TV


7.00 Ismétlések
9.30 Terhestorna
10.00 Konyhashow
10.30 Utazás Gasztronómiában (ism.)
11.00 Palánta
11.30 Pénzvilág
12.00 Infomagazin
12.30 Hívd Andreát!
13.30 Lámpás
14.00 Testszépítés
14.30 Sztárbár
15.00 Szédülj el!
15.30 Full Contact
16.00 Az észak vad világa: Állatok csatája
16.30 Más
17.00 Régi nyár
(magyar film, 1941) FF
19.00 Duci magazin
19.30 Action Man
(amerikai sorozat - 21.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 11.)
21.00 Idegen erő - Monolith
(amerikai sci-fi)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle - 10.

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.50 Aliz, édes Aliz
21.50 Klippercek
22.00 Jogbanjárás
22.30 Szerencsétlen flótás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése