2017. június 10., szombat

Tv műsor - 1997. május 4. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat)
15/2. rész: A birka
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hódpapa meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
13/11. rész
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/36. rész: A csoda
9.00 40 éves a Magyar Televízió
A televízió díjnyertes alkotásai
Benne:
- Rémusz bácsi meséi
- Keménykalap és krumpliorr
(filmsorozat gyerekeknek, ism.)
4/2. rész: Kell egy véreb...
10.10 Aranyág '97
Jótékonysági műsor a gyermekek egészségéért - az egészséges gyermekekért
10.40 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
11.40 Aranyág '97
Körkép napközben
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/111-114. rész
14.35 Aranyág '97
Körkép napközben
15.00 HT - Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.30 Örömhír
Hitvallásunk
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
A botcsinálta csillag
- Pluto tavasza
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
- Tinititkok
(amerikai filmsorozat)
13/10. rész: Patkánykampány
17.00 Négyszázezer nap
26/19. rész: A magyar tudományosság diadalai
17.25 Ön dönt!
Horvát János műsora
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Aranyág ‘97
Gála

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Juli-suli - 166.
8.35 Hol-mi?
9.00 Űrgammák
(sci-fi-sorozat, ism.)
77. rész: A haditerv
9.30 Ombudsnő - Nőmagazin
Oravecz Éva műsora
10.00 Az Onedin család
(angol filmsorozat)
182/15-16. rész (ism.)
11.00 Telesport
Benne:
- Dunaferr SE-DVSC-Symphonia
Női kosárlabda-mérkőzés
- Történelmi Nagydíj
Közvetítés Monacóból
13.00 Solti Károly nótafelvételeiből
Összeállítás
13.30 Tévémagiszter
Közművelődési folyóirat
Tata és Tatabánya
14.35 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
104/87. rész: A Winterslow-falvak januárban
15.00 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
15.30 Aranyág '97
Körkép napközben
15.50 Kerekek és lépések
26/14. rész: A Nyírség homokján (ism.)
16.35 Horizont
Heti világhíradó
17.00 Időjárás
17.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat)
83. rész
18.00 Telesport
Benne: Vívás - női párbajtőr-vk
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.05 Aranyág '97
Kívánságműsor gyerekeknek
19.35 Esti mese
Emberke kópéságai és társai
(csehszlovák rajzfilmsorozat)
7/3. rész: Ősbölényzet
19.50 Orgona
Anyák napi ünnepi műsor
20.55 Izraeli körkép
Citromos kávé
(izraeli film)
22.30 Zób Kati divattervező
(portréfilm)
23.00 Telesport
Benne:
- Asztalitenisz-vb
Vegyes páros, döntő
- Történelmi Nagydíj
Közvetítés Monacóból
24.00 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Műsorismertetés
7.05 Európa hite (ism.)
7.40 Protestáns világ (ism.)
7.55 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
13/4.rész
8.20 Magánterület (ism.)
8.55 Pop-sa-rock (ism.)
9.15 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő film)
12/8. rész: A dél keresztje
9.45 Zöldszem, Zöldfül
Természetvédelmi vetélkedő
10.15 Pentaton
Népzenei körkép
10.55 Kincsesház
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Sárospatak
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Bajnok születik
(kanadai film)
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Kedves
17.35 Rongyosbabák
A varázslók háborúja
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az elzásziak, avagy a két Mathilde
(francia sorozat)
4/2. rész
20.40 Mozgó Kép
Filmmagazin
21.10 Múltból vett jövő
Beszélgetés Balogh Jánossal és Szabados Györggyel az ökológiáról
A kopernikuszi fordulat
21.35 Sportpercek
21.50 Anna filmje
(magyar film)
23.10 Sportképek (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Blinky Bill
11.00 Medicine Man
(amerikai film)
12.45 Folytassa, Doktor!
(angol vígjáték)
14.20 A Dumbo hadművelet
(amerikai kalandfilm)
16.05 Rendőrakadémia Moszkvában
(amerikai vígjáték)
17.25 Apa és fia
(amerikai film)
19.00 Futball-összefoglaló
20.05 Mennyi? 30!
20.40 Henrietta csillaga
(amerikai filmdráma)
23.35 Hegylakó 3. - A mágus
(amerikai film)
0.40 Az utolsó lehelet
(amerikai horror)
1.15 Jelige: Vörös cipellők
1.45 Mozivarázs 4.
Állati Hollywood

TV3


9.00 Dominó
13.15 Műsorajánlat
13.20 Havi fix (ism.)
13.35 Fajdparádé
(természetfilm)
14.35 Miért?
15.30 Szelíd terminátorok
(német-amerikai film)
17.15 Menjünk - programajánlat
17.30 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat)
12/6. rész
18.25 Aviator
Repülős magazin
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A nagy menet
(amerikai vígjáték)
20.55 Gillette World Sport Special
21.25 Ítéletlenül
(dokumentumfilm)
22.55 Fésületlenül (ism.)
23.25 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

2.40 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Bosco léghajó kalandjai
11.30 Célpont (ism.)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat)
14.00 Muppet-show (ism.)
14.30 A kobold (ism.)
16.05 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
17.00 Hazafelé (ism.) (szatellit)
18.35 Music Box
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat)
20.00 Benny Hill
20.30 Elképesztő övezet
21.30 Tűzoltók
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 Hamburger Hill (ism.)
1.40 Mesterfogás (ism.)

Szív TV

16.05 Ötödik évszak
(amerikai akciófilm)
17.55 Horváth Rozi konyhája
18.00 Más
18.30 Kamilla - Magazin
19.90 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 10.)
19.30 Benkő D. B.-show
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Ericsson vendégei
21.30 Maffiavadászat
(amerikai thriller)
23.30 Konyhashow (ismétlés)

ATV

19.00 Komondor produkció
Vidám, zenés összeállítás sok humorral
21.50 Klippercek
22.00 Rejtelmes sziget
(olasz-spanyol-francia kalandfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése