1997. május 31., szombat

Tv műsor - 1997. május 31. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Baptista ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Kapcsolj be!
Benne:
9.10 Reggeli torna gyerekeknek
Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/43. rész: A könnyek
9.40 Benedek Elek meséiből
A soknevű királyfi (ism.)
9.50 Tele-mutatvány
10.10 40 éves a Magyar Televízió
Hiszi a piszi!
(báb-mesejáték, ism.)
11.05 Sarkig tárt világ
(angol dokumentumfilm-sorozat, ism.)
8/3. rész: A mediterrán labirintus
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 „Nézd a tánc nemeit...”
10/3. rész: Az ugrós
12.20 Família Kft.
289. rész: Valami furcsa van (ism.)
12.55 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/21. rész: Törött szárnyak (ism.)
13.40 Autók
Autós magazin
14.10 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.20 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/19. rész: Tengernyi veszély
14.45 Telis-televideó '97
14.55 Gregory Peck filmjeiből
Egymillió fontos bankjegy
(angol film)
16.25 Divat '97
16.50 Helló, Magyarország!
17.35 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.45 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.20 Szerencsekerék
18.50 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Erre csörög a dió
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.05 Reklám
20.15 Utazó koporsó
(amerikai filmvígjáték)
(Feliratozva is!)
21.50 Show-bálvány
Szórakoztató éjszaka

MTV 2

7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Növénytermesztés
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Slovenski utrinki (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/27-28. rész (ism.)
12.05 Járóföld - hazai tájakon
Velencei hegyvidék
12.30 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.10 Darvin nyomában
Juhász Árpád útifilmje Új-Zélandról
2/2. rész: Palacsinta sziklák és fókatelepek
14.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/20. rész: Az új családtag
15.05 Dallamról dallamra
Gyere Josephine!
Emlékezés Márkus Lászlóra 70. születésnapján
15.25 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/12. rész: A hírszerzők háza
- Borneo teteje - a Kinabalu
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
16.40 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Ifj. Hans Holbein: A művész feleségének és két idősebb gyermekének képmása
16.50 Van öt perce?
17.00 Telesport
Benne: Magyarország-Idegenlégiósok
Labdarúgó-mérkőzés
19.00 Hírek az Unióról
19.05 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
59. rész: A Csongor és Tünde költője - Vörösmarty Mihály - 2.
19.40 Família Kft.
290. rész: A „Csúcs” találkozó
20.15 Telesport
Benne:
- Kézilabda vb
Közvetítés Japánból
- Kajak-kenu
Közvetítés Szegedről, felvételről
- Atlétika, vidéki bajnokság
Közvetítés Zalaegerszegről, felvételről
- Öttusa Eb
Közvetítés Székesfehérvárról, felvételről
22.20 Éjféli cowboy
(amerikai film)
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Híres magyar Hungaricumok: a toll (ism.)
7.20 Erdélyi szászok találkozója (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/11. rész
8.00 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Johannesburg
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Majomheccek
8.40 Kicsoda a micsoda
9.10 Dusty
(ausztrál-francia tévéfilmsorozat - 1. rész)
9.35 Betűvető
10.05 Tarkabarka
Tudomány, művészet, mese
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
A rózsa és a sárkány
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Táncház (ism.)
12.55 Külvárosi őrszoba
(magyar vígjáték)
14.20 Protestáns világ
Egyházi híradó
14.40 Dunakorzó
Szolgáltató magazin
16.10 Pop-sa-rock
16.35 Magánterület
Kedvenc tárgyak
17.10 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/8. rész
17.40 Béci bohóc
Haaapci
18.00 Híradó
18.20 Agatha Christie Poirot-történetei
A kisegér mindent lát
(angol film)
20.05 A nagy egyiptomi piramis
(angol ismeretterjesztő film)
Kapu a csillagokra
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Los Angeles utcái
(amerikai film)
23.15 Gato Barbieri a Montreali Nemzetközi Jazz-fesztiválon
(kanadai koncertfilm)
0.15 Híradó
0.55 Az éjszaka filmje
Vasisten gyermekei
(magyar-orosz film)

HBO

8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.55 Mozi! Mozi! Mozi!
12.25 Hókuszpókusz
(amerikai vígjáték)
14.00 Szörfös nindzsák
(amerikai vígjáték)
15.30 National Geographic
16.25 Tanulj, tinó!
(amerikai film)
18.05 Mönchengladbach-Bayern München
(sportközvetítés)
20.10 A rózsa neve
(amerikai kalandfilm)
22.15 Lóhalálában
(amerikai film)
24.00 Őrjítő kétely
(amerikai thriller)
1.30 Ég és Föld
(amerikai film)

TV3

14.00 Műsorajánlat
14.05 A bajnok és a kölyök
(amerikai film)
15.55 Csodálatos Föld
Izland (ism.)
16.20 Ütőerő
(amerikai krimi)
17.40 Világszám
18.00 Select - divat, kultúra, életmód
18.20 Seychelle-szigetek
18.25 Stíluspercek
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat - 9.)
Az új hűség
20.15 Cinema (ism.)
20.50 Az erőszak megszállottja
(amerikai film)
22.40 Gusztáv
(rajzfilm)
22.50 Erdei fantom
(amerikai horror)

MSat

8.00 Pufóka kalandjai
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Delfy
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Ólomkatona (ism.)
16.05 MSAT Klub
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Kopasz krapek
(angol tévéfilmsorozat - 13.)
20.00 Hegylakó 2.
(amerikai film)
21.45 Hatoslottó-sorsolás
22.00 A törvény őrei (ism.)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 13.)
A néma sikoly
24.00 Electric Blue 5.

Szív TV

16.05 Jo-Jo
(olasz film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
19.30 Pepsi Show City
20.00 Gulliver
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Halálos rajongás
(amerikai film)
23.30 Szerelmi útmutató
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
14.30 Kismamaklub
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.45 László atya műsora
19.55 Forró fejjel
(amerikai film)
21.20 Vízisport magazin
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése