1997. május 3., szombat

Tv műsor - 1997. május 3. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Unitárius ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Reggeli torna gyerekeknek Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/35. rész: A szeretet hatalma
9.40 Tele-mutatvány
10.00 Kölyökidő-délelőtt
11.05 A nagy fal - Felfedező út a Sárga-tengertől a Góbi-sivatagig
(német dokumentumfilm-sorozat, ism.)
4/4. rész: A sárkány farka
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Ó-Európa
Rituális körtáncaink - 2.
12.25 Família Kft.
285. rész: Diszkréció és elegancia (ism.)
13.00 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/17. rész: A vetélkedés (ism.)
13.45 Autók
Autós magazin
14.10 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.20 Azok a csodálatos állatok
Palugyai István műsora
A fekete nyakú hattyú és az apáca fütyülő lúd
14.50 Gregory Peck filmjeiből
Az őzgida
(amerikai film, 1946)
17.00 Márkás históriák
17.10 „...az én váram”
azaz kulturált otthont mindenkinek
17.50 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.00 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.35 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Borzas, a nagy bacilusvadász
19.15 Vers mindenkinek
Szép Ernő-Nádor Mihály: Luftballon
Előadja: Tímár Béla, Selmeczi György (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Uborka
Politikai saláta
20.35 Hangjegy - Névjegy
V.I.P. együttes
20.55 Eurovíziós dalverseny '97
Közvetítés Dublinból

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Növénytermesztés
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Slovenski utrinki (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/13-14. rész (ism.)
12.05 12 hónap az erdőn
Május (ism.)
12.35 Körkép
Szomszédolás a határon túli magyarokkal
13.05 Mainau - a virágok szigete
2/2. rész
13.25 Angliában jártunk, angolul tanultunk...
Magyar diákok Bournemouthban (ism.)
14.00 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/16. rész: Tűzrevetett emlékek
15.05 Dallamról dallamra
Csárdáskirálynő
15.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/8. rész: Célpont: Kuba
- A hegyek szelleme: a puma
(amerikai ismeretterjesztő filmsorozat)
- Félelem nélkül - Extrém sportok
(francia ismeretterjesztő sorozat)
11/4. rész: Kezdetek
17.00 Telesport
Benne:
Magyar válogatott - Magyarországon játszó amerikai idegenlégiósok válogatottja
Férfi kosárlabda-mérkőzés
19.05 Família Kft.
286. rész: „Lili”
19.40 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
55. rész: Kölcsey Ferenc
20.10 Hírek az Unióról
20.15 Így készült: Az angol beteg
(angol werkfilm)
20.35 Clint Eastwood-sorozat
Nincs bocsánat
(amerikai westernfilm, 1992)
(Feliratozva is!)
22.45 Telesport
Benne: Oroszország-Finnország
Jégkorong-vb Helsinkiből
1.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Műsorismertetés
7.05 Hubertus (ism.)
7.20 Barangoló (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/7. rész
8.00 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Jeruzsálem
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Az elefánt-expressz
8.40 Kicsoda a micsoda
Anyák napja
9.10 Pumukli kalandjai
Pumukli és a macska
9.35 Betűvető
10.05 Tarkabarka
Tudomány, művészet, mese
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia sorozat, ism.)
Kuba - A végzet vizei
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Táncház (ism.)
12.50 Magdát kicsapják
(olasz film, FF)
14.15 Protestáns világ
Vallási híradó
14.30 Dunakorzó
Szolgáltató magazin
16.05 Pop-sa-rock
16.25 Magánterület
17.00 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/4. rész
17.30 Béci bohóc
Az úthálózat
18.00 Híradó
18.20 Bangkok Hilton
(ausztrál sorozat)
6/4. rész
19.10 ABBA
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Éli a szerelmet
(amerikai film)
23.05 Híradó
23.45 Az éjszaka filmje
Ruby, a Kennedy-gyilkosság másik arca
(amerikai film)

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.55 Mozi! Mozi! Mozi!
12.25 Senki sem tökéletes
(amerikai vígjáték)
13.55 Richie Rich - Rosszcsont beforr
(amerikai vígjáték)
15.30 Férfi a házban
(amerikai film)
17.05 Borussia Dortmund-FC Schalke 04
17.35 Mozivarázs 4.
18.25 Magányos idegenek
(svéd kisjátékfilm)
19.00 Igazi vadonélő állatok
20.00 Holt Költők Társasága
(amerikai film)
22.05 Szabadítsátok ki Willyt!
(amerikai családi film)
23.55 Véres aréna
(amerikai film)
1.50 Egyedül a ringben
(amerikai film)

TV3


13.30 Műsorajánlat
13.35 XL - Bud Spencerrel
Mozgó célpont
(amerikai-olasz krimi)
15.15 Csodálatos Föld - Albion köd nélkül (ism.)
15.45 Amerikai nindzsa 5.
(amerikai film)
17.35 Világszám
17.55 Baywatch
(amerikai sorozat)
Hallgasd a mesét!
18.50 Stíluspercek
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat - 5.)
20.10 Szilágyi cseveg
20.55 Gyerek az éjszakában
(amerikai krimi)
22.45 Cinema (ism.)
23.20 Halálos ima
(amerikai erotikus horror)

MSat

8.30 Maszat
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Bosco léghajó kalandjai
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Testvérharc (ism.)
16.05 Kívánságműsor
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Kopasz krapek
(angol sorozat - 9.)
20.00 Mesterfogás
(francia krimi)
21.50 Hatoslottó-sorsolás
22.00 A törvény őrei (ism.)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 9.)
24.00 Electric Blue 1.
1.00 McBain (ism.)

Szív TV

16.05 Haláli fegyver
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
Buli a buli előtti órában
20.00 Földgömb
Utazási magazin
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Az agy
(amerikai horror)
23.30 Szerelmi útmutató

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.45 László atya műsora
19.55 Testvérpárbaj
(amerikai film)
21.20 Vízisport magazin
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Terry-téken
22.30 Vendégünk: Aradszky László

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése