2017. június 11., vasárnap

Tv műsor - 1997. május 25. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat)
15/5. rész: A gonosz gúnár
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
13/1. rész: Nyüzsgés az erdőben
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/42. rész: A káprázat virága
9.00 Gyere, gyere, gyereknap!
A Kölyökidő vidám programajánló műsora
Benne:
- Jó reggelt!
- Életrevaló plussz - túlélőnap
- Rajzfilmek, mesék, vetélkedők
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó
Hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/124-127. rész
14.30 Gyere, gyere, gyereknap!
A Kölyökidő vidám programajánló műsora
14.55 Telis-televideo '97
15.00 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.25 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
Balu maga alatt
(amerikai rajzfilmsorozat)
- A nagy mérkőzés
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Tinititkok
(amerikai filmsorozat)
13/13. rész: A mester
16.25 Márkás históriák
16.35 Micimackó és a többiek...
Halász Judit jótékonysági koncertje a gyerekekért
Közreműködik az Albatrosz együttes
17.40 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.07 Reklám
20.15 A híradó sztárjai
(amerikai film)
22.25 Fedorico Garcia Lorca: A hűtlen menyecske
Előadja: Megyeri Gábor
22.30 Rendszerváltó évek
22/11. rész: Az átmenet kormánya
Utána: Stúdióbeszélgetés

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 PC abc
8.30 Űrgammák
(sci-fi-sorozat - 80., ism.)
9.00 Hol-mi?
9.30 Mérce
10.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/25-26. rész (ism.)
11.05 Nemzetközi repülőnap
13.00 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
104/89. rész: Vidéki tavasz
13.25 Amiről a megfakult filmkockák beszélnek
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/2. rész: Nagy-Britannia 1900-1912 (ism.)
13.55 Telesport
Benne: Forma-1 Spanyol Nagydíj
Közvetítés Barcelonából
16.00 Kerekek és lépések
26/16. rész: Kőtemplomok a Szamosháton (ism.)
16.45 Horizont
Heti világhíradó
17.15 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
84. rész
18.00 Időjárás
18.05 Kérdezz! Felelek
18.30 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
19.00 Esti mese
Emberke kópéságai és társai
(csehszlovák rajzfilmsorozat)
7/5. rész: Dinnyeszezon
19.15 Gyermeknapi gála a Városligetből
19.40 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Hans Baldung Grien: A Halál és a leány
19.55 Telesport
Benne:
-  Magyarország-Kína
Kézilabda vb
- Ritmikus sportgimnasztika Eb
- Birkózó Eb
Kötöttfogás
- Súlyemelő Eb
- Magyarország-Németország
Ökölvívó-mérkőzés
23.20 Éjjeli menedék
Üveggyöngyjáték - a Napkelet utazóinak
0.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Forrás
Katolikus műsor (ism.)
7.40 Élő egyház (ism.)
7.55 Lássuk, hogy növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Az aligátor
8.05 Popeye, a tengerész
A boldog gladiátor
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Megkettőzött őrség
8.40 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
9.05 Ziccer, amit kár lenne kihagyni
Ifjúsági magazin (ism.)
9.40 Pop-sa-rock (ism.)
10.00 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő film)
12/11. rész: Csodálatos barlangvilág - A vulkán belsejében
10.30 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
13/12. rész: A porcelánlanguszták
10.55 Zene tolmáccsal
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Csendül a nóta
12.15 Rövidzárlat
(amerikai film)
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin
17.30 Rongyosbabák
Vihar után
- Popeye, a tengerész
A filmvilág bálványa
17.45 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.00 In memoriam Gyöngyössy Imre
Jób lázadása
(magyar film)
20.35 Színházi Élet
21.15 Jazzperanto
Jazzperanto, azaz egy nyelven beszélünk
21.55 Sportpercek
22.05 Tízparancsolat
(lengyel filmsorozat)
3. parancsolat: „Megemlékezzél arról, hogy az Úr napját megszenteljed”
23.00 Liszt Ferenc: h-moll szonáta
Bogányi Gergely zongorázik
23.30 Sportképek (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Blinky Bill
11.00 Kvíz-show
(amerikai film)
13.10 Sebességzóna
(amerikai vígjáték)
14.45 Jég veled!
(amerikai vígjáték)
16.20 Micsoda buli 2.
(amerikai vígjáték)
17.55 A megtörhetetlen
(amerikai film)
19.30 Futball összefoglaló
20.35 Porunk hőse
(angol vígjáték)
22.25 Csábító testek
(amerikai thriller)
24.00 Kampókéz 2.
(amerikai horror)
1.35 Mozimánia: Kaszkadőrparádé

TV3


9.00 Dominó
13.35 Műsorajánlat
13.40 Miért?
14.35 Sasok nyomában
(amerikai film)
16.20 Menjünk - programajánlat
16.30 Valami
16.55 Profitvadász
17.30 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat)
Az új hűség
18.25 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A megbízás
(amerikai film)
20.50 Gillette World Sport Special
21.20 Véres ököl: A végső visszaszámlálás
(amerikai film)
23.00 Pörzsölő
23.30 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.00 Maszat
8.30 Slapaj kalandjai - 3.
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Delfy
11.30 A három muskotályos
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat - 11.)
14.00 Ma esti Muppet! (ism.)
14.30 A Broadway határán (ism.)
18.00 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
17.00 Óvóbácsik (ism.) (szatellit)
18.30 Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat)
20.00 Benny Hill
20.30 Elképesztő övezet
21.30 Tűzoltók
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 A bosszú dühe (ism.)
1.35 Veszélyes nő (ism.)

Szív TV

16.05 Tökéletes kezelés
(amerikai vígjáték)
18.00 Autós szívek klubja
18.30 Élet és design
Társasági magazin
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 19.)
19.30 Duna Plaza Walk City party
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Zene essen beléd!
21.30 Halálzóna
(amerikai film)
23.30 Konyhashow (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Hollywoodi üzlet
(amerikai film)
21.30 Klippercek
22.00 Ingatlankavalkád
22.30 Az erőszak íze
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése