2017. június 14., szerda

Tv műsor - 1997. június 9. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/51. rész: Charlotte gyanúja
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.50 Játék
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.35 Műsorismertetés
13.40 Patrin - Üzenet - Vorba
14.05 Nasa obrazovka
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Matek
Benne:
15.10 Hogyan táborozzunk?
15.15 Aktuális
15.20 Matek
15.30 Repetábornok
15.35 Aktuális
15.45 Vincsi, Proci és barátai
15.50 Matek
16.00 Mi leszek, ha nagy vagyok?
16.05 Matek
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/138. rész
17.00 Erdőkerülő
Erdészeti-vadászati magazin
17.25 Telejáték
A kendő meg az üveg (ism.)
17.40 A régi kacsák és az új kacsa; A hangyaboly
(német rajzfilmek, ism.)
17.55 Tévé-doktor
18.05 „Engedjétek hozzám!...”
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Cézár és Bambuc
(lengyel rajzfilmsorozat)
A cirkusz
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.10 Reklám
20.15 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai tévéfilmsorozat)
Szemfényvesztés
21.05 Vers mindenkinek (ism.)
21.10 Horn Gyula miniszterelnök sajtótájékoztatója
21.55 Klip-mix
22.10 A hetedik szoba
(magyar-lengyel-francia-olasz film)
24.00 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
(német tévéfilmsorozat, ism.)
13/7. rész: Harc a kertért
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.45 Könyvvilág
Könyvajánló műsor
19.00 Telesport
Benne: BVSC-FTC vízilabda OB1.
Közvetítés a Szőnyi útról
20.15 Magyarország ma
21.00 IT
Információs technológia, információs üzlet
A PC abc különkiadása
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 A siker kapujában
Fiatal művészek hangversenye a Régi Zeneakadémia kamaratermében
23.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.15 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
1. rész: A kőkorszaktól a fáraók birodalmáig
8.30 A magyar vasút története - 1. rész
9.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
12.55 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.15 Közép-európai Magazin (ism.)
13.50 Néptánc
13.55 A természet világa
(angol ismeretterjesztő film)
Ibera, a csillogó vizek földje
14.50 Tarkabarka (ism.)
15.50 Mű-terem-tés (ism.)
16.30 Harmónia
Egészségvédő magazin
17.05 Dusty
(ausztrál-francia tévéfilmsorozat, ism. - 2.)
17.30 Mesék a nagyvilágból
A róka és a favágó
- Kukori és Kotkoda
Hajrá, darazsak!
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A bírósági tudósító
(német tévéfilmsorozat)
13/9. rész: Halpuszutulás
19.10 Látóhatár
19.45 A világegyetem enciklopédiája
(angol ismeretterjesztő film)
26/2. rész: A Nap
20.00 Minoritates Mundi
Katalónia 3.
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 „Internacionalisták” Moszkvából...
(angol dokumentumfilm)
4/1. rész: ...Nyugat-Európába
22.35 Európa messze van
(magyar sorozat)
6/1. rész
23.00 Alfred Nobel
(svéd dokumentumfilm, ism.)
23.50 Híradó

HBO


10.00 Barcelona
(amerikai film)
11.45 A sors útjai
(amerikai film)
13.30 Mondj igent Giorgió-nak!
(amerikai vígjáték)
15.20 Ici-pici pók
15.45 Dingo
(amerikai zenés film)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Gettysburg 1.
(amerikai filmdráma)
20.15 Zsarulesen
(amerikai akciófilm)
22.15 Sztárközelben: Madeleine Stowe
22.40 A rózsa neve
(amerikai kalandfilm)
0.45 Fűnyíróember
(amerikai film)

TV3


13.55 Műsorajánlat
14.00 Bécsi vér
(osztrák film)
16.00 Kaleidoszkóp
16.50 Horgászbuli
17.10 Gyilkosok hálójában
(amerikai film)
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat)
Pénz beszél
20.20 Gillette World Sport
20.50 Gusztáv
(rajzfilm)
21.00 Csupaszon New Yorkban
(amerikai film)
22.50 Napi profit
23.00 Profitvadász (ism.)
23.30 Select - divat, kultúra, életmód (ism.)

MSat

1.30 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Rocktükör (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat )
14.30 Játszd újra...
15.00 Mint a szél
(amerikai film)
16.45 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 71.)
20.00 Keleti fény
(amerikai film)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 71.)
22.30 A3-ik vonal
23.30 Ikrek (ism.)

Szív TV

17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta (ism.)
18.00 Fajdparádé
(kanadai természetfilm)
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Más
20.00 Barkácsmagazin
20.30 Autósport-magazin
21.05 Haláli fegyver
(amerikai vígjáték)
23.00 Földgömb (ism.)
23.30 X-trém (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Gyilkos féltékenység
(amerikai film)
21.35 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Jogban járás
22.30 Éles fordulat
(amerikai thriller)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése