1997. június 22., vasárnap

Tv műsor - 1997. június 22. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
15/9. rész: Az elefánt
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
13/5. rész: Vész és viszály
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/49. rész: A haldokló erdő
9.00 40 éves a Magyar Televízió
9.00 A visszhang titka
(tévéfilm, ism.)
9.40 Ki tud róluk?
(dokumentumfilm-sorozat, ism.)
Kamasz-sorsokról...
Szerelem, mi az?
Rick Nóra és Becsy Zoltán filmje
10.25 Mesélő cégtáblák
A „pesti Broadway” mulatói (ism.)
10.55 Matiné
Művészportré
Domján Edit
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó, hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/143-147. rész
15.00 Életjel
15.30 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.50 Telis-televideó '97
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Cserebere
- Bacilusháború
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat - 4.)
17.00 Minden hangok őrizője
A hangrögzítés mestere: Sztanó Pál (ism.)
17.25 Márkás históriák
17.35 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Salvo D'Acquisto
(olasz film, 1975)
22.05 Vers mindenkinek (ism.)
22.10 Rendszerváltó évek
22/19. rész: Az Antall-koalíció a gazdaságról
Utána: Stúdióbeszélgetés
23.30 A Zene Ünnepe '97
Összefoglaló a budapesti zenei eseményekről

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
8.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
Kristálycsel
9.00 Hol-mi?
9.30 Mérce
Fogyasztóvédelmi magazin
10.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/41-42. rész (ism.)
11.05 Telesport
Benne:
- NBA kosárlabda-mérkőzés
- Copa America labdarúgótorna
A sucrei negyeddöntő összefoglalója
13.05 Zenészdinasztiák
A Kállai Kiss család (ism.)
13.35 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
104/91. rész: Emberek a kocsmából
14.00 Amiről a megfakult filmkockák beszélnek
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/4. rész: Dánia
14.30 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
15.00 Lurkó Kupa
16.00 Kerekek és lépések
26/18. rész: A szatmári Tiszaháton (ism.)
16.45 Horizont
Heti világhíradó
17.15 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
88. rész
18.00 Időjárás
18.05 Kérdezz! Felelek
18.35 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
19.05 A két tudós tukán
(walesi rajzfilmsorozat)
26/2. rész: A magasban
19.20 A lyoni omnibusz (ism.)
20.10 Klip-mix
20.20 Telesport
Benne:
- Copa America labdarúgótorna
A negyeddöntő mérkőzés, felvételről
- Atlétika Szuper Liga
Közvetítés Münchenből
- Kajak-kenu válogató
Közvetítés Szegedről
- Copa America labdarúgótorna
A negyeddöntő mérkőzés Cocha-bambaból
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Forrás
Katolikus műsora (ism.)
7.40 Élő egyház
Katolikus híradó (ism.)
7.55 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A skorpió
8.05 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Az új családtag
8.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.55 Ziccer, amit kár lenne kihagyni
Ifjúsági magazin (ism.)
9.30 Pop-sa-rock (ism.)
9.55 Az ókor mediterrán városai
(amerikai ismeretterjesztő film)
3/1. rész: A piramisok és a fáraók városai
10.55 Zene tolmáccsal
Bartalus Ilona műsora
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Vers
12.10 Pumukli
(mesesorozat)
A végzetes tejszínhab
12.40 Egymásnak születtünk
(amerikai film)
14.20 Brazília
(dokumentumfilm)
15.00 Postabontás - Levélváltás
15.20 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Talpalatnyi Zöld
17.30 Vuk
(magyar rajzfilm)
4/1. rész
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Danielle Tanti
(francia film)
20.55 Színházi Élet
21.35 Jazzperanto
Jazzperanto, azaz egy nyelven beszélünk
22.15 Sportpercek
22.25 Tízparancsolat
(lengyel sorozat)
IV. parancsolat: „Tiszteld atyádat és anyádat!”
23.20 Sportképek (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bir-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Blinky Bill
11.05 Igazi vadon élő állatok
11.55 Válaszd a befutót!
(amerikai vígjáték)
13.25 Dingo
(amerikai zenés film)
15.15 A sors útjai
(amerikai filmdráma)
17.00 Csobbanás
(amerikai vígjáték)
18.55 Apáca show 2.
(amerikai vígjáték)
20.40 Fehér Agyar 2.
(amerikai kalandfilm)
22.25 Egy taxi hátsó ülésén
(amerikai dokumentumfilm)
23.30 A rejtőzködő
(amerikai fantasztikus film)
1.05 A fekete párduc
(amerikai akciófilm)
3.05 Jelige: Vörös cipellők

TV3


9.00 Dominó
12.20 Műsorajánlat
12.25 Miért?
13.20 Menyasszony feketében
(amerikai krimi)
15.05 Menjünk - programajánlat
15.15 Valami
15.45 Goodbye Hongkong
(hongkongi film)
17.45 Profitvadász
18.20 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Bátorsági próba
(amerikai film)
21.10 Gillette World Sport Special
21.40 Bosszúvágy
(amerikai krimi)
23.29 Pörzsölő
23.59 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

1.00 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Delfy
11.30 A chinatowni kapcsolat (ism.)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat - 15.)
14.00 Ma esti Muppet! (ism.)
14.30 A gördeszkás kölyök (ismétlés)
16.10 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat, ism.)
20.00 Benny Hill - 24.
20.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 17.)
21.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat - 13.)
22.30 MSAT Klub
23.00 A spirál (ism.)

Szív TV

16.05 Korzikai püspök
4/3-4. rész
18.00 Negyedik dimenzió
18.30 Élet és design
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 31.)
19.30 Duna Plaza walk city party
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Zene essen beléd!
21.30 Veszélyek iskolája
(amerikai sci-fi)
23.30 Konyhashow (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Cserbenhagyás
(amerikai film)
21.35 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Hajsza
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése