2017. június 14., szerda

Tv műsor - 1997. június 14. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Benedek Elek meséi
Babszem Jankó (ism.)
9.25 Szókimondó
10.00 40 éves a Magyar Televízió
Utazás a Holdba
3/1. rész: Egy fontos bejelentés (ism.)
10.55 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/35-36. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 „Nézd a tánc nemeit...”
10/5. rész: Régi páros táncaink
12.20 Nyitott Stúdió
Cifteteli
12.25 Família Kft.
291. rész: Sztrofantusz, avagy Épül az Internet Kávézó - 1. rész (ism.)
13.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
6/1. rész
13.45 Autók
Autós magazin
14.15 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.30 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/20. rész: A sarkvidék gyermekei
15.00 Gregory Peck filmjeiből
Bíbor sivatag
(angol film, 1954)
16.40 Telis-televideó '97
16.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
16.55 Helló, Magyarország!
17.45 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.20 Szerencsekerék
18.50 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Léggömbformáló verseny
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Egy lány, egy aranyóra és sok más
(amerikai tévéfilm)
21.55 Vers mindenkinek
22.00 Az éjszaka
Színházról - színházra

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
8.30 Hrvatska kronika (ism.)
8.55 Unser Bildschirm (ism.)
9.20 Ecranul nostru (ism.)
9.45 Slovenski utrinki (ism.)
10.10 Nasa obrazovka (ism.)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.00 Amőba
11.20 Zöld béka
11.35 Születésnapi parádé Londonból
13.20 Európai Utas
13.55 Izom-láz különkiadás
14.10 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/22. rész: A megmérgezett őzsuta
15.05 Dallamról dallamra
Félóra Záray Mártával - 1.
15.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/14. rész: Pearl Harbor felderítői
- Fura szerzetek
(angol ismeretterjesztő film)
- Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Salvador Dali: Az égő zsiráf
16.55 Időjárás
17.00 Telesport
Benne:
Copa America labdarúgó torna
Mexikó-Kolumbia
Brazília-Costa-Rica
19.00 Hírek az Unióról
19.05 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
61. rész
19.40 Família Kft.
„Sztrofantusz, avagy Épül az Internet Kávézó” - 2. rész
20.15 Telesport
Benne:
- Női kosárlabda Eb-mérkőzés
Közvetítés Budapestről, felvételről
- Paraguay-Equador
Copa America labdarúgó-torna
- Forma-1 időmérő futam
Kanadai nagydíj
Közvetítés Montrealból
1.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Horgásztanyán (ism.)
7.20 Kaptár (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/13. rész
8.00 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Lisszabon
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Konga, a rettentő
8.40 Kicsoda a micsoda
Vége az iskolának!
9.10 Dusty
(ausztrál-francia tévéfilmsorozat - 3. rész)
9.30 Csillagjel
Nyelvművelő műsor
10.05 Tarkabarka
Tudomány, művészet, mese
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Új-Zéland - Az izzó tenger
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó
12.20 Pentaton (ism.)
12.55 Bob herceg
(magyar film)
14.15 Protestáns világ
14.30 Dunakorzó
16.00 Pop-sa-rock
16.25 A madarak mindennapi harcai
(dán ismeretterjesztő film)
16.55 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/10. rész
17.30 Béci bohóc
Arnold éjszakája
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat)
19.20 Szünidei jókívánságok határok nélkül
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 The Blues Brothers - A Blues fivérek
(amerikai film)
23.45 Híradó
0.20 Az éjszaka filmje
A zsákmány
(francia film)

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.55 Mozi! Mozi! Mozi!
12.25 Barcelona
(amerikai vígjáték)
14.05 Reneszánsz ember
(amerikai vígjáték)
16.10 Marlon Brando
17.00 Zűrös majom
(amerikai film)
18.35 Sztárközelben: Madeleine Stowe
19.05 National Geographic
20.00 Válaszd a befutót!
(amerikai vígjáték)
21.30 Vérvörös rúzsnyomok
(amerikai thriller)
23.15 Don Juan DeMarco
(amerikai film)
0.50 Hekusok 2.
(lengyel film)
2.30 A kalapácsos visszatér
(amerikai horror)

TV3


13.20 Műsorajánlat
13.25 Egy maréknyi dollárért
(amerikai western)
15.15 Csodálatos Föld
Szicília
15.45 Az ötödik támadás
(angol-jugoszláv film)
17.45 Top trend - avagy iránytű a jövőbe
18.20 Stíluspercek
18.30 Seychelle-szigetek
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat - 11.)
Árkon-bokron túl
20.15 Szilágyi cseveg
21.00 XL - Bud Spencerrel
Miami ügy
(amerikai-olasz krimi)
23.00 Cinema
23.35 A meg nem született 2.
(amerikai horror)

MSat

1.30 Music Box
8.30 Maszat
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Delfy
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Mint a szél (ism.)
16.15 MSAT Klub
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Budo-Extra, Music Box (szatellit)
19.30 Kopasz krapek
(angol sorozat - 2.)
20.00 A menekült
(amerikai film)
22.00 A törvény őrei (ism.)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 2.)
A gonosz két arca
24.00 Electric Blue - 7.

Szív TV

16.05 Színészszerelem
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
Buli a buli előtti órában
20.00 Gulliver
20.30 Hívd Andreát!
21.30 A lány szelleme
(amerikai thriller)
23.30 Szerelmi útmutató
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 Játék
19.45 László atya műsora
19.55 Csendes égzengés
(amerikai film)
21.25 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése